Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zasady + troszke o sesji
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz. Zmyli艂 mnie ten pogardliwy wzrok na pocz膮tku posta. A co do staropolskiego, to nie zag艂臋biam si臋 zbytnio, chyba nie ma takiego obowi膮zku? U偶ywanie go mo偶e znacznie utrudni膰 sesj臋, kt贸ra i tak ledwo zipie...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko... a obowi膮zku nie ma. Po prostu dobrze czasem rozumie膰 staropolski, je艣li nie w艂ada膰 nim-przyk艂ad masz tutaj.

A co do sesji 偶e ledwo zipie-zgodz臋 si臋. Wybra艂em zbyt nietypow膮 posta膰 na te realia. R贸wnie dobrze mog艂em wzi膮膰 Wysokiego Elfa i 偶re膰 si臋 z krasnalami.

Je艣li chcecie si臋 dogada膰 z Timurem-poczytajcie troch臋 o Tatarach/Mongo艂ach-najlepiej o tych z Krymu. Bo ordyniec twardszy jest od krasnoluda i bardziej brutalny, ale jak si臋 wie jak z nim post臋powa膰 to nie ma problemu.

Chyba 偶e wolicie i艣膰 na 艂atwizn臋 i 偶re膰 si臋 z nim, a偶 do b贸jki, kt贸ra si臋 sko艅czy 藕le nie tylko dla ordy艅ca. Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej wybacz nie uwa偶am ze prowadz臋 zajebi艣cie sesje ale dwa ale
- UNO : JAK BY NIE kt贸rzy Z WAS SIE przy艂o偶yli a NIE PISZECIE TO SAMO TO mo偶e BY TO SZYBCIEJ sz艂o...czytajcie co pisze bo co jaki艣 czas wytykam wam b艂臋dy merytoryczne!!!!
- SECUNDO: zamiast sie przypierdala膰 to mo偶e by艣 zacz膮艂 do kurwy ci臋偶kiej bra膰 udzia艂 w sesji a nie pierdoli膰 jebane w dup臋 ma膰 farmazony "K艂ad臋 si臋 pod drzewem" "Czekam" bo nie d艂ugo napiszesz 偶e czekasz a偶 Pszcz贸艂ka Maja obci膮gnie ci druta!!!!!Kurwa gra膰!!!!A jak nie to nie zmuszam nikogo 偶eby艣cie grali
- Krasnoludy : ja rozumiem 偶e s膮 ci臋偶kie przypadki ale Aidan kurwa sesja nie polega tylko na "Wymachuje toporkami" tylko na braniu aktywnego udzia艂u w sesji. A nie "Nic nie robie, nic nie pisze, krasnoludem jestem chuja 膰wicze"

FAKT BY艁 OKRES 偶e BY艁 PRZEST脫J ALE PRZEPROSI艁EM I WYJA艢NI艁EM ZE TO BY艁O ZE WZGL臉DU NA ZMIAN臉 MIEJSCA ZAMIESZKANIA.TERAZ STARAM SIE PISA膯 REGURALNIE....ALE JAK CZYTAM NIE KT脫RE POSTY TO MI SIE RZYGAC CHCE

JAK KTOS MA MI COS DO ZARZUCENIA TO SPOKO..PRZYJM臋 KRYTYKE BO NIE UWA偶AM SIE ZA ZAJEBISTEGO MG, ALE ZANIM KTO艣 TO ZROBI NIECH SAM BEDZIE W PORZADKU WOBEC MNIE I INNYCH KTORZY GRAJA
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Aidan
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 124
Sk眃: Ze wsz膮d

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrz sam Kain kilka razy zagaja艂em rozmowe,pyta艂em i nikt mi nawet nie raczy艂 odpwiedzie膰,wi臋c tera poprostu nie pytam i robie to co najlepiej posta膰 potrafi.Nie jestem m贸wc膮 ani 偶adnym z tych co pierdol膮 farmazony ci膮gle. Tyle mam do powiedzenia.
_________________
,,Za chwa艂e Slaneesha Pana Przyjemno艣ci i Rozpusty''

,,wiele jest za mn膮 i jeszcze sporo przede mn膮''
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE OZNACZA TO ZE SESJI KONIEC....JA NAPRAWDE CHETNIE POPROWADZE DALEJ....JAK KTOS MA COS DO POWIEDZENIA MOJE GG
4401858 I CHETNIE WYSLUCHAM ZDAN GRACZY.
Je艣li kto艣 si臋 poczu艂 ura偶ony to przepraszam....


