Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co my艣lisz o Inkwiztcji?
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Reynart
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 01 Mar 2005
Posty: 8

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by艂o wspomniane wcze艣niej inkwizycja to bardzo dobra dzia艂aj膮ca "organizacja" i jak ka偶da ma swoje metody. Nie lubi臋 jak bezpodstawnie wykorzystuje si艂臋 i w艂adz臋, ale jak nie ma innego wyj艣cia? Osobi艣cie po wielu trudach uda艂o mi si臋 przekona膰 mojego MG jak i zas艂u偶y膰 sobie na zostanie inkwizytorem. (eh ta ogromna odpowiedzialno艣膰, no ale kto艣 to musi robi膰 Smile ) Przyznam si臋, 偶e gra si臋 ciekawie i nie pr贸buje nadu偶ywa膰 w艂adzy. Czasami nu偶y si臋 gra od nadmiaru obowi膮zk贸w (czasami nienawidz臋 mojego MG Twisted Evil ). Niestety ostatnio dokona艂em b艂臋dnego wyboru i mo偶e 藕le si臋 to dla mnie sko艅czy膰, wi臋kszo艣膰 ludzi wie (a raczej domy艣la si臋) co si臋 robi z kim艣 kto oczerni艂 inkwizycj臋 Laughing
_________________
- Apocalypse is coming to begin
- If you chose well, you can live again
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Sro Mar 02, 2005 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inkwizycja zawsze b臋dzie przekupna. Inkwizytorzy b臋da wykorzystywa膰 swoje wp艂ywy dla prywatnych cel贸w i w艂asnych interes贸w. I na tym polega pi臋kno tej organizacji, to o to tutaj chodzi. Dlatego w艂a艣nie warto wprowadza膰 inkwizycj臋 do swoich sag ( oczywi艣cie z umiarem;)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sro Mar 02, 2005 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej podoba艂 si臋 jeden Inkwizytor Solkana, kt贸rego mia艂 pewien gracz. Niestety zgin臋艂a jego posta膰 podczas podr贸偶y przez pewnego zab贸jc臋.....Jego kariera nie by艂a d艂uga Smile
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Ariena, taaaaaak... w wozie zgin膮艂 ten 艢LEPY inkwizytor... czy si臋 myl臋?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak chodzi mi w艂a艣nie o tego 艢LEPEGO Inkwizytora, kt贸rego zabi艂 p艂atny zab贸jca. To by艂o do艣膰 nie oczekiwane z jego strony. Sprawia艂 wra偶enie takiego mi艂ego i pomocnego. Szczerze m贸wi膮c nie spodziewa艂am si臋 takiego rozwoju wydarze艅.
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, bo powinno si臋 wymordowa膰 ca艂膮 inkwizycj臋. Twisted Evil Szczeg贸lnie za tych niewinnych, kt贸rzy zostali zabici. Uczcijmy ich chwil膮 ciszy. Crying or Very sad
Dobra, a teraz na inkwizycj臋 Exclamation Wybi膰 psich syn贸w do nogi. Ich cia艂a po膰wiartowa膰 i zmiesza膰 z nawozem. Twisted Evil I zakopa膰 w ogr贸dku nielubianego s膮siada. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaiste Black nie lubisz Inkwizycji co szczeg贸lnie mo偶na zauwa偶y膰 w Twoim po艣cie. Czy偶by艣 mia艂 z nimi zwi膮zane przykre wspomnienia??
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, 偶e mam z艂e wspomnienia. Twisted Evil Taki jeden ku... zabi艂 mi wieszcza jak spa艂. M贸j marynarz straci艂 przez inkwizycj臋 oko i r臋k臋. No i z臋by. Nazwa艂 wtedy inkwizytork臋 (DOBRA DZIECI NIE CZYTAJ膭!!) s**膮, kt贸ra pie**zy si臋 ze Slaneshem. Twisted Evil Jednak potem m贸j halfling zab贸jca ukatrupi艂 inkwizytora Very Happy . Poza tym oni s膮 bardziej szkodliwi ni偶 chaos przynajmniej dla zwyk艂ych biednych ludzi.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pie****na inkwizycja :/ Mia艂em tak膮 smyka艂k臋 do mordu. Tak mi si臋 dobrze dzieci na ulicy dusi艂o... A teraz co? 艁a偶膮 za mn膮 krok w krok zas***ce z inkwizycji Crying or Very sad a偶 p艂aka膰 si臋 chce. I musz臋 si臋 m臋czy膰 z charakterem neutralnym...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
BlackRider
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Wto Mar 15, 2005 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inkwizycja to jest jeden wielki blef, to narz臋dzie w r臋kach tych co pieni膮dze maj膮 np. szlachta itp. Do likwidacji niewygodnych os贸b, i 偶eby cho膰 cie艅 艣ladu nie pad艂 na zleceniodawc臋, bo kt贸偶by m贸g艂 pos膮dzi膰 s艂ugi boga Smile Takie jest moje zdanie...
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Czw Mar 17, 2005 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

