Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy w Starym Świecie musi zawsze padać?
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 22:51    Temat postu: Czy w Starym Åšwiecie musi zawsze padać? Odpowiedz z cytatem

No własnie, jak jest u Was? Świeci czasem słońce? Bohaterowie mają chwile wytchnienia? Mają miejsce gdzie mogą się poczuć bezpiecznie? A może za obronę wioski jej mieszkańcy poczęstują ich trucizną podaną w jedzieniu? Kapłanki Shallyii do których przyszli prosić o pomoc okażą się zamaskowaną bandą kultystek która poświęci ich jako ofiary w tajemnym rytuale? Pytam bo widywałem już różne "szkoły" przedstawiania świata Warhammera. Wiem że jest to system dark fantasy ale są ludzie którzy z tym przesadzają. Grałem kiedyś z kolesiem, któy twierdził że musi cały czas padać deszcz. Autentycznie, akcja przygody toczyła się w lecie a cały czas padało a on twierdził że tak musi być bo to taki system. Odpowiedziałem mu że gdyby tak cały czas padało to zboże na polach by zgniło i całe Imperium by z głodu zdechło albo była by wielka powódź, obraził się i powiedział że nie umiem się wczuć w klimat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm nie u nas pogoda jest rózna a słońce swieci bywaja dni ładne jak i deszczowe....Wink ale hmm.... to ja sie dziwie ze nie zaczeliiście grac w podwodnym świecie.... korde Edgar by się cieszył jak by Zedd im prowadził w takiiej deszczowej atmosferze ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pada wtedy kiedy trzeba czyli tak se. Ale zawsze jak ktoś chce las podpalic. A czasami to się nawet przywołuje deszcz jak naszych na stosie palą.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Sty 21, 2005 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas prawie nigdy nie pada.. Sam nie pamietam kiedy prowadzilem sesje kiedy padalo.. Lasu podpalac nie chcieli- ale mysle ze wtedy nie padaloby.. Byloby raczej bardzo sucho.. Zalezy jakby mi rzut poszedl.. A ponadto jakie srodki ostroznosci by podjeli.. Mgle dosc czesto sie wykorzystuje.. Ciezko jest oddac klimat nocy.. Bo wiekszosc graczy widzi w ciemnosciach.. (wampiry - wilkolaki i takie takie) Zimno i goraco tez ciezko jest oddac.. Nie wiem jak Edgar odbiera wode, ale staram sie aby byla dostatecznie "mokra"..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Sty 21, 2005 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warunki pogodowe swoja droga ale najbardziej rozzbraja mnie ta druga kwestia czyli zachowanie BN... Wszyscy chca wbic ci noz w plecy a zeby cos sprzedac tak zeby cie nie oszukali trzeba nie licho sie natrudzic i wcale nie zdziwilbym sie gdyby Kapłanki Shallyii oakazały sie przebranymi zobmiakami czy cos:] nie wiem jak jest u was ale mam wrazenie ze u nas jest z tym lekkie przegiecie, choc z drugiej strony przemoc rodzi przemoc Very Happy Ja tez jak kogos spotykam to staram sie go skutecznie oszukac. (co nie oznacza ze kazda napotkana osoba musi tak robic w koncu ja jestem zbirem)
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Sty 21, 2005 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz to mg powiedział : będzie padać dopuki nie nauczycie się ochrony przed deszczem. I padał miesiące bo jedyny czarodziej w drużynie nie chciał się go nauczyć.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesionixie - To dobrze ze tak odczuwasz.. Jednak zauwaz ze nie wszyscy was oszukuja.. Taki maly szczegolik.. Jakbys wloczyl sie po sredniowiecznej europie tez mialbys wrazenie ze kazdy chce cie wydymac.. Dzis jest tak samo.. A to ze masz takie wrazenie nie znaczy ze tak jest..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pytanie o deszcz to było lekko ironiczne. Bardziej chodziło mi o sam klimat waszych sesji oraz o to jak u was wygląda Stary Świat. Czy jest bardzo mroczny czy umiarkowanie, czy jest w nim miejsce na śmiech i radość a może tylko łzy i cierpienie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem na to rozwiązanie, zawsze przed sejsą patrzę jaka będzie następnego dnia pogoda. Jeśli bedzie padał deszcz to przygoda będzie deszczowa. I co? Dobre rozwiązanie?
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, lepszym było by zrobienie tabeli z uwzględnieniem pór roku i losowanie pogody. :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tammowie pogoda jaką mi sie chce jak chce to jest zawierucha jak chce to pada deszcz jak chce to swieci słonce a jak chce to marzną to ja tu jestem bogiem!!;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Sty 23, 2005 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to Mg rządzi pogodą i w ogóle wszystkim, ale pory roku też należy uwzględniać, bo realizm trzeba jakiś mieć.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Czw Sty 27, 2005 14:43, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Inez
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 16 Sty 2005
Posty: 63
Sk±d: Leszno

PostWys³any: Czw Sty 27, 2005 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E..., nasz MG jest najlepszy na świecie bo na szczęście nie zsyła nam opadów zbyt często, ale zsyła nam za to coś innego.... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 04:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz to śnieg pada i wszyscy się cieszą że śnieg pada bo jak sie palą to rzucają sie w zaspe i gasną. No i bałwanki można stawiać jak śnieg pada i śnieżkami się rzucać i realizm jest. Very Happy
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sro Mar 23, 2005 16:18, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pory roku .. no cóż u nas sieich nie uwzględnia ... w sume ijestesmy an południu na Sartosie .. tam raczej jest stała pogoda .. a czy gra jest mroczna ... hmnn czy ja wiem ... w drużynei wilkołak, wampir, sadysta , pół-ryba, kameleon, i demon ... nei nei u nas brak mrocznych klimatów Wink
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group