Aidan ale to zaznacz swoj膮 obecno艣膰 na sesji (a nie olewasz mnie i wysi艂ek jaki by nie by艂 ale wysi艂ek aby ta sesja by艂a w miare fajna ) ....ale spoko ale nie jestes sam...nie grasz tylko ty...gracie dru偶yna a bez obrazy m贸j szynszyl i ja sie lepiej dogaduje niz wiekszosc z was na tej sesji.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Khorl
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 04 Mar 2007
Posty: 40

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, a tak z innej beczki: kto mi kurwa usuwa posty? Wczoraj napisa艂em 2 razy to samo bo najpierw sie nie zapisa艂o, potem by艂o git, dzisiaj patrz臋 - nie ma, ocb?
_________________
Bretonia - Czas Nadziei: Khorl Axler, krasnolud.
Estalia - Otto Friedel.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie jestem m贸wc膮 ani 偶adnym z tych co pierdol膮 farmazony ci膮gle


Lepiej nie m贸wi膰 nic, nie? Milczenie jest z艂otem... Mad

A posty o "chamach" usun膮艂em ja-poczytaj moj膮 wypowied藕 jedn膮 stron臋 wcze艣niej w tym temacie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Khorl
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 04 Mar 2007
Posty: 40

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, rozumiem, nie zrozumia艂em do ko艅ca twojego posta, jako艣 wyrwanie z kontekstu go przeczyta艂em ;P.
_________________
Bretonia - Czas Nadziei: Khorl Axler, krasnolud.
Estalia - Otto Friedel.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Wto Cze 05, 2007 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej kurde. Zadyma widz臋 si臋 zrobi艂a. Odpierdolcie si臋 od mojego kimania pod drzewem! Robi艂em to w konkretnym celu, poza tym co innego mia艂bym robi膰? Dajcie cho膰 jeden przyk艂ad, jeden argument, kt贸rego nie b臋d臋 w stanie zby膰, a uznam swoj膮 ni偶szo艣膰...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Cze 06, 2007 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys艂any: Pon Cze 04, 2007 17:19 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
- Aha... i jeszcze jedno cudzoziemcze, jeszcze jedna taka niepochlebna wypowied藕 o mojej matuli, a nie r臋cz臋 za siebie! Zwa偶 swe s艂owa!


Dragomir to twoja wypowied藕 : Kto sie czepi艂 twojej matuli....prosz臋 wklej poni偶ej posta, 艣wiadcz膮cego 偶e Valdis co艣 powiedzia艂 o niej.....
Nie ma, przynajmniej ja tego nie znalaz艂em...
Mora艂 : NIE CZYTASZ post贸w innych!!!!
INNYCH przyk艂ad贸w podawa膰 nie b臋d臋 bo to spowoduje k艂贸tnie.
Mam pro艣b臋: jak macie uwagi co do prowadzenia to na gg, jak macie sugestie bym co艣 zmieni艂 do mnie na gg.Ja wezm臋 te uwagi do serca, ale wy te偶 we藕cie te uwagi co ja i nie kt贸rzy napisali...bo zrozumia艂bym gdybym tylko ja mia艂 owe uwagi...ale tak nie jest.
WYDAJE MI SI臉 呕E TEMAT WYCZERPA艁 SI臉. KONIEC K艁脫TNI...SPOR脫W I JAK TO OKRE艢LI艁 S艁USZNIE DRAGOMIR ZAJ膭膯 SI臉 RATOWANIEM SESJI

DZIEKUJE
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Sro Cze 06, 2007 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowied藕 Gregorego Wys艂any: Sob Cze 02, 2007 11:00

Z wzbieraj膮cym gniewem i furi膮 podje偶d偶am do tych leniwych baran贸w i sycz臋:

-No 偶esz kurwa wasza jebana ma膰! Co to jest? Co to kurwa jest? Pierdol臋 tak膮 organizacj臋!

Spluwam i 艂ypi膮c gro藕nymi spojrzeniami, podje偶d偶am do "bagadyra", k艂aniaj膮c si臋 lekko.

