Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA - Przekleństwo Wzgórz Hager - TOM 1
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PrzekleÅ„stwo Wzgórz Hager
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 22:58    Temat postu: #SESJA - PrzekleÅ„stwo Wzgórz Hager - TOM 1 Odpowiedz z cytatem


Akcja gry toczy siÄ™ w Grunburgu, na ziemiach Imperium.
Mamy rok 2507. Późna jesień.
Obecnie panujący władca to od 5 lat Karl Franz I

Znajdujesz się w karczmie "Żółty Człowiek", położonej w biedniejszej części miasta. Przybytek nie wygląda zbyt okazale, podobnie jak jego wyposażenie, jedynym godnym uwagi wystrojem jest kolekcja kilkunastu różnej maści kusz porozwieszanych wysoko na ścianach karczmy - zdradzająca dawną pasję karczmarza.
Wewnątrz znajduje się kilkunastu gości właśnie kończących wieczerzać, co widać po przewadze na stołach kufli nad strawą. Jakiś przyćmiony kislevską wódką elf, brzdąka niewyraźnie w rogu sali smętną pieśń, prawie przy tym zasypiając. Skutecznie zagłusza go gwar biesiadników i sporadyczne gromkie wybuchy śmiechu obecnych tu krasnoludów.
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedze na krześle w rogu sali mam około 180 cm wzrostu długie bląd włosy czarne oczy i sztylet za pasem jestem ubrany w koszule białą i brązowe spodnie za cholewą buta mam sztylet z którym nigdy sie nie rozstaję w dłoniach trzymam lutnie na której
Brzdękam. Uważnie przyglądam się kuszom. Staram się mimo swojego zamroczonego umysłu ocenić możliwośc kradzieży jednej z kusz wsród tego gwaru. Zaczynam grać inną piosenkę balladę lecz jest ona tak samo smętną. Gdy kończę grać podchdze do karczmarza i mówię przepitym głosem:
Szanowny Karczmarzu poprosze jeszcze jednÄ… butelke kislevskiej vodki.


Ostatnio zmieniony przez Xarandil dnia Pon Sty 31, 2005 00:11, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 23:40    Temat postu: Mapa Odpowiedz z cytatem


Już po kilku minutach pobytu w karczmie zauważacie na jednej ze ścian wieszącą dumnie obskórną mapę, którą zostawił po sobie kiedyś pewien skryba, nie będący w stanie wypłacić za wlaną tu w siebie gorzałę. Mapa stała się nielada atrakcją lokalu, jednak od setek oblizanych palców domorosłych poszukiwaczy przygód po niej jeżdżących - straciła już swą dawną świetność.





Ostatnio zmieniony przez Go¶æ dnia Pon Lut 14, 2005 22:41, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedze w jakimś kącie nie rzucając się w oczy.Człowiek, po 30tce ponad metr siedemdziesiąt, średniej budowy. Chełm z przyłbicą, napierśnik na kolczudze.Okryty czarnym podniszczonym płaszczem z wytartym znakiem czarnego smoka.Mocne skórzane buty i spodnie. Obok mnie na podłodze, oparty o ściane, stoi mój dwuręczny młot bojowy. Na ramieniu mam krutki łuk, na plecach kołczan pełen strzał. Zjadam mozolnie jakąś niezbyt apetyczną kanapkę, popijam piwem. W międzyczasie rozglądam się w koło szukając ciekawych rzeczy lub osób i obserwując nastroje tu obecnych.Poza tym zastanawiam się Co ja tu robie? Co przykuwa moją uwagę i jak tłumacze swój pobyt tutaj?
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Karczmarz: - Nie powinieneś już więcej dziś pić długouchy. Zwal się do zbiorczej sali gdzie od godziny leży reszta twojego "zespołu"... tyż mi artyści... Aaa zresztą co mi tam - dodaje po chwili i stawia przed tobą flaszkę gorzały - póki groszem śmierdzisz - pij.
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze bardziej spity wracam do karczmarza i z zaciekawieniem pytam:
Zacny karczmarzu coż to za mapa wisi na ścianie twojego dobytku? i dokąd udawali się wszyswcy którzy pozostawili swoje ślady odcisków w "moją wypowiedz przerywa pijacka czkawka" jakies konkretne miejsce się udawali ?


Ostatnio zmieniony przez Xarandil dnia Pon Sty 31, 2005 00:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przełykam ostatni kęs i gapie się na tego elfa grajka i na mape, Uważając żeby nikt mi nic nie podprowadził.Jak ktoś sie zbliży to chwytam za młot.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Karczmarz - Aaale, łażą takie darmozjady jeno, jeszcze im mleko pod nosem kiśnie a o wojażach im sie już marzy - to i mażą mi ściany brudnymi paluchami, znacząc gdzie to oni jakiego smoka niby ubiją he he he... Jeśli szukasz mości długouchy mapy skarbu toś na złą gospode trafił, tu sie jeno plotek nasłuchasz najwyżej o tym która z kurew syfilisem cie zarazić może błahe he he he he
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzycze do karczmarza -Hej karczmarzu coście tam o smoku gadali? Powtórzcie bo ja też chce usłyszeć. Gdzie niby na tej mapie jest legowisko smoka, co? Cały czas siedze w moim kącie i oczekuje odpowiedzi.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahhh Karczmarzu maży mi sie napisanie własnej Ballady myslałem że może z tą mapą jest związana jakaś legęda która mogła by mnie natchnąć.... żeby ta mapa mogła wskazać mi miejsce gdzie zdobęde natchnienie.... ahhh było by to cudowne czyż nie ? "w tym momence przerywa mi atak czkawki" żeby pozbyć się dolegliwości ciągne jeszcze torche kislewskiego trunku i kontynułuje dalej: Karczmarzu napewno nic nie słyszeliście zadnej pożądnej legendy może ta o smoku ??może jest choć ziarnko prawdy w niej ?? wypijam następny haust wódki odstawiam butelke i czekając na odpowiedz rozglądam się po sali i myśle czy była by możliwośc zwinięcia choć jednej z kuszy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 00:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Karczmarz - legenda z mapą związana? - karczmarz łapie się jedną ręką za podbródek i jednocześnie jej wskazującym palcem dłubie w nosie. - Taaa - dodaje po chwili - widzisz przy jej brzegu naderwanie? To po osinowym kołku - zeszłej zimy tak piździało, że przylazł tu wąpierz nawet siakiś, tośmy go tak przyszpilili że 3 dni wisiał.

Karczmarz odwraca się do nawołującego ze stolika człowieka i ryczy przez sale - Smok?! Heh, taa przychodzi tu czasem taki co go "Smokiem" wołąją, krasnolud siakiś - śmierdzi jak smok, zionie mu z pyska tak, że trupy sie ścielą, brudu pancerz gruby ma jak smok, a jak po wypłacie jest, to i pije jak smok

Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstaje , biorę mój młot i podchodze do karczmarza.Chwytam karczmarza za ubranie i wrzeszcze mu do ucha -Głuchy jesteś człowieku? Zadałem ci pytanie. Gdzie jest to legowisko smoka o którym burczałeś pod nosem? No gdzie ono jest.Gadaj albo ci pomogę. Twisted Evil
Smoka szukam nie krasnala.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednej sekundzie dobiega do ciebie 3 osiłków, tylko czekających na tego typu "atrakcje", łapiąc cię pod bary - wyprowadzają z karczmy. Po kolejnych 5 sekundach siedzisz już z dupą w błocie na bruku przed karczmą.

Karczmarz otrzepał się, kiwnął głową na wracającą do ław "Ochronę" i odwraca się do efickiego grajka - Coś żeś mówił? Wątek zgubiłem.
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa.... Też dobry motyw na Ballade zacny karczmarzu Tak ułoże Ballade o Brudnym Krasnoludzie haha to by sie podobało wszystkim ;] ....zaczynam nućic: Był krasnoud na którym bród był jak smocza łuska tralalala był krasnal co pił jak smok "następny atak czkawki" szybko sięgam po butelke i wypijam sporą ilosc jednym haustem. Ale za ballade zabiore się kiedy indziej..Mowię do karczmarza Twoje Zdrowie karczmarzu i pociągam nastepny łyk z butelki. Widze że niezle ta wasza ochrona działa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstaje otrzepuje się. Sprawdzam czy mi czego nie brakuje i wracam do karczmy.Jestem uważny czy ktoś nie chce mi przyłożyć.Po czym podchodze do karczmarza na odległość młota i narzekam.-Co za wstrętna atmosfera. Człowiek nawet pytania zadać nie może bo go od razu jakieś oprychy wyrzucają. Dobra to jak było z tym smokiem? Mówie normalnym głosem.-Jak nie było smoka to możecie karczmarzu o tej mapie dokończyć.Proszęmówie przez zaciśnięte zeby ale bez wrogości.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pon Sty 31, 2005 01:18, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PrzekleÅ„stwo Wzgórz Hager Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Nastêpny
Strona 1 z 109

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group