Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ja mistrz walki i magii.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Pia Sty 20, 2006 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje najwi臋ksze zwyci臋stwo to Alhar, czy co艣 takiego. W autorskim 艣wiecie mojego kumpla to co艣 w stylu ogra. Bydlak do sp贸艂ki z jakim艣 dziwnym quasidemonem wyr偶n膮艂 p贸艂 dru偶yny podczas bitwy w strugach deszczu. Zosta艂em ja - Przepatrywacz i kumpel - 艁owca Nagr贸d. Kumpel walczy艂 otwarcie, a ja la艂em bestyjk臋 po nogach, od ty艂u (raz pr贸bowa艂em doskoczy膰 do g艂owy ale si臋 nie uda艂o). Ostatni cios zada艂em zaraz po tym jak Alhar niemal rozci膮艂 kumola na p贸艂. No i zosta艂em sam na polu bitwy, po艣r贸d kilku trup贸w... Zreszt膮, chwil臋 potem sam pad艂em na grunt, bo wcze艣niej dosta艂em zatrut膮 strza艂k膮...

A kiedy ja jestem MG to najgorszymi wrogami s膮 zawsze ludzie...
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Sob Sty 21, 2006 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje najswpanialsze zwyciestwo to walka z Maradagiem
Wbilismy sie do swiatyni Khaina(ja i zabojca Kaplani Khaina a pozostali czlonkowie druzyny lekko zdziwieni nagle zawala sie wejscie. Jestesmy uwiezieni a zza posagu khaina wychodzi MAradag. Mag rzucil to co tam potraja ataki. Ja i kumpel szarrza lucznik z zaplecow z luku(nawiasem lucznik to Wyznawca slaneesha) I zabojca Trolli(Ten co zawsze ucieka pierwszy). Po jednej rundzie umieral jeden towazysz. Przerzylem Tylko ja i mag Twisted Evil (Nie wiem czemu lucznik uwazal ze z luku mu nic nie zrobi Surprised ) Ale potezny demon zostal pokonany Swiatynia Khaina uratowana Kaplani pomszczeni (mag dostal zalamania nerwowego i zajal sie nekromancja a ja dalej mordowalem)

Wiem ze to mozecie skrytykowac ale moj Konstantyn to naprawde byl masakrator. 12A z tym co potraja ataki + moje podwojenie z reki mlot Twisted Evil


Ech fajnie tak powspominac Crying or Very sad
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lukas
Go舵





PostWys砤ny: Nie Sty 22, 2006 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mia艂em r臋ki, a uwali艂em Rycerza Chaosu, w pojedynke Very Happy Orth je艣li pami臋ta jeszcze wyczyn wspania艂ego ( niepokonanego, najbystrzejszego i tego na punkcie kt贸rego kobiety szala艂y ) Lukasa mo偶e wam potwierdzi膰. Ustrzeli艂em mu rumaka, po czym gdy by艂 przygnieciony przez jego truch艂o dobi艂em 艣cierwo Very Happy
Powr髏 do g髍y
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Wto Sty 24, 2006 10:58    Temat postu: Najwspanialsze zwyci臋stwo Odpowiedz z cytatem

Haha! 呕e te偶 ja zapomnia艂em o najwi臋kszym zwyci臋stwie jakie odnios艂em!
To by艂o 艂adnych par臋 lat temu, gdzie艣 w trzeciej klasie liceum...

