Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przeszkadzacze :D na sejsach
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Sty 21, 2005 22:46    Temat postu: Przeszkadzacze :D na sejsach Odpowiedz z cytatem

Co s膮dzicie o takich graczach kt贸rzy wci膮偶 roz艣mieszaj膮 na sesjach, przeszkadzaj膮, wci膮偶 robi膮 z siebie wariata. Np jest ciemno, gra przy 艣miecach, klimat odpowiedni do danej sytaucji a tu nagle Pan N m贸wi 偶e Heniek to i siam to i wszyscy gracze w 艣miech. Nie nawidze takich sytuacji. Oczywi艣cie lubi臋 czasem si臋 po艣miac na sesji ale nie co minute i bez przerwy.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pia Sty 21, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.... Jak jest klimat a ktos np w takiej chwili pe艂nej napi臋cia powie co艣 g艂upiego ze psuje to klimat to wkurza to strasznie mni ejako gracza a MG to juz nie wiem jak wyprowadza z ruwnowagi bo on sie stara o ten klimat jego przygoda a jakis fajfus 偶uca teksty typu rucham 艂udke <---- jest to przyk艂ad g艂upiego tekstu z jednej z pierwsyzch moich sesji to by艂a pora偶ka w trakcie walki w dokach s艂ycha膰 tekst ja rucham 艂ud.... Przykre ale prawdziwe....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Sob Sty 22, 2005 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, mo偶na tak 艂atwo spieprzy膰 sesje - ale czasem sam nie mog艂em sie pohamowa膰 Very Happy np:

przygoda - misli艣my uratowa膰 wioch臋 siak膮艣 przed darkelfami, cala sesja na nic, nie uda艂o sie, gdy wracamy zastajemy wioche spalon膮 80 dusz odesz艂o, zgliszcza, p艂acz, jednym s艂owem masakra... - so艂tys kt贸ry prze偶y艂 stoi na skraju i p艂acze za艂amany...

- my stoimy jak wryci, za艂amani, 偶e sie nie uda艂o - nagle leonhard [moja posta膰] podchodzi do so艂tysa, k艂adzie mu reke na ramieniu i pyta:

- by艂a ubezpieczona?

[dosta艂em - 20PD chyba Laughing ]
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Sty 22, 2005 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe dobre ale to rozwala ale nie w trakcie walki rucha膰 艂udke itp g艂upie rzeczy:/
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Sty 22, 2005 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no c贸偶 czasem BG musi by膰 szczery a偶 do b贸lu he he hmmm miejmy nadzieje ze wiocha nie by艂a ubezpieczona w PZU bo oni maj膮 teraz problemy he he
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Sty 22, 2005 04:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graczy trzeba trzyma膰 偶elazn膮 r臋k膮 wiec nie mo偶e by膰 ich wi臋cej ni偶 4. A humor mo偶na samemu nap臋dza膰 i nie musi by膰 offtopic. A taki humor to nie uwa偶am za przeszkadzanie.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Sty 22, 2005 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest 6 graczy i jako艣 sobie daj臋 rad臋. Czasem mam ochote ich pozabija膰 mieczem dwur臋cznym K8 + 2 normalnie!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Sty 23, 2005 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie m贸wie 偶e wi臋cej ni偶 4 to 偶le ale trudniej i d艂u偶ej ,mniej akcji si臋 robi bo si臋 gracze rozpraszaj膮. Mia艂em przez d艂ugi czas 9 os贸b i by艂o nawet fajnie dopuki nie zaczeli przychodzi膰 w kratk臋. Masz tu mg zacz臋te w膮tki wa偶ne dla wszystki a po艂owa nie przychodzi a dzie艅 wcze艣niej to wszyscy zapewniali : Napewno przyjdziemy.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Sty 23, 2005 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoj膮 sta艂膮 grup臋 raz przychodz膮 raz nie. Ale tych nie jest o wiele mniej. Gramy zawsze jak mamy czas i jest fajnie, wczoraj mieli艣my nocke i ja jestem po艂amany echhhhhh
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
dauthi
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 04 Kwi 2005
Posty: 22
Sk眃: Middenheim

