Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Za co lubicie krasnoludy ;) ??
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mieliśmy raz motyw ze MG zrobił tak trudną zagadke ze matura to przy tym pikuś Very Happy I łaziliśmy po jakims lesie przez 3 godziny i szukaliśmy poszlak..... Jakby chociaż wrzucił jakiegoś pająka to by sie troche rozgrywka urozmaiciła Twisted Evil
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W krasnoludach najbardziej lubie to, że nie lubią elfów.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sro Gru 22, 2004 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja najbardizej lubie w krasnalach to ze .,..
sa fajne Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm krasnale? Ja wole elfy hy hy ale krasnoludy są w porzo. No kto lubi błyskotki tak jak oni? A powiedźcie mi kto kiedyś widział krasnala bez brody albo krasnoludzką kobiete?
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Sty 23, 2005 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnale lubie za zadymy, długie brody i to że mogą chlać na maxa i że czasem są obleśne a nago to zawsze są obleśne i za to że elfów nie lubią.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Saise
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 28 Cze 2005
Posty: 23
Sk±d: Tarnów

PostWys³any: Pia Lip 01, 2005 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego krasnoludy maja takie rzesze fanów?
1. Krasnoludy to twardziele. Życie w górach i ich forma fizyczna to po prostu jest to...
2. Krasnolud zawsze mówi wprost, i MG musi na to przymknąc oko :]
3. Krasnoluda nie spijesz, chocbyś miał zeżrec wlasne onuce.
4. Krasnolud ceni odwagÄ™, dumÄ™ i honor... oraz nigdy nie ucieka (tylko wycofuje sie na z gory upatrzona pozycje.)
5. Słowo Krasnoluda jest jak kamień - predzej zginie niz zlamie wlasne slowo. (dlatego tez grajac krasnoludem, trzeba uwazac na przysiegi i obietnice).
6. Tylko krasnolud moze swobodnie wyrazac przecudne wiązanki na temat elfów, aż uszy więdną :]
7. Po prostu... Krasie Rox. (Rocks znaczy sie :"] )
_________________
'Rzucam zaklęcie "Ochrona Przed Śmiercią"...' - pewien niedoświadczony gracz w obliczu spotkania z ostateczna realnością (tzn. Śmiercią...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Pia Lip 01, 2005 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś dziwnego sie tu dzieje. Jak ja mogłem nie napisać za co lubie Krasnale to po prostu nie możliwe.
A tera do rzeczy. Lubie krasnale za całokształt za to że go nie schlasz, że jak mu sie ktoś nie podoba to da mu w morde a nie będzie sie wahać co ma zrobić no i za honor i dume której nie którym brak.

Takie jest moje zdanie na ten temat Laughing
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Losiu888
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Lip 2005
Posty: 32
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Sro Lip 06, 2005 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Honor, Poswiecenie, Duma, Lojalnosc i wbrew pozorom Rozwaga
Wszystko duzymi literami, w byle jakiej kolejnosci.
_________________
Niech Imperium sie modli.
Stary Swiat splynie krwia.
Ludzie nie dotrzega prawdy, nie poczuja dotyku skazy.
Ostatnie Dni nadchodza i zadne z Dzieci Sigmara nie zdola ich powsztrzymac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Sie 25, 2005 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię krasnoludy za to, że są malutkie, milutkie i można je przytulić A tak na poważnie to za ten ich honor i dumę oraz za to, że zawsze można z nimi wypić i się powygłupiać. A ostatnio gram alkoholiczką Ale i tak jak gram elfami to potrafię zaprzyjaźnić się z krasnoludem, bo to kwestia odgrywania postaci... Jak mi jeden gracz (grał krasnoludem, a ja elfką) zniszczył kompletnie sypialnie gościnną, w której były rzeźbione meble, zabił dwóch służących, a jednego ciężko ranił i wmawiał mi jeszcze, że to był troll górski, który wlazł do jego sypialni to i tak zaprzyjaźniłam się z nim i mu pomagałam.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Azgard
Go¶æ





PostWys³any: Czw Lut 23, 2006 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie krasnoldy to polaczenie japonczykow i wikingow z wiekow srednich, czyli niemalze fantyczne posluszenstwo, HONOR ponad wszystko, oraz ich dlugie brody, zamilowanie do piwa, i miodu pitnego, oraz ich religia.

A dla milosnikow walki podam opowiem jedna z histori jakie mialy miejsce u mnie na sesji:
Bohaterowie:
Korgan - krasnoludzki zabojca (ja)
Dain - uczen kowala runow
imiona malo oryginalne , ale darujmy to sobie

Pewnego pieknego dnia gdy jak zwykle pilem w karczmie, grupa ludzikow przyczepila sie do pewnego krasnoluda, niewiele myslac postanowilem go bronic :> Schronilismy sie na pietrze karczmy, a konkretnie w pokoju wynajetym przez ludzikow, po uprzednim zlikwidowaniu 3 leczacych tam poterznego kaca osobnikow rasy ewidentnie slabszej Smile Nastepnie po malym przegrupowaniu, przystapilismy do kontrnatarcia na tych ktorzy deptali nam po pietach, pierwszy zza drzwi wynurzylem sie ja, i oberwalem beltem, ale z mala skutecznoscia, za to drugi krasnolud oberwal na tyle powarznie ze myslalem ze odszedl do przodko (o qwa, przeciez to moja wina!! ) szybko przeskoczylem nad jego cialem, poczym zeskoczylem jednemy z bandziorow na twarz ( stali na schodach, kilka stopni podemna ) a jego kompana pozbawilem ciala od pasa w gore, nastepnie dostalem kolejnym beltem gdy stojac na twary zywego, ale lerzacego podemna czlowieka przystapilem do jej kasacji moimi butami, nastepnie wzialem sie za trzeciego napastnika, bilem go z "dyni" tak dlugo, az jego glowa nie wkomponowala sie calkowicie w sciane karczmy, a Dain, ktory o dziwo dla mnie, ale na szczescie przezyl bliskie spotkanie trzeciego stopnia z beltem zaczal odciagac mnie od zwolok nieszczesnika ludzika...