By艂o to gdzie艣 w okolicach Bogenhafen...
Nasza dru偶yna zosta艂a naj臋ta do rozprawienia si臋 z band膮 ogr贸w n臋kaj膮cych miasto. Nasz wykr臋cony sk艂ad: Velvelvenel vel Menel (艁owca kleptoman), Latryn(a) (Druid transwestyta), Gotrek Gurnisson (jak偶e oryginalnie - Zab贸jca Trolli i wynalzazca amator - to ja!). Ogr贸w by艂o oko艂o 20, wi臋c trzeba ich by艂o za偶y膰 z ma艅ki. Dzi臋ki mojemu pomys艂owi uda艂o si臋 ich wszystkich zagazowa膰 za pomoc膮 opar贸w czarciego oka (taka ro艣linka - wyj膮tkowo toksyczna dla ogr贸w), osta艂 si臋 jeno szaman. Uda艂o mu si臋 przyzwa膰 par臋 nied藕wiedzi, kiedy m臋czyli艣my si臋 ze zwyk艂ymi ogrami. Druid zaj膮艂 si臋 ich odp臋dzaniem za pomoc膮 fireballi Very Happy , a w tym czasie bandyta zacz膮艂 przywo艂ywa膰 jakie艣 inne stworki i z jego inkantacji wykoncypowali艣my, 偶e nazywaj膮 si臋 Tsingaia (kto ogl膮da艂 "Martwic臋 m贸zgu", ten powinien kojarzy膰 Very Happy ). Rzeczywi艣cie po chwili zjawi艂o si臋 ma艂e skrzy偶owanie ma艂py ze szczurem. Stworek ugryz艂 Velvenela i ten pad艂 martwy na ziemi臋. Ca艂e szcz臋艣cie paskudstwo by艂o ma艂o wytrzyma艂e, wi臋c usiek艂em je jednym ciosem topora. Ale szaman nie pr贸偶nowa艂 i w mi臋dzyczasie wzni贸s艂 si臋 w powietrze i obrzuca艂 nas obelgami, jednocze艣nie szykuj膮c co艣 wi臋kszego. Trudno by艂oby go dopa艣膰 - nikt, poza Velvenelem nie mia艂 klasycznej broni dystansowej, a Latrynowi sko艅czy艂y si臋 PM... Wtedy ja wyci膮gn膮艂em zmajstrowany wcze艣niej miotacz ognia Twisted Evil (zbudowany z miecha kowalskiego), przycelowa艂em i zestrzeli艂em bydlaka!

Hehe... To by艂y czasy... Kto wtedy my艣la艂, 偶e 偶eby by艂o realistycznie, to jeden ogr powinien za艂atwi膰 ca艂膮 kamand臋... Laughing
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
sssh
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 21 Mar 2006
Posty: 30
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Kwi 03, 2006 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam si臋 staram za wszelk膮 cen臋 walki unikn膮膰, ale niestety s膮 stworzenia, kt贸re jako艣 nie chc膮 s艂ucha膰 jakichkolwiek t艂umacze艅 i pr贸艣b.
Te najgorsze walki, nawet z mocnymi potworkami, jak czarne orki, skaveni, ratogry, o偶ywie艅cy itd. itp. nie mog膮 si臋 r贸wna膰 z walkami z czarodziejami i wampirami. M贸j MG stworzy艂 BN Vladimira Von Morte wampira, by艂 bardzoooo stary a tak przypakowany, 偶e wyci膮艂 nasz stary sk艂ad ekipy graj膮cej. Wtedy mieli艣my po 2,5 tys PD. Prze偶y艂em tylko ja i kolega. Rozwali艂 nas w dwie czy trzy minuty. Ale najgorsze co mnie spotka艂o to walka z czarodziejem.
By艂 to nekromanta, iluzjonista i dysponowa艂 wszystkimi czarami magii wojennej.
Na dzie艅dobry dosta艂em fireballem. Potem rzuci艂 lot i powt贸rka. Jak dobieg艂em to ciach i eteryczna posta膰. A nie mia艂em magicznej broni. Potem dosta艂em. R臋k膮 py艂u ale w ko艅cu uda艂o mi si臋 dopa艣膰 go i waln膮艂em go r贸偶d偶k膮 eterycznego rozgrzeszenia. Taki fajny przedmiot, kt贸ry zdoby艂em w liczmistrzu. Pozbawia on nekromant贸w wszelkich mocy magicznych. Ale gdyby nie dwa eliksiry lecz膮ce to by moja posta膰 poleg艂a.
Wi臋c uwa偶am, 偶e magowie to najgorsze 艣cierwo z jakim mo偶na si臋 bi膰.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Pon Kwi 03, 2006 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wielkie zwyci臋stwo nie polega艂o na pozamataniu jakiego艣 wielkiego stwora Very Happy U mnie chodzi styl w jakim rozwali艂em paru ork贸w...

