Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ja mistrz walki i magii.
Id do strony 1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Sty 23, 2005 02:56    Temat postu: Ja mistrz walki i magii. Odpowiedz z cytatem

Jakie by艂o wasze najwi臋ksze dokonanie je艣li chodzi o potworob贸jstwo. Opiszcie z najlepszymi szczeg贸艂ami.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Sty 24, 2005 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabi艂am par臋 stwor贸w takich jak:charpie,par臋 ork贸w skaven贸w snotling贸w
nawin臋艂y si臋 te偶 d偶abersmoki,a reszty nie pami臋tam.Czy nieudane operacje podczas kt贸rych umar艂 pacj臋 te偶 si臋 licz膮?Je艣li tak to mam jeszcze na sumieniu paru pacjet贸w i jedn膮 zmutowan膮 elfia driad臋,kt贸ra koniecznie chcia艂a operacji(wcale jej nie potrzebowa艂a).Sytuacja by艂a kiepska,poniewa偶 krasnoludy rzuca艂y w moja strone kamieniami(ba艂y si臋 driady i chcia艂y j膮 zabi膰).Wypad艂y mi dwa pechy i jak opisa艂 mi MG: Tw贸j skalpel zjecha艂 i wyci膮艂 serce.Mo偶e przez te krasnoludy i warunki?
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Inez
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 16 Sty 2005
Posty: 63
Sk眃: Leszno

PostWys砤ny: Wto Sty 25, 2005 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja to za wielu dokona艅 nie mam, bo moja posta膰 to nigdy do walki si臋 nie nadawa艂a, ale na przedostatniej sesji uda艂o mi si臋 wyko艅czy膰 ogra. Hurrra!!!! I to zasad膮 wapienna. A teraz jestem.... uczniem alchemika Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Sty 27, 2005 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to si臋 m贸wi :Beginers luck . Zawsze dochodze do wniosku 偶e lepiej du偶o ma艂ych ni偶 jeden du偶y. Wink
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Sty 29, 2005 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niepamientam z czym walczy艂em najpot臋zniejszym ale moi gracze walczyli z wampirem i go pokonali ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Sty 30, 2005 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nikt tu szczeg贸艂贸w nie opisuje co Question Dlaczego Question Opiszcie co艣 dok艂adnie Wink Odno艣nie tematu oczywi艣cie.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec opisze jak oni walczyli bo im wtedy prowadzi艂em wchodz膮 do krypty widza otwart膮 trumne a za trumn膮 stoi tron wchodz膮 dalej a za nimi materializuje sie z postaci Nietoperza wampir no i rozpoczyna sie walka wampir przywali艂 z go艂ej piachy dla cz艂owieka ten odpowiada mu ciosem miecza nastepne ataki sie spypia mag zuca na siebie os艂one dzia艂alnosci elf strzela z 艂uku krasnolud leje swoimi magicznymi kastetami natepne ciosy wchodza w cz艂owieka wapmoir rozwali艂 mu kolczuge i jest on powaznie ranny a wi臋c zdecydowa艂 ze wruci on do wczesnijszego pomieszczenia gdzi eby艂a zbrojownia;] i tak zrobi艂 a tamci zostali i walcz膮 wampir zuci艂 si臋 na iluze maga i posypa艂a sie pot臋zna seria z magicznych kastet贸w w wampira kt贸ry zaczyna panikowa膰 leci nast臋pna seria z 艂uku i nastepnie wmpir zuca sie na Krasnala Kt贸ry zostaje nie偶le ranny po paru turach wymany cios贸w wampir rozsypuje si臋 w proch cz艂owiek wraca a krasnal le偶y ci臋zko ranny ;]mniej wiecej tak to wygl膮da艂oo;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dzi臋ki w艂asnie o co艣 takiego mi chodzi艂o Very Happy Piszcie ludzie. co to nigy nikogo nie pokonali艣cie Question
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja kiedy艣 zabi艂em czarnego orka kijem d臋bowym. A jak to by艂o? To by艂y jeszcze pocz膮tki moje z WH. Nasza ekipa zosta艂a schwytana przez takiego kolesia co poluje na ludzi u siebie w lesie. I przysz艂a nasza kolej my tu uciekamy po lesie a tu jep! Ork mi wyskoczy艂, grupa zwia艂a i zostawi艂a mnie (chamy normalnie). Przysz艂o mi walczy膰 sam na sam z orkiem. Ork walczy艂 zwyk艂ym mieczem (K6 chyba) i raz zucil 100 i sie wywalil. No to ja wykorzystalem sytuacje i bardzo mocno waln膮艂em go w g艂owe tak mocno 偶e co艣 mu zazgrzyta艂o w czasce i niestety Very Happy kole艣 pad艂. Walka mo偶e banalna, ale jak ktos ma tylko zwyk艂y dr膮g zamiat miecza wygrana po takiej walce sprawia duza satysfakcje!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lut 16, 2005 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobi艣cie moim najwi臋kszym osi膮gnieciem by艂o na razie zabicia kilkuset ludzi w mie艣cie kiedy to wysadzi艂em wie偶e maga. Ludzie to te偶 potwory tak uwa偶am. No a jak by sie kto艣 upiera艂 偶e nie to moje drugie osi膮gniecie to Ogr. Bym m贸g艂 napisa膰 o wielu silniejszych kt贸re kto艣 z dru偶yny zabi艂 tylko dlatego 偶e ja je do krytyka sprowadzi艂em. Ale powiedzmy 偶e to sie nie liczy.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Lut 16, 2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja kiedy艣 jak gra艂em to wysadzi艂em miasto ca艂e B du偶e to mioasto by艂o a pod nim znajdywa艂y si臋 kopalnie metany my o tym nie wiedz膮膰 chcieli艣my tam wej艣膰 a by艂o strasznie ciemno to ja wzio艂em 艂uk owino艂em szmat膮 strza艂臋 i podpali艂em i by艂y 艂adne fajerwerki ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black: chciales aby opisywac ze szczegolami, a sam nic o gownie latajacym nie napisales.....

Moim najwiekszym osiagnieciem jest zniszczenie kilkutysiecznej armii truposzy (gralismy wtedy w heroika). Posiadalem pewna ksiege, ktora paktycznie zrobila wszystko sama (wystarczylo ja uniesc nad glowe). Tylko pozniej okazalo sie ze to iluzja byla.

Innym osiagnieciem byly jakies stworki w podziemiach (bylo ciemno, wiec nie wiem co to bylo). Gralem wtedy pierwszy i ostatni raz (jak na razie) wiedzminem. Bylo ich chyba ze 30 sztuk i siedzialy gdzies w podziemiach.
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Paz 22, 2005 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo... stare czasy mi si臋 przypomnia艂y. Pot臋偶ne lochy pod op臋tanym zamkiem i walka z ok. 30 r贸偶nymi demonami w jednej sali. Potem, na koniec Baalrukh z obstaw膮 Wi臋kszych Demon贸w. Ledwo 偶yw wyszed艂em z tego... By艂em wtedy Zab贸jc膮 Smok贸w (Krasnoludem). Demony pr贸bowa艂y przywo艂a膰 Baalrukha z jego 艣wit膮, uda艂o si臋 ich wszystkich ubi膰, lecz jak wcze艣niej napisa艂em, Big Boss wytoczy艂 si臋 z zamykaj膮cej si臋 bramy. Potem tylko turkot kostek, kilka przekle艅stw, troch臋 rozm贸wek i 艣miechu i koniec... Smile
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Antares
Go舵





PostWys砤ny: Nie Paz 23, 2005 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z wyj膮tkiem paru s艂abeuszy nie ubi艂em prawie nikogo ( zwykle jestem mistrzem ). Niestety moja drurzynka cho膰 niekt贸rzy graj膮 zawsze i nigdy nie prowadz膮 ubili nie wiele wi臋cej. Zwykle walka moich BG wygl膮da nast臋puj膮co.
1 Pojawia si臋 potw贸r
2 wszyscy wyjm贸j膮 bro艅 i przygotow贸j膮 si臋 do bitwy.
3, 4, 5 drurzyna walczy
6 wszyscy (zazwyczaj z wyj膮tkiem jednego kt贸ry ma szcz臋艣cie) le偶膮 na ziemi kwicz膮c i krwawi膮c.
7. Ostatni zdolny do walki umiera w straszliwych m臋czarniach najpierw trac膮c np. r臋ke.
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Paz 23, 2005 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde a to mnie nazywali kiedy艣 surowym. Musze wr贸ci膰 do tego "okrucie艅stwa" Od razu odechce sieludzi mordowa膰 smoki wiverny i inne takie. Smile A co do tego wysadzenia wie偶y maga to by艂o tak: M贸j krasnolud Balin wraz z jeszcze jednym krasnoludem postanowili艣mi zlikwidowa膰 maga. Nazno艣ili艣my do jego wie偶y kilkadziesi膮t kilogram贸w prochu i tyle suszonego krowiego g贸wna ile sie tylko da艂o. Potem to podpalili艣my i w nogi!! Jak tylko przekroczyli艣my mury miasteczka tak wy...o ,偶e w wszystko w obr臋bie mur贸w zgin臋艂o sp艂on臋艂o lub zosta艂o zasypane g贸wnem z nieba:) Laughing Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group