Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zasady + troszke o sesji
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Czw Cze 28, 2007 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyje偶d偶am na par臋 dni, wi臋c nie b臋d臋 odpisywa艂...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Nie Lip 08, 2007 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od jutra (poniedzia艂ek 9.07) do 20.07 (pi膮tek) jestem na obozie wi臋c odpisywa艂 nie b臋d臋.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Lip 08, 2007 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widz臋 偶e i tak ta sesja umar艂a, wi臋c chyba nie ma r贸偶nicy czy kogo艣 nie ma czy nie... Confused
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Czw Lip 12, 2007 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra...
Z tej sesji r贸wnie偶 odpadam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Lip 12, 2007 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wierze, 偶e kain zrobi co艣 i sesja odrodzi si臋 Very Happy Zobaczycie Wink

Taki off top ma艂y - tych kampanii si臋 tyle narodzi艂o, 偶e a偶 straci艂em rachub臋. Po mojemu za du偶o.
A Altdorf stoi i ledwo si臋 rusza.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lip 13, 2007 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narobi艂o si臋 tyle syfu, bo ludzie nie doka艅czaj膮 czego kur** zacz臋li. A Orth w dodatku nie chce usun膮膰 tego spamu. Evil or Very Mad
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Lip 13, 2007 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam wi臋kszo艣膰 za czas oczekiwania... Nie ola艂em Valdis, ale po 8 godzinach zapeirdolu w robocie, i jeszcze dostania opieprzu wybacz 偶e nie mia艂em weny napisa膰....
Poza tym mam "oko szefa" na kompie wi臋c ju偶 maskara by艂a, ale ju偶 powinno by膰 dobrze
Poza tym czeka艂em na odpowiedz Khorla.....
I tyle.....a sesji rzeczywi艣cie si臋 po robi艂o
Jeszcze raz sorka.....
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Lip 18, 2007 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynamy etap drugi przygody. Ja teraz mog臋 pisa膰 w miar臋 reguralnie, mam hope ze i wy b臋dziecie - cho膰 wiem 偶e s膮 wakacje
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Pon Lip 23, 2007 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ludzie. Ja odpadam. Za tydzie艅 wyje偶d偶am i nie b臋d臋 mia艂 dost臋pu do neta przez par臋 miech贸w, wi臋c dla mnie ta przygoda si臋 sko艅czy艂a.

Tylko jedn膮 pro艣b臋 mam do Was: wczujcie si臋 troch臋 w klimat, tzn bez takiego kozaczenia (dotyczy min. Cranmera). Je艣li macie tak bardzo do艣wiadczone postacie jak ja, czyli pierwsze rozwini臋cie drugiej profesji, to naprawd臋 nie potrzeba wiele, 偶eby ca艂膮 ekip臋 roznie艣膰 w py艂. A wy co? Jeste艣cie po d艂ugiej podr贸偶y, nieziemsko styrani, po drodze conajmniej raz otarli艣cie si臋 o 艣mier膰, wpadacie do miasta, kt贸re niegdy艣 liczy艂o tysi膮ce mieszka艅c贸w, kt贸rzy teraz nie 偶yj膮 (nie wiecie co ich zabi艂o) i jest wi臋cej ni偶 pewne, 偶e przyjecha艂o tu mn贸stwo nekrus贸w, kt贸rzy stworzyli sobie ma艂膮 armi臋 trup贸w (conajmniej setki), a tu tekst 'pierdoli膰 odpoczynek, wpadamy robimy co trzeba i wychodzimy'. Krasnoludy r贸wnie偶 kochaj膮 偶ycie i nawet zab贸jca troli nie chcia艂by w tak krety艅ski spos贸b zgin膮膰 - zjedzony przez trupa... To jest w stanie zry膰 psychik臋 ka偶dego. Napisa艂em to czego mo偶na si臋 domy艣li膰, a je艣li doda膰 informacje z Baronii Przekl臋tych, to ju偶 w og贸le masakra.
Nie wypu艣ci艂bym graczy z takiego miejsca bez przynajmniej 3 PO.

Opisa艂em tu tylko jedn膮 akcj臋, ale w trakcie przygody pojawi艂o si臋 kilka, kt贸re mi si臋 rzuci艂y w oczy.

Chyba, 偶e to ja mam taki spaczony pogl膮d. Je艣li macie inne zdanie i odpowiednio je uargumentujecie, to jestem sk艂onny zmieni膰 swoje.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Lip 23, 2007 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, te偶 widz臋 ten problem.

Tylko dla mnie w艂a艣nie lekkim... g艂upstwem (delikatnie m贸wi膮c) b臋dzie pozostanie w tym miejscu d艂u偶ej ni偶 par臋 godzin. Je艣li kto艣 ma jeszcze zdechn膮膰 na tej sesji to Kain dobrym tropem idzie-zmusi nas do nocowania. Dla mnie nocowanie w obr臋bie Mousillon to szale艅stwo i chyba wi臋kszy przejaw "kozactwa".