Stary, opuszczony zamek, ca艂y pusty i niby taki spokojny. Ja (cz艂owiek gladiator), elf (skrytob贸jca) i krasnolud (rozb贸jnik) schodzimy schodami do podziemi. Zdala s艂ycha膰 j臋ki i potworne ryki. Schodzimy dalej, w ciemno艣膰. Gdy zeszli艣my na sam d贸艂 naszym oczom ukaza艂 si臋 bardzo w膮ski korytarz a na ko艅cu korytarza pali艂o si臋 艣wiat艂o. Podkradli艣my si臋 jak najciszej. Patrzymy - orkowie. Du偶o ork贸w, nawet bardzo. Mo偶e za du偶o... Very Happy

Modli艂em si臋 do Sigmara (jak Wam wiadomo nie lubi on zielinosk贸rych). Dosta艂em ol艣nienia, popatrzy艂em si臋 na ork贸w z nienawi艣ci膮 i zauchwa艂o艣ci膮. Z艂apa艂em m贸j korbacz i niesiony sza艂em Sigmara wpad艂em pomi臋dzy ork贸w. Jednym zamaszystym ciosem zgniot艂em pi臋膰 poczwar.

Dlaczego si臋 tak sta艂o? Ot贸z mia艂em szcz臋scie Very Happy Wyrzuci艂em cztery razy 10 na ko艣ciach...

Z walki wyszed艂em ranny, ale warto by艂o. Pokaza艂em kompanom, 偶e nie jestem jakim艣 偶贸艂todziobem Very Happy
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Kwi 04, 2006 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Brujah... moje wspomnienia nie dotycz膮 najpot臋偶niejszej bestii, ale stylu.
Gra艂em poet膮, historykiem, studentem, skryb膮... czy mo偶e po prostu naci膮gaczem o wdzi臋cznym imieniu William... William Zir. To by艂o nie tak dawno, wi臋c pami臋膰 jescze 艣wie偶a. Pierwsza przygoda na szlaku. Postanowi艂em ruszy膰 w 艣wiat. Tak si臋 nieszcz臋sliwie (Razz) zda偶y艂o, 偶e napatoczyli si臋 po drodze jaki艣 poszukiwacze przyg贸d zamierzaj膮cy upolowa膰 jednoro偶ca... czarnego. Poniewa偶 lubi艂em bajki postanowi艂em potowarzyszy膰 im troch臋... na nieszcz臋艣cie jednoro偶ec okaza艂 si臋 prawdziwy... ale to inna historia. Wracaj膮c do tematu... Wraz z towarzyszami spotkali艣my opiekuna tego偶 demona... czy przyjaciela tego opiekuna? Nie wiem do dzi艣. Wiem jedno, by艂 weteranem wojennym, znaj膮cym si臋 na fachu, a dwurakiem wymachiwa艂 jak Podlipi臋ta w "Ogniem i Mieczem". Ch艂op na schwa艂, ale mia艂 n臋dzne rzuty. Gania艂 mnie przez kilka tur (moi towarzysze zajmowali si臋 demonem), a jak dogoni艂, to mia艂 pecha i zary艂 ostrzem w ziemi臋. Widz膮c swoj膮 szans臋 uderzy艂em go pi臋艣ci膮... w twarz. Pech (jego) chcia艂, 偶e wyrzuci艂em dwukrotnie dziesi膮tk臋, co przy uderzeniu w g艂ow臋 (taka modyfikacja - 2x obra偶enia) daje zab贸jcze efekty. Biedakowi chyba przeskoczy艂y kr臋gi szyjne, czy jako艣 tak... mnie nie pytajcie, ja jestem tylko skryb膮 Wink
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Kwi 05, 2006 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabi艂em paru nekromant贸w, jakiego艣 licza co si臋 mi si臋 napatoczy艂 - ale to by艂o dawno, eh te stare czasy. Gra艂em wtedy zab贸jca mag贸w
Teraz jak widz臋 goblina to my艣le czy jest warto?Cho膰 walka jest moim zawodem, i nie sprawia mi przewaznie r贸znicy kogo zabije (poza kobitami i dziecmi) I nadal jestem zab贸jc膮:0
uwielbiam to, gdy czuje krew wroga na mej twarzy a stal brz臋czy mi nad uchem.
Moze kiedy艣 zabije jakiego skavena:) ale teraz moim marzeniem jest Fimir, strao偶ytny wr贸g i do tego do艣膰 pot臋zny
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk眃: Loren