I niech mi ktos powie ze krasnoludy nie sa wporzadku Smile
Powrót do góry
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Pia Lut 24, 2006 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie krasnoludy za ich braterstwo, dumę, honor, wielką siłę i odwagę. Krasnoludy wbrew pozorom są najlepszymi przyjaciółmi. Komuś może się wydawać, że są gburowate, chamskie i wulgarne ale trudno o lepszych wojowników. Lubie je też za to, że są szerokie w barach Very Happy
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Moradin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 29 Mar 2006
Posty: 21
Sk±d: InowrocÅ‚aw

PostWys³any: Sro Mar 29, 2006 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham krasnoludy odkad zetknalem sie z rpgami czyli przeszlo 12 lat temu ... i do dzis gram nimi zawsze nimi gralem ... choc juz teraz rzdziej mam na to czas ( niestety ) ... a lubie je za to ze sa twarde...uparte i wierne swoim przekonaniom do konca... poza tym wierza posiadaja WIARE w swoich przodkow ich mitologia mnie fascynuje... ciezko powiedziec dokladnie za co je tak uwielbiam... poprostu od malego tzn od piatej klasy podstawowki zostalem przez nie wychowany i sam teraz czuje sie jak rasowy przedstawiciel tej jakze dumnej starozytnej rasy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do³±czy³: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys³any: Czw Mar 30, 2006 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak moradinie... masz racje:-)))) pozdrowienia dla inowrocławia...
ja lubię dwarfy za ich totalną bezpretensjonalność, bezpruderyjność i za miłość do kamienia, którą z nimi dzielę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ulfgar Grime Readsson
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 01 Kwi 2006
Posty: 25
Sk±d: Z Karak-a-Karak

PostWys³any: Wto Kwi 04, 2006 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram ja jednym krasnoludem od czterech lat i żeby wszystko miało sens zacznę odpoczątku...
Śnił mi się niezłomny wojownik, doświadczony w boju i lubujący się we krwi goboskiej. Ale gdy nastąpiły rzuty myślałem że się popłacze "Co to do cholery jest?! To nie krasnolud! To ciota! Na co mi tyle inteligencji?" Tak brzmiały moje słowa. Mój krasnolud nazwany przeze mnie Ulfgar nie miał szałowych statystyk, prócz inteligencji i ogłady czyli tego, czego szanujący się khazad niepotrzebuje. Po paru sesjach zaczął kształtować się mądry i poczciwy staruszek brzydzący się przelewem krwi. Gdy moi kompani z biegiem lat nabywali boskich umiejętności władania orężem ja zbierałem PD, po czterech latach miałem już kilka zer na koncie. Postanowiłem wydać to wszystko na umiejętności. I tak mój krasnolud prócz wszystkich przydatnych umiejętności kupieckich potrafił straszyć demony w ich własnym języku, czytać runiczne pismo, "slyszeć" dalekie rozmowy poprzez czytanie z warg itp. Gdy moi kompani babrali się w błocie zabijając hydry ja finansowałem ich wyprawy bogacąc się na zdobyczach. Siedziałem w Midenheim i robiłem interesy. Gdy zarobiłem odpowiednią sumę otworzyłem małą knajpkę, interes się rozkręcał, otworzyłem sklep złotniczy itp. itd. etc. Następnie z przerażeniem stwierdziłem że to nie ja kształtowałem Ulfgara tylko Ulfgar kształtował mnie, miał wpływ na moje decyzję w realnum życiu! Krasnolud który nie potrafił dobrze walczyć i który sięgał po broń w ostateczności ze zdaniem "To wstyd że muszę uciekac się do przemocy" stał się moją najlepszą postacią i naprawde polubiłem go.
Kocham krasnoludy z jednego powodu: Jeżeli gra się nimi z pasją one "przlewają" swoją duszę do Twojego serca.
Zakrawa to nieco na fanatyzm ale tak jest w istocie.
_________________
Ungor czy Gor, skaven czy goblin wszystko umiera równie szybko jak się wpakuje w nie dwie stopy dobrej krasnoludzkiej stali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Kwi 04, 2006 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnolud to rasa honorowa, dbająca o tradycję, poważna i dumna. Ich pozcja w Starym Świecie jest znacząca, bo bronią granic Imperium przed zielonymi. Nienawidzą zła i nigdy nie "rzucają słów na wiatr", bo znają jego wartość. Dlatego lubię tą rasę.
Rozbroił mnie opis krasnoluda w nowej edycji młotka:
"Większość spraw traktują ze śmiertelną powagą. Wyjątkiem są dość częste przypadki, gdy krasnoludy są pijane."
Może to ja mam spaczone wyobrażenie o tej rasie, ale skoro honor jest ich obsesją (przykładem mogą być zabójcy trolli), to przecież jak się jest pijanym, bardzo łatwo powiedzieć coś za co się potem mocno żałuje. Według mnie oni nie chodza często pijani... owszem uwielbiają zabawę w dobrym towarzystwie i alkoholem nie pogardzą, ale z umiarem...

Na koniec jeszcze dodam, że reżyser "Władcy Pierścieni" (wiem że odbiegam trochę od tematu, ale w sumie większość twórców fantasy korzysta z podobnego modelu krasnoludów), rozbroił mnie przedstawiając Gimliego jak klauna, z któego w każdej scenie ludzie się śmieją... ech... to mnie gryzło, tym musiałem się podzielić Very Happy
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group