呕adna szlachta , 偶adni kr贸lowie ... gdzie jaki艣 mutant , chao艣niak , czy tam wyznawca boga chaosu m贸g艂by si臋 najlepiej ukry膰.....??? Najciemniej pod latarni膮 ... o czym 艣wiadczy przyk艂ad mojego mistrza Markiza De Sad Twisted Evil
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Sie 04, 2005 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako wierny i zaci臋ty wyznawca Solkana, uwa偶am 偶e Czysta Inkwizycja W艂a艣ciwa [m贸j MG to wprowadzi] jest potrzebna. A propos PRZEKUPSTWA: czy wy艣cie poszaleli? Jakim do cholery cudem niby WYZNAWCA <<<PRAWA>>> MIA艁BY P脫J艢膯 NA UGOD臉?

Ahem, Black, te偶 bym zmasakrowa艂 twojego marynarza za nazwanie mojej kobiety kochank膮 Slannesha. Oboj臋tnie w co wierz臋. I tak potraktowali ciebie bardzo 艂agodnie. To ju偶 by艂a nie sprawa Inkwizycji i Wiary, ale osobiste bluzganie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Pon Sie 29, 2005 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po lekturze z "S艂ugi Bo偶ego" podzieli艂em inkwizycje na wewn臋trzny kr膮g i zewn臋trzny a czym si臋 r贸偶ni膮... ano... zewn臋trzny s膮 to normalni 艂owcy czarownic Sigmara... s艂u偶膮 艣wi膮tyni i inkwizytorium... a wewn臋trzny kr膮g... no tu jest weselej... s膮 du偶o pot臋偶niejsi i gracz nie mo偶e zosta膰 jednym z nich... cz臋艣膰 zna mroczn膮 magie...
Powr髏 do g髍y
Patiomkin
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk眃: Wrocek

PostWys砤ny: Nie Wrz 04, 2005 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inkwizycja jest mega. Je艣li moim kumplom wymarz膮 si臋 skrzyd艂a, 艣wiec膮ce oczy lub wisiorek ze spaczenia, zaraz strasz臋 ich 艂owcami czrownic itd. Co ja bym bez nich zrobi艂? Tylko dzi臋ki stosikom i pr贸bie wody mam normaln膮 dru偶yn臋. Bez nich by艂oby krucho. A tak na serio. My艣l臋 o inkwizycji warhammerowskiej to samo co o naszej 艣redniowiecznej, fakt u nas nie by艂o chaosu (chocia偶 kto wie?), ale inkwizycja to ostatni spos贸b na walk臋 z chaosem na jaki bym si臋 zdecydowa艂. Mog艂oby dochodzi膰 do nadu偶y膰 np. inkwizytor wytarga艂by z karczmy karczmarza i spali艂 na stosie za to 偶e nie da艂 zni偶ki na piwo, oficjalny pow贸d: posiada艂 znami臋 chaosu. Nie upilnujesz wszystkich.
_________________
Szale艅stwo jest 藕r贸d艂em rozkoszy znanym tylko szale艅com.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Stra偶y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Losiu888
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 05 Lip 2005
Posty: 32
Sk眃: Lublin

PostWys砤ny: Wto Wrz 06, 2005 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprwde powiadam wam... czytajcie ksiegi autorswta J.Piekary!!
Ww. Sluga Bozy, Mlot na Czarownice, Miecz Aniolow. Naprwde swietna POLSKA fantastyka! jak najbardziej pop=ieram przedmowcow i zachecam do lektury...

U mnie lowcy czarownic sa rozni. Od fanatykow poprzez zwyklych sadystow do praworzadnych Sigmaryt贸w. I to chcialem podkreslic, ze lwca czrwnc nie musi byc solkanita. skoro w Imperium najwiecej jest wyznawcow sigmara, to chlopskim targiem w tym kosciele jest tez najwieciej lowcow. Procz tego mala wspolnota solkanitow miala mala szanse przetrwac Burze Chaosu, a juz napewno utracila mnostwo wplywow...
_________________
Niech Imperium sie modli.
Stary Swiat splynie krwia.
Ludzie nie dotrzega prawdy, nie poczuja dotyku skazy.
Ostatnie Dni nadchodza i zadne z Dzieci Sigmara nie zdola ich powsztrzymac.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group