PostWys砤ny: Pia Maj 12, 2006 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys przylapalem z moja druzyna wilkolaka usmiercajacego dziecko wszyscy zaczeli napazac go prawie odrazu padl czlowiek nastepnie krasnolud zostal zraniony ja strzelalem z luku moim elfem ale gdy mag zostal bez obstawy wypuscilem ostatnia strzale i chcialem wyjac mieczyksy tak wyszlo ze wypadl krytyk i wilkolak padl Razz
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Sie 25, 2006 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mia艂em kilka wspania艂ych wiktorii, Very Happy

w pamie膰 zapad艂 mi jeden szczuroogr...uciekali艣my przed skavenami....lasek dr贸偶ka...a tu nagle bach...szczuroogr i oczywi艣cie poganiacz z ty艂u...mialismy szcz臋艣cie z kumplami...nasz ucze艅 czarodzieje rzuci艂 u艣pienie (na jednej kostce Very Happy, poziom mocy co艣 8albo 7,a 偶adko tak mu si臋 rzuca Razz) ja podbieg艂em i zdja艂em go jedym celnym uderzeniem Razz (posta膰 krasnolud ochotnik..lub dopiero co sier偶ant 1 rozwini臋ciem..)

by艂 jeszcze krwiopuszcz khorna...w kilku s艂owach...karczma, kultysci, ofiara, demon, jedno ci臋cie rapierem, lub szpad膮 i g艂owa w powietrzu Very Happy ( krasnolud szlachcic :p )
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Sie 25, 2006 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J nigdy niemia艂em efektownej walki poniewa偶 jestem tylko biednym MG Rolling Eyes
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sob Sie 26, 2006 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet jako MG mam efektywne walki swoimi BN'ami Smile

Jakimi艣 7 stra偶nikami (3 kusze i 4 halabardy) prawie pozamiata艂em 3 osobowa dru偶yn臋, jeden bardzo mocny krasnolud (wt 5 i p艂yt贸wka), jeden niby - rycerz na koniu z kopi膮 (si艂a 5 ) i elfa 艂owc臋 (du偶e US). Gdyby nie ich znajomy fechmistrz, prawdopodobnie zgin臋li by Smile

Dumny by艂em z tej walki, gdy偶 moi bohaterowie przewa偶nie maj膮 du偶e szcz臋艣cie lub po prostu trudno jest ich za艂atwi膰. Zw艂aszcza tego krasnoluda co ma 5 Wt, 5 pancerza na ka偶dej lokacji cia艂a i 18 偶ywotno艣ci Confused
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sob Sie 26, 2006 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten krasnal to jaki艣 mutant ale nie chaosu hyba bo takie statsy i 偶eczy no no
pewnie d艂ugo jusz gracie
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sob Sie 26, 2006 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ckapsel napisa:
Ten krasnal to jaki艣 mutant ale nie chaosu hyba bo takie statsy i 偶eczy no no
pewnie d艂ugo jusz gracie


m贸j krasnolud tez ma 5 wytrzma艂o艣ci, p艂yt贸wke, ale 偶ywotno艣ci tylko 17 Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sob Sie 26, 2006 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie te偶 d艂ugo grasz muj kolega ma krasnala wytszyma艂o艣膰 5 ale nie ma p艂ytuwy a i ma 16 hp my艣le jakby go u艣mierci膰 Smile [/list]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group