Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wady i zalety elfów
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sty 29, 2005 21:16    Temat postu: Wady i zalety elfów Odpowiedz z cytatem

Yżż już tu widze wasze opinie na ten temat! I spoko! Ja jestem za tym żeby było jak nawięcej zalet. Ja uważam że najlepszą zaletą elfa jest jego obcowanie z naturą. A wadą jego arogancja.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cośty arogancja i zarozumiałośc to to co dodaje smaczku w grze Elfem przeciez elf bez tych cech nie był by Elfem a wady to ze sa takie pedałkowate choć tancerze anie troche nie są....;p ale ja i tak lubie swojego obecnego Elfa super postac taki udaje głupka figlarny jak już gdzies pisałem arogancki i zarozumiały błazen ale jak przyjdzie co do czego to pokaże rogi;]ale wracając do tematu Elfy maja wady i zalety jak kazda rasa tylko każdy postrzega co innego jako wade a co innego jako zalete... ja sie niezgadzam z xsarym....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam juz nie wiem. Elfy sa niby najlepsza rasa. Ale od krasnali troche dostaly po dupsku podczas wojny... Wadą może być ich walka, ale są dobrymi łucznikami. Krasnoludy natomiast lepiej walczą wręcz.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnoludy maja świetnych kuszników skolei a W walce wręcz doruwnują krasnalom mimo że tracą na sile ataku i wytrzymałosci na ciosy
a zyskuja na inicjatywni i szybkości ataku oraz zręczności a więc szanse są ruwne poprostu Krasnale były wtedy podczas tej wojny okazały sie lepsze...Trzeba to im przyznać;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda rasa ma wady i zalety,bo przecież musi być zachowana równowaga.Jeżeli chodzi o arogancję to,uważam że każdy może się zachowywać arogancko bez względu na rasę,wiek i pochodzenie
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elfy nie mają praktycznie żadnych wad, jedyne jakie mają czyli np. znudzenie i zmęczenie życiem i tak nie są odgrywane a nawet jeśli to i tak niewielka cena za tak wysokie współczynniki, ta rasa jest strasznie przepakowana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze cię niestety poprawić. Też bym chciał ale elfy mają wady... Np ich arogancja, stosunek do innych ras, pedalki chociaz nie wszyscy. Wad jest duzo. Ale mozna z tym zyc. Kazda rasa ma wady i zalety...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w statystykach Elfy tracą na sile i wytrzymałosci moj kumpel ma Elfa maga naszczęscie wybrał który jest hmmm ze tak powiem bardzo silny i wytrzymały !! WT 2 S 2 jak kumpel chciał go ogłuszyć krasnolud z siłą 7 to niemal go zabił.... bo tamten trafił go krytykiem :/ nieudało mu się wymieżyć odpowiednio ciosu:/ no cóz tak bywa ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tracą na statystykach? Jakich? Patrzę do podręcznika i widzę że mają tylko jeden punkcik dodawany do żywotności mniej niż ludzie. Siłę i wytrzymałość losują tak samo.
Co do arogancji, stosunku do innych ras itd. to i tak uważam że są to niskie koszta w porównaniu do innych ras, zwłaszcza że człowie czy krasnolud też może być argancki i nie lubić innych ras.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK spokojnie... Hmmm zauważ ze elfy SĄ najbardziej aroganckie. Hmm co do statystyk. Elfy nadrabiają inicjatywą. Szybki elf potrafi ominąć każdy cios (jeśli ma uniki) i wtedy krasnal może nie miec szans...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie zrozumiałeś mojego posta. Elfy oprócz tego że mają kosmicznie wysoką inicjatywę mają siłę i wytrzymałość takie ludzie. Jeśli chodzi o statystyki nie mają absolutnie żadnych minusów bo ten jeden punkcik żywotności w żaden sposób nie równoważy pozostałych cech. Krasnoludy mają niższe od przeciętnych Sz, I, Zr i Ogł. O Sz, S, Wt, CP i Op halflingów też chyba nie ma co wspominać. Te rasy są zrównoważone a efly nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt dlatego ja u siebie obciołem statystyki Elfom w taki sposób to mam od Zedda ;]
US 2k10+30
WW 2k10+20
I 2k10+30
Op 2k10+30
CP 2k10+20
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę sie z tobą zgodzic teraz. Jeśli dobrze pamietam to halfy mialy byc najlepsza rasa ale cos nie wyszlo... I teraz elfy obejmują to stanowisko. Brawo dla elfów ;p
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Nie Lut 13, 2005 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zaletą elfów jest ich dobro, chęć obcowania i obrony natury, chęć do zabaw, inteligencja, kultura. Wadą może być arogancja, ale to w sumie rozumiem, są jedną z najstarszych inteligentnych ras, uważają się za potrzebne (np. lasom), najbardziej kulturalne. Inna wada to to, że wymierają, mają zbyt niski przyrost naturalny spodowany m.in. nieustającymi walkami.
Jako MG u siebie zrobiłem tak, że elfkom dłużej trwa okres i ciąża; mogą nie spać 3 noce i wtedy dopiero czują zmęczenie i US 2k10+30, a WW 2k10+20 i nie chorują na większość ludzkich chorób. Ale jest ich mało, są nieufne dla obcych. Mało moich graczy gra elfami. I dobrze Smile
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Lut 14, 2005 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie dużo graczy gra elfami. I dużo jest krasnali. Jednak gdy elfy kłóca się z krasnalami to często elfy dają sobie spokój (bo krasnale w łepie trzymają topory) Były przypadki kiedy jeden krasnal położył trzy elfy. Dobrym urozmaiceniem jest bojaźń ludzi w stosunku do elfów. Ciekawie wtedy jest...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group