PostWys砤ny: Pon Kwi 04, 2005 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z klimatem na sesjach jest roznie. Dlatego gramy w 2 systemy. Wampir Maskarada, na ktorym gram i odstawiamy takie niestworzone rzeczy ze klimatu to wogole nie trzyma. Na Warhammerze wrecz wymagam od graczy odpowiedniego klimatu, podchodze do grania bardzo na powaznie. Kto chce bezsensownie psuc klimat nie wchodzi. Moze dlatego gramy 2 razy rzadziej niz w Wampira hehe. A co do liczby to nie jest zasada, ze im wiecej graczy tym gorzej z klimatem. Pamietam sesje Wladcy Zimy. Specjalnie czekalem na zime, by zagrac. Gralismy w 11 osob ze mna !!! Na strychu u kolezanek (dzieki za miejscowke na tyle osob :*) gdzie bylo Zimno przez duze Z. Zadnego jedzenia na sesji, chyba ze druzyna miala posilek, a nawet wtedy zadnego chipsy czy paluszki i zwykla woda. Nikt nie mial ochoty powiedziec czegos zabawnego, taka melancholie wprowadzilem. Zdziwilo mnie i to bardzo pozytywnie, gdy Kolezanka poplakala sie i mowila "My nie damy rady cholera, ja tu zamarzne! Nie ide dalej, nie ide...". Kopara do ziemi... Brawa nalezaly sie nie tylko mi ale VI Choragwi Lekkiej Kawalerii Ostlandu [Ten Mg to ja]
_________________
Make this day like a night... Songs of Darkness, Words of Light †
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Kwi 04, 2005 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze 11 os贸b i kilimat trzymacie. Shocked Albo macie Super mistrza gry albo bardzo kulturalnych graczy. Albo jedno i drugie. Nie藕le, ja si臋 tak przymierzam do W艂adcy zimy ale jako艣 gracz膮 wojsko nie odpowiada, wi臋c na razie przek艂adam. Chcia艂 bym pozna膰 tego MG co trzyma klimat z 11 ludzi. Acha staraj si臋 u偶ywa膰 alta. Acha i jeszcze jedno!! Staraj si臋 nie spamowa膰 , tzn nie pisa膰 post贸w zbyt kr贸tkich lub bez sensu . Wybacz ale tego musz臋 skasowa膰. Sad Odpowiada膰 mo偶esz wysy艂aj膮c kr贸tkie wiadomo艣ci prywatne albo edytowa膰 wiadomo艣膰.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pon Kwi 04, 2005 19:09, w ca硂禼i zmieniany 2 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Maj 04, 2005 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy prowadze, to lubie sie posmiac, ale nie lubie, jak gracze psuja nastroj ktory staram sie wprowadzic (sa sytuacje smieszne, ale jak powaga, to powaga). Co prawda nie jestem doswiadczonym MG i z tym klimatem to jeszcze mi nie wychodzi. Wole nie mowic o usuwaiu graczy, ktorzy psuja nastroj, bo czesto sam sie nie moge opanowac i palne cos glupiego (kiedy gram oczywiscie). Ostatnio wcielam sie w wesole, albo nawet smieszne postacie, co rowniez moze MG wpienic (mam nadieje ze nie).
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
jazen
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Maj 2005
Posty: 19
Sk眃: Czaplinek

PostWys砤ny: Nie Maj 29, 2005 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poprostu kocham grac z tymi ktorzy mnie wprowadzili w warhammera - z moja siostra, bratem i ich kolegami. Ale wszystko sie rozpadlo, czas leci do przodu, oni sa dorosli, siostra bierze slub, oboje studiuja i nie przebywaja tak jak kiedys ze znajomymi na codzien. Ja jestem jeszcze mlody szukalem nowych graczy i nikt nie jest taki jak oni. Wszyscy tylko jaja robic na sesji, nie wczuwaja sie w role na sesji i wszystko jest nieciekawe. A z moja siostra i reszta to wszyscy wczuci w role, wszyscy mowia starodawnym jezykiem typu "waszmo艣ci" czy "wa膰panie" itd. ale te czasy chyba juz nie wroca... niestety
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Maj 31, 2005 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mistrzuje do艣膰 kr贸tko, i to te偶 wysz艂o pocz膮tkowo przez przypadek. Jak by艂em zwyk艂ym graczem to zdarzalo mi sie paln膮膰 co艣 g艂upiego i wszystcy sie smaili. Teraz to mnie irytuje i czasem mam ochote taka osobe ukatrupic. Smiech, czy jakis humor moze byc ale trzeba miec wyczucie czasu
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Maj 31, 2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja mam juz sposob na graczy, ktorzy nie umieja zachowac powagi.....

Wyobrazcie sobie, ze BG wchodza do jakiejs swiatyni z bardzo wazna misja. Wlasnie trwaja modlitwy, wiec nalezy byc cichutko i z pelna powaga (jakby sama swiatynia do powagi nie wystarczyla). Klimacik jak sie patrzy, a tu nagle ktorys z graczy wyskakuje z komentarzem i psuje atmosfere. Nie wqrzam sie na niego, tylko czekam az sytuacja ucichnie i kontynuuje..... nagle zjawia sie osoba, ktorej szukali (przeor swiatyni) i mowi, ze porozmawia z nimi jak tylko skoncza sie modly. Zaprasza rowniez do wziecia w nich udzialu (daje do zrozumienia, ze albo zostana i moga pogadac, albo wypad). Modlitwy sie przeciagaja, a tu nagle jednemu z BG zwieracze zaczynaja puszczac (oczywiscie temu, ktory z komentarzem wczesniej wyjechal).

He he. Teraz to innym graczom ze smiechu moga zwieracze puscic, a ten jeden to sie zastanowi trzy razy zanim znowu cos powie..... TAK MYSLE
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group