Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Tw贸j charakter

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jaki masz charakter graj膮c cz艂owiekiem?
Praworz膮dny
4%
 4%  [ 2 ]
Dobry
7%
 7%  [ 3 ]
Neutralny
75%
 75%  [ 31 ]
Z艂y
7%
 7%  [ 3 ]
Chaotyczny
4%
 4%  [ 2 ]
Wszystkich G硂s體 : 41

Autor Wiadomo舵
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do潮czy: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk眃: Wielkie Ksi臋stwo Pozna艅

PostWys砤ny: Czw Lut 03, 2005 09:51    Temat postu: Tw贸j charakter Odpowiedz z cytatem

Ja osobi艣cie gram maj膮c charakter neutralny poniewa偶 daje mi to najwi臋ksze pole manewru jednego dnia moge by膰 dobry a potem moge mie膰 ten "z艂y dzie艅" Twisted Evil Ale gram raczej neutralnie skierownay ku dobra. A tak poza tym interesuje mnie g艂贸wnie moja sakiewka i 偶e by by艂o mi dobrze Cool
A jakie s膮 wasze charaktery Question Chaotyczne i niszczycie wszystko na swojej drodze czy mo偶e Praworz膮dne i d膮偶ycie do zniszczenia wszelkiego z艂a na ziemi Question
_________________
"Kiedy zastanawiamy si臋 nad swoim 偶yciem, to w艂a艣ciwie sam fakt, 偶e 偶yjemy, powinien nas najbardziej zadziwi膰." - Reinhold Schneider
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Lut 03, 2005 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi si臋 zda偶y艂o niewiele razy gra膰 cz艂owiekiem i jak nim gra艂em by艂 z艂y ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lut 03, 2005 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z regu艂y jak gram ludziem to jest zakr臋cony jak 艣wi艅ski ogon czyli chaotyczny, ale neutralny te偶 zdarza si臋 bardzo czesto. Dobra to mo偶e tak: Z regu艂y to jest neutralny ale staje si臋 chaotyczny Very Happy
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
BlackRider
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Czw Mar 17, 2005 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie najlepiej gra neutralnym ale jak prowadze to zdecydowanie jestem chaotyczny Twisted Evil . O tym ju偶 sie moji gracze przekonali. Ilidan pami臋tasz wojownika chaosu zaczajonego w puszczy? he... he... Ale to tylko wtedy jak mnie gracze lub chocia偶 jeden wkurzaj膮, ale to przewa偶nie jest tak 偶e jak jeden zaczyna rozpier..... sesje << najcz臋艣ciej szydzi膰>> to i reszta podejmuje. ( pozdro dla bazdyla)
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Mar 19, 2005 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dziwo teraz zmieniam na dobry. Wink Zobaczymy jak to jest. Jedno jest pewne. Graczom si臋 spodoba jak b臋d臋 dla nich mi艂y.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 14, 2005 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko z tym Black nie przesadzaj
Nie wpadaj ze skrajnosci w skrajnosc.
Bo moze sie okazac, ze jestes lepszy i bardziej uczciwy bedac chaotycznym. Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charakter chaotyczny oddaje najlepiej m贸j spos贸b odgrywania postaci. Chaotyczny nie znaczy tu jednak z艂y i pozbawiony wszelkich regu艂. Chaotyczny mo偶e te偶 znaczy膰: post臋powy, pragn膮cy zmieni膰 i zmienia膰艣wiat na lepsze. Ka偶da zmiena, nawet na gorsze, jest lepsza od apatycznej, bezsilnej i nudnej stagnacji. Po zmianie na gorsze w ko艅cu zawsze przychodzi zmiana na lepsze.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie kto艣 kto rozumie Chaos! Nareszcie, moje mod艂y do mego Pana, Tzeentcha zosta艂y wys艂uchane! Popieram Monstero w 200% Exclamation

Mimo to, zwykle gram Praworz膮dnym cz艂onkiem Inkwizycji... Co wcale nie znaczy 偶e jestem Inkwizytorem wtedy. Naprawd臋 ciekawie si臋 gra jak si臋 jest Odkrywc膮 z Inkwizytorsk膮 licencj膮. Twisted Evil

Ale nie przesadzajmy. Zwykle wcze艣niej gra艂em Neutralnymi postaciami, gdy偶 nie narzucaj膮 ograniczaj膮cych mocno regu艂. Nie gram jedynie psotaciami Dobrymi i Z艂ymi. A Chaotycznym musz臋 zagra膰, Mrocznym Uczonym Tzeentcha. Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
axerone



Do潮czy: 15 Kwi 2006
Posty: 4
Sk眃: ze wzg贸rz Mahakamu

PostWys砤ny: Sro Kwi 19, 2006 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...Osobi艣cie uwa偶am, 偶e domy艣lne charaktery narzucone przez podstawk臋 m艂otka s膮...argh...niewystarczaj膮ce. Ci臋偶ko jest nakre艣li膰 rysy jak偶e skomplikowanego charakteru postaci jednym s艂owem. Moj膮 grup膮 dokonali艣my malutkiej zmiany - wrzucili艣my charaktery z D&D. Wi臋cej mo偶liwo艣ci i co wi臋cej jest zawarty stosunek postaci do prawa oraz do otaczaj膮cego 艣wiata.

A wracaj膮c do tematu( Very Happy ), ludziem gra艂 bardzo rzadku, ale jego charakter to czyste skrajno艣ci - albo chaos albo 艂ad, innej mo偶liwo艣ci nie ma Very Happy .
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Sro Kwi 19, 2006 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najcz臋艣ciej, jak gra艂em cz艂owiekiem, to naeutralny z tendencjami do dobrego...
Nie uwa偶am w og贸le tego, 偶eby wpisywa膰 charkater za co艣, co szczeg贸lnie pomaga... My艣l臋, 偶e to zb臋dna formalno艣膰 na kartach postaci. Mo偶e pom贸c chyba jedynie MG, je艣li dotyczy BN贸w, bo okre艣la mu, do czego mniej wi臋cej BN d膮偶y, ale i to nie do ko艅ca. Podoba mi si臋, 偶e na oryginalnych kartach postaci w drugiej edycji nie ma miejsca na wpisanie charakteru, ale to jeden z niewielu jej plus贸w...
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk眃: Loren

PostWys砤ny: Pia Maj 12, 2006 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze neutralny jest najbardziej optymalnym. Dzieki takiemu charakterowi mozna uniknoc wielu nieprzyjemnych sytuacji, jezeli gram czlowiekiem to wlasnie wybieram taki charakter :p
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Akasha
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 12
Sk眃: Mielec

PostWys砤ny: Sro Sie 02, 2006 02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D艂ugo zastanawia艂em si臋 jaki charakter da膰 swojej postaci. Uwarzam bowiem, 偶e 偶aden z standardowych nie pasuje lecz poniewarz by艂em zmuszony wybiera膰 postanowi艂em, i偶 b臋dzie to chaotyczny. W ko艅cu kt贸ry lepiej nadawa艂 by si臋 dla cz艂owieka kt贸remu los zabiera wszystko co pokocha i kt贸ry tnie si臋 i nadurzywa urzywek:D.
_________________
Gdy jeste艣 daleko to z t臋sknoty p艂acz臋, boj臋 si臋, 偶e wi臋cej ju偶 Cie nie zobacz臋

#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager - Sybilla
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Carnloch
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Wto Gru 12, 2006 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle gram neutralnymi postaciami, zwykle chyba nawet z tendencj膮 do dobrego. Nie znaczy to 偶e jestem jakim艣 samarytaninem. Po prostu staram si臋 ustawi膰 tak 偶eby mi by艂o dobrze a nikogo przy tym niepotrzebnie nieukrzywidzi膰, o ile nie musz臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Radomir
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk眃: Starachowice

PostWys砤ny: Wto Gru 12, 2006 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcze艣niej grywa艂em g艂贸wnie postaciami neutralnymi. Obecnie grywam r贸偶nymi. Niby neutralny charakter daje pewn膮 elastyczno艣膰, ale ile trzeba si臋 natrudzi膰 by zagra膰 w pe艂nym tego s艂owa znaczeniu z艂膮, b膮d藕 dobr膮 postaci膮. Very Happy
_________________
Geniusz mo偶e mie膰 swoje ograniczenia, ale g艂upota ju偶 nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group