Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rangi dla grup i grupa "Podróżnicy"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 17:51    Temat postu: Rangi dla grup i grupa "Podróżnicy" Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o stworzenie czegoś co nazywało by się prawdziwą przynależnością do grupy bo teraz nie oszukujmy się nie wiadomo po co one istnieją znaczy się wiadomo Wink ale proponował bym dodawanie im rang zależnych od grupy czyli np. Ernst Wink jest w grupie "Ludzie" ale co mu z tego Question Prawie nic więc proponuje tym którzy należą do jakieś grupy/klanu że by mieli range również specjalną co do przynależności do grupy czyli Ernst zdobył by range np. "Mieszkaniec Altdorfu".
2 Sprawa jaką chciałem poruszyć to grupa "Podróżnicy" też szczerze nie wiem po co ona istnieje jak jestem w niej tylko z Ernstem Question ale Orth nie martw się ja już wiem jak temu zaradzić Wink Nie wiem jak na zswykłym forum php ale na "php by przemo" istnieje coś takiego że istnieje możliwośc dodawania automatycznie jak ktoś się zarejestruje na forum do grupy i w tym przypadku była by to grupa "Podróżnicy" i każdy kto by nacisnął "opuść" automatycznie by opuszczał forum co jest przydatne bo jak ktoś wie że już nie będzie mógł korzystać z forum to po prostu odchodzi a nie że zajmuje miejsce na servie Cool
Co sądzisz o moich (chyba już ntych Laughing ) propozycjach Orth Question
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to popieram. Wygląda na bardzo dobry pomysł. Poza tym też sie nad tymi grupami zastanawiałem. Jest tylu użytkowników którzy nie należą do żadnej grupy. A niektóre grupy mają tylko swojego moda i zadnych członków.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez się z zgadzam z moimi przedmówcami !! To jest bardzo dbty pomysł;]
P.S ale weśmy poprawke że Orth jest człowiekiem pracy... i ma dużo roboty Wise zajmuje się forum itp itd... niemożna tlyko wyzyskiwać ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group