Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Problemy MG
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu myslisz ze nie jestesmy sklonni w jakiegoś boga naprawde uwierzyć?? Jeszcze za czasow gdy grałem Blasbaldem pytałem sie ciebe czy powinienem w jakiegoś boga wierzyc a ty powiedziałeś że nie bo to dobre dla kapłanów a nie wojów... Pozatym gdybyś podał jakieś zachęcające przykłady że bogowie na prawde mogą mi w czymś pomóc to śmiało byłbym w stanie uwierzyć...
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbyt duze ryzyko wierzyćw jakiegoś boga , MG miałby łatwy sposób zeby cie zabić nawet jakbyśmiał z 6 punktów przeznaczenia , z drugiej strony trzeba urozmaiacać gre, więc napewno kiedyś pomyśle o tym żeby uwierzyć w jakeigoś boga, może jak wyjde spod skrzydła ... ale to mało prawdopodnobne .. ale kto wie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche chyba zboczylismy z tematu..
Najwiekszym problemem Mistrza Gry sa Bohaterowie Graczy.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh to prawda Bo gracz potrafi wszystko spieprz.... jednym zachowaniem a co robicie jak wasi gracze nieuwazają na sesji albo się cały czas smieja i cie to wkurza bo nie da sie prowadzic przez to normalnie sesji i mowią jakies głupty nasz MG zawsze jak coś takeigo sie dzieje i była jakaś taka sytuacja ze wszyscy sie smiali z czegoś i kumpel mowi udaje ze gwałce łudke i potem dodał ze zartuje a nasz MG no to wy idziecie dalej o on gwałci łudke rozpina spodnie i on nie udaje on naprawde gwałci łudke a on mowi ze on niechce a MG mowi a jednak bardzo ci sie to spodobało i niemożesz przestać i my poszliśmy a on gwałcił ludke i ludzie go zaczeli wysmiwac i zucali w niepo pomidorami a on nie mogł sie opanować i gwałcił łudke.....a my zrobiliśmy to co mieliśmy i wruciliśmy i ktos mu w łep przywalił on zemdlał i go zabraliśmy za fraki spowrotem i się skonczyło wygłupianie na sesji bo nkt niechciał gwałcic łudek ^^tego kolesia wyzuciliśmy z gry bo on cały czas takie jakies głupie zeczy robił i narzekał na cos.....a MG nielubi gdy ktoś podważa jego zdanie.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie oznacza że na sesji nie można jaj sobie robić u nas nieraz jest taki łach że wszyscy z krzeseł spadają a właściwie takich sytuacji jest średnio kilka w przygodzie bo jak my coś głupiego jebniemy to MG się z nami śmieje Very Happy w sumie łach na sesjach to jeden z podstawowych elementów bez których nie ma dobrej przygody... ale bez przesady
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no dobra ale bez przesady z robieniem siebie jaj jak z alkocholem nie można przesadzać Wink bo potem robi sie byle co a nie sesja....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz jaki wczoraj podzier byłna sesji jak się dowiedzieliśmy ze kompanowi z drużyny ręke urwało ( luisowi wampirowi) ? mówie ci przez całą sesje łącha z neigo darliśmy a MG z nami Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 17:50    Temat postu: podzier Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze nie byloby sesji bez dobrej zdziery.. Zawsze cos sie musi przydarzyc.. Ale nie jest to duzym problemem.. Nawet jak gracze zdzieraja non stop.. Wystarczy wtedy wpuscic do wraku osmiornice, albo czerwone oczy na koncu korytarza i nagle powaznieja. Smiertelnie powaznieja, bo w gre wchodzi cos wiecej.. Zycie ich postaci. I sa gotowi zrobic wszystko, byleby przezyc. Chwala im za to, bo pomyslow im nie brakuje..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zedd bardzo inteligętne wyjscie Wink a to fakt ze jak na sesji się jakies jaja nei dzieja to jest nudno... u nas Mag stracił dłon to też wszyscy się z niego nabijali całą sesje albo ja miałem sokoła kupiłem sobie no i było costakeigo ze wypusciłem a wieczorem bylismy zaproszeni na uczte no i ja wołam sokoła on nie wrac ato myls eco do kurwy nedzy ide do karczmy i miałęm zaobrączkowanego tego sokoła i patrze a tam na tależu moj sokół z obrączką !! no i cóz mi pozostało wziołem łudko i delektowałem sie nim Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja sesja, ale co zrobic gdy gracze bladza i za nic w swiecie nie moga dotrzec do celu ktory ty MG im wyznaczyles? Nakierowac ich czy czekac az sami na to wpadna.. A moze niech cel przyjdzie do nich..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z takim problemem hmmm.... Trzeba dawać im jakieś wskazówki a jak nie poradzą sobie to niecdh cel sam do nich przyjdzie czasami można czekac i 6h zanim coś wymyśla a czasami jeszcze odpowiedzi są tak banalne ze az zaproste raz tak mieliśmy ze ąz wstyd nam się zrobiło ze na to niewpadliśmy... i MG zrobił coś takeigo żut na inicjatywe i wtedy mowi ze zobaczyłeś cos (tamto czego np szukaliście ) albo przez przypadek opeirając sie o pochodnie uruchomiłes tajne przejscie i znalazłes czego szukaliście...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 26, 2004 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he - no to czuje sie jak w domu.. U nas jest podobnie, ale na szczescie bardzo zadko zdaza sie ze gracze nie wiedza co robic dalej.. ale jesli juz nie wiedza to Inicjatywa pomaga.. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byście zgrali drużynę złożoną z elfa , człowieka szlachcica i dwóch uczonych którzy bądz co bądz są plebsem. Nie żeby się nienawidzili ale każdy chce dowodzić albo żeby to jego pomysł wykonać na co reszta się buntuje i w końcu dostają wpieprz bo nikt nic nie robi albo każdy co innego?
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgraja sie automatycznie gdy zaczna coraz wiecej takiego wpieprzu dostawac, albo jak ktos im spusci taki lomot ze konczyny sie posypia.. Wtedy trzeba im leciutko zasugerowac ze taka sytuacja nie mialaby miejsca gdyby wspolