Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
PoglÄ…dy...na swiat
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 03:42    Temat postu: PoglÄ…dy...na swiat Odpowiedz z cytatem

Może poweicie mi troche o swoich poglądach na świat czego nie lubicie i nie tolerujecie co wam sie ni epodoba itp itd. Ja prosze o nie komentowanie moich poglądów nic ich nie zmieni są jakie są i już !!

A więc zaczne hmm nietoleruje ludzkiej głupoty i nadmiernej Ambicji ludzi którzy dązą do celu po trupach,i kturzy nie potrafią się odpowednio zachowac i wyczuć sytuaciji. Żydów i innych plag tego świata... tj Hitler, Ameryka. W boga wieże ze jest ale nic pozatym może keidys t się zmieni raz prawie uwieżyłem za sprawą dziewczyny ale mineło mi bo stwierdziłem ze to bzdura i wygodniej jest być wieżacym niepraktykującym nienawidze ludzi stawiających swój interes ponad interes grupy (czyli obecnych polityków ) i jestem małym głupim dzieckiem kturemu się wydaje ze moze coś zmienić w świece a naprawde całe gówno może zmienic I jestem Dumny z tego że jestem Polakiem i krew mnie zalewa kiedy myśle ze dzieci gineły podczas wojny a teraz taka chołota nas okrada !! no cóż a więc macie obraz jaki taki mnie...A i zapomniał bym dodać ze nienawidze bezmuzgich kolesi kturzy szpanuja jaki to mają wóż albo jacy to są silni czyli typowych dresów bądz skinów (dla nich mam szacunek za to tylko że wiedzą co to znaczy interes grupy a nie jednostki i za Antysemityzm )I dla dziewczyn pustych w srodku. o to chyba wszystko ;p Sry za taki temat ale ciekawią mnie wasze poglądy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ja nie lubie tez szpanerstwa... Denerwują mnie troche ludzie zbyt pewni siebie Razz i ludzie którzy nie myślą. Uciążliwe są również reklamy na Polsacie (a to jest reklama polsatu Razz). A co do ludzi z za dużą amibicją to też oni są chorzy. Hitler chciał, miał amibicje i co? Przyszedł do niego rachunek za gaz i sie chłopak załamał no i sie chyba powiesił. Bush też taka kozaczyna chce wytępić terroryzm na świecie. Jemu to sie nie uda, kedyś sie przeliczy... Pozdro i pokoj z wami Razz
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hitler strzelił sobie w głowe...ja taka wersje znam;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jesteście kiepscy z historii bo, Hitlera najpierw truli a potem zastrzelili nie było żadnego samobójstwa . To była sowiecka propaganda. Exclamation
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe widzisz Black Tak bywa a z Histoii mam 5 ale nie doszedłem jeszcze do konca Hitlera a tak pozatym to uwielbiam historiie starożytną ona ma w sobie coś a ta współczesna mnie już tak nie pociąga...;]ale lubie ją (ale przybujałem co ;] mam 5 ;p hehe) oczywiście zartuje ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Stalin to umarł normalnie? Chyba tak bo w ZSRR była wielka żałoba jak towarzysz Stalin poszedł do piekła z Hitlerem wódke pić....
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty pleciesz . Question Oni się nienawidzą nawet po śmierci. Tak Stalin zmarł naturalnie.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem tu się z toba niezgodzie Black Hitler był zapatrzony w Stalina i gdyby nie to że był Komunistą to by pewnie razem wspułpracowali a Hitler myślał ze jak przejmie już swiat to Stalina zrobi swoim namietnikiem i da mm podo kontrole Azje.... Tak mi mowiła moja historyczka :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nie zna bo jak niemcy zaatakowały Rosje to Stalin go znienawidził.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa to fakt ale to było nieuniknione ;] ale cóz i Tak wole Polske I Piłsudskiego To był mądry koleś szkoda że teraz takich nie ma Sad no cóż...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja i tak jestem przekonany że Hitler i wujcio Stalin(grad?) siedzą razem w piekle i razem chleją grzaną wódke!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Wto Lut 01, 2005 02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że raczej każdy z nich usiłuje zbudować swoją armię z diabłów i podbić piekło. Żadnej współpracy być nie mogło, każdy z nich miał ogromne ambicje i wiedział że ten drugi mu zagraża. Chwilowy sojusz dla zyskania na czasie to było wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Lut 01, 2005 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgodze się z Carnlochem Ze to prędzej tak wygląda ;] Hitler na czele Niemieckich diabłów a Stalin Ruskich i toczą batalie a jak to im się nie udaje to grają pewnie w szachy ten kto wygra wygrywa bitwe a może zbudowali im Bitewniaka na podstawie 2 wojny swiatowej?;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Lut 02, 2005 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ja powiem tylko tyle że jestem nacjonalistą i jestem z tego bardzo dumny, w Boga wierze i nie wierze Wink a to dlatego że go nie widziałem więc zaprzeczyć nie moge że nie istnieje, ale nie moge też powiedzieć że istnieje Rolling Eyes Tak poza tym pierd**** wszystko co nie Polskie oraz jest wyznania innego niż rzymsko-katolickie Exclamation Potem tak jak Xarandil pustych dziewczyn, islamu(jest to dla mnie sekta którą trzeba wyplemić Twisted Evil ).
Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem tym postem, ale taki jest pogląd na mój świat
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Lut 15, 2005 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolerancja, tolerancja i jeszcze raz tolerancja.. Wielu rzeczy nie lubie, ale nie znaczy, że ich nie toleruje. Wiadomo - jeśli coś/ktoś łamie zasady przyjęte przez społeczeństwo - to tam moja tolerancja się kończy..

Nie lubie:
Pustych dziewczyn, wątróbki i flaków, czarnej polewki, pesymistycznej muzy (Hip Hopu na przykład), chodzenia na nudne lekcje, matury. Nie lubie także się topić, jeździć na rowerze ponad 50 kilosów, mieć gorączkę. Ale jak ktoś lubi to proszę bardzo.

Wojny i zabijanie ludzi, głód, katastrofy.. Są złem tego świata, ale bez nich nasz świat nie byłby taki jaki jest..

Przyjmuje go takim jaki jest ze wszystkimi radościami i smutkami..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group