Kain mnie nieco zdziwi艂... w negatywnym sensie. Ja bym NIGDY nie wlaz艂 do Mousillon po po艂udniu, jedynie wczesnym porankiem. Wola艂bym nocowa膰 poza t膮 dziur膮 ni偶 w 艣rodku. A teraz nas Kain udupi艂-nie wr贸cisz bo ci臋 dorw膮 i zajebi膮, nie za艣niesz bo ci臋 znajd膮 i te偶 zajebi膮, nie b臋dziesz kontynuowa艂 misji w nocy bo jeste艣 zm臋czony i grasuj膮 wtedy najwi臋ksze masy plugastwa i ci臋 zajebi膮.

Wniosek-zajebi膮 ci臋/nas cokolwiek zrobisz/zrobimy. Ale ja wola艂bym przed 艣mierci膮 nat艂uc kawa艂 narodu, wi臋c wola艂bym ruszy膰 w miasto... ponadto mo偶emy mie膰 szcz臋艣cie-ruchomy cel trudniej znale藕膰 i zajeba膰.

A i pami臋taj (ktokolwiek i wszyscy): Zajebi膮 ci臋. Laughing

PS: Ci臋 zajebi膮 ci臋 i nie b臋dzie niczego. Laughing Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Wto Lip 24, 2007 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe tak na to nie spojrza艂em Very Happy

Tylko widzisz jest pewien problem... Prowadzi艂em Baroni臋 Przekl臋tych i jak si臋 okazuje poza murami miasta wcale nie musi by膰 bezpieczniej czy nawet przyjemniej... Nie b臋d臋 pisa艂 co tam by艂o, ale ci膮gle mam to w g艂owie i skutecznie zniech臋cio do nocy poza miastem.

No, ale masz racj臋. Uwzgl臋dniaj膮c wiedz臋 przeci臋tnego gracza i opis mistrza, lepiej by艂o si臋 zatrzyma膰 i odpocz膮膰 przed wjazdem do miasta. Ale skoro dru偶yna jest ju偶 na miejscu... Tragedia antyczna Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Aidan
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 124
Sk眃: Ze wsz膮d

PostWys砤ny: Wto Lip 24, 2007 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam pisze w imieniu BEHERITA,kt贸ry tymczasowo nie ma dost臋pu do komputera.Prosi艂 aby艣cie nie usuwali go z sesji,gdy偶 ma przej艣ciowy problem! Dzi臋ki za uwage...
_________________
,,Za chwa艂e Slaneesha Pana Przyjemno艣ci i Rozpusty''

,,wiele jest za mn膮 i jeszcze sporo przede mn膮''
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Lip 24, 2007 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracaj膮c do Mousillon-ot贸偶 Kain prowadzi na mojej linii czasowej. U mnie, nieco przed Upadkiem Imperium, Bretonnia uwik艂a艂a si臋 w walki z rosn膮cymi si艂ami Chaosu i Skaven贸w w prowincji Mousillon-zorganizowano krucjat臋 kt贸ra rozwali艂a plugastwo, ale wida膰 nie do ko艅ca.

Przez tereny bagien przeszed艂 偶ywy ogie艅-palono wszystko co by艂o nie ten teges. Ch** 偶e nic to nie da艂o na d艂u偶sz膮 met臋, ale i tak wi臋kszo艣膰 syfu wyparowa艂a... nie to co w mie艣cie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Wto Lip 24, 2007 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wida膰 nic to nie da艂o... Musieliby spali膰 wszystko i wszystkich, ca艂e ksi臋stwo. A nawet to nie mia艂oby prawa nic da膰, bo 藕r贸d艂o znajduje si臋 w mie艣cie. Je艣li chcecie mog臋 napisa膰 wybrane rzeczy (bo sam nie wszystko pami臋tam), ale wtedy trudniej b臋dzie odgrywa膰 go艣cia, kt贸ry g贸wno wie o mie艣cie i okolicach, a przecie偶 wi臋kszo艣膰 w艂a艣nie takimi postaciami gra. Chyba, 偶e si臋 myl臋 i mamy tu do czynienia z dedekowymi przecudownymi postaciami, kt贸re wszystko potrafi膮 i wszystko wiedz膮... Nawet na pocz膮tku drugiej profesji, gdzie na dobr膮 spraw臋 wi臋kszo艣膰 nie powinna zdawa膰 sobie sprawy z istnienia skaven贸w, smoki uwa偶a膰 za ba艣niowe stworki do straszenia dzieci, a na widok 艂a偶膮cego trupa sra膰 po gaciach...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Lip 24, 2007 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JUTRO ODPISZE!!!
MIA艁EM DZI艢,ale zjazd prezes贸w i chuj mnie trafi艂

Dragomir dwoje z was wie do艣膰 sporo o tej krainie-my艣l臋 o Bretonii..
A co do waszych postaci to nie przesadzaj 偶e tak n臋dzne s膮Smile-
Wiesz zawsze mo偶e by膰 gorzej:)- mog臋 rzuca膰 ko艣膰mi ( oznacza to 偶e na 25 rzut贸w 22 wypadnie minimum 90, ma si臋 t膮 r臋ke... dlatego nienawidz臋 sobie rzuca膰)

Wi臋c sorka za zw艂ok臋.... JUTRO POST B臉DZIE:)
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group