-Towarzysz Annubi zda relacj臋, on jest bardziej bieg艂y w dyplomacji. A ja mam pytanie... <pokazuj臋 r臋k膮 na t膮 偶a艂osn膮 ho艂ot臋> To jest jaka艣 schadzka? Pierdolnik? Burdel? Syf? Bo widz臋 偶e nie ekspedycja. Jakbym ja dowodzi艂, te barany wisia艂yby jajami do g贸ry za takie co艣. Nie mo偶esz wzi膮膰 za mord臋 tych warcho艂贸w, bagadyr? Chyba 偶e si臋 pomyli艂em co do ciebie. <k艂aniam si臋 wymuszenie i odje偶d偶am, po czym zeskakuj臋 z konia i zajmuj臋 si臋 nim oraz swoj膮 broni膮 i zbroj膮>


Ma膰 -> w pochodzenie tego s艂owa wpisany jest bezpo艣redni zwi膮zek ze s艂owem matka

W niekt贸rych dzielnicach Wroc艂awia (zw艂aszcza okolice Tr贸jk膮ta) za taki tekst mo偶esz dosta膰 kos臋 pod 偶ebra. A kumpel z liceum o ma艂o nie oberwa艂 po pysku za sformuowanie "job twoja ma膰". My艣la艂em, 偶e to nie jest specyfika mojego miasta, ale najwidoczniej si臋 myli艂em.

Wi臋c Kain z uwagi na potencjalny brak informacji z Twojej strony nast臋pnym razem, zapytaj grzecznie, bez u偶ywania CapsLocka i wykrzyknik贸w. Nie traktuj innych jak g贸wno, tylko dlatego, 偶e wydaje Ci si臋, 偶e masz racj臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Cze 06, 2007 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je艣li Ci臋 urazi艂em to przepraszam
.Capslocka u偶ywam bo pracuje, i do programu kt贸rego u偶ywam Cpsl musi by膰 w艂膮czony+klawiatura mi sie sypie
Ale grasz w Warhammera a nie Wrochammera, i wybacz ale nie masz racji.
KURWA Jego Ma膰 - to album polskiej grupy muzycznej Sedes, wydany zosta艂 w 1994 roku. - strona Wilkpedi zapraszam Very Happy
Poza tym tego typu wulgaryzm nie by艂 bezpo艣rednio zwrotem do ciebie, jesli ju偶 chcesz si臋 k艂贸ci膰 o polszyzne..by艂 wyra偶eniem og贸lnym.Poza tym ty jedyny to tak odebra艂e艣 - i wybacz ale nie masz racji.
Dobra je艣li to 偶e pisa艂em du偶ymi literami urazi艂o to PRZEPRASZAM
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Sro Cze 06, 2007 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrochammer Very Happy Nie wiem kto jakie albumy wydaje. A je艣li chodzi o zwrot, to ju偶 powiedzia艂em: nie wiedzia艂em, 偶e tylko u nas za to mo偶na oberwa膰... Sk膮d mia艂em wiedzie膰, 偶e gdzie indziej si臋 zlewa na to i nie zauwa偶a. U nas zwraca si臋 na to uwag臋 i dlatego ja wypowiedzia艂em si臋 na ten temat... proste... Nie mog臋 czyta膰 posta i analizowa膰, czy dany zwrot jest r贸wnie偶 obra藕liwy we wszystkich innych rejonach 艣wiata... Dla mnie jest, wi臋c i dla mojej postaci jest. A my艣l臋, 偶e 偶aden oficjalny podr臋cznik nie reguluje tej sprawy, wi臋c czym mam si臋 kierowawa膰 jak nie w艂asnymi odczuciami?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Cze 06, 2007 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok....ko艅cz膮c spraw臋 starajcie si臋 nie bluzga膰 zbyt cz臋sto
Pamietajcie 偶e ma艂e dzieci mog膮 to czyta膰,a Roman G widzi du偶o Very Happy

A teraz czekam na posty i gramy dalej...a jak co艣 na gg pisa膰Razz
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Beherit
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 28 Lis 2006
Posty: 152

PostWys砤ny: Sro Cze 06, 2007 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam 偶e si臋 nie udziela艂em ale sytuacja by艂a napi臋ta. K艂opoty w szkole, troche k艂opot贸w w domu przez te k艂opoty w szkole Smile Ale teraz b臋d臋 si臋 stara艂 nadrabia膰 z pisaniem Smile
Przepraszam i pozdrawiam
_________________
#Estalia - w poszukiwaniu Prawdy: Sirius
#Bretonia - Czas nadziei: Sagoth
#Przyjaciel czy Wr贸g?: Garrett The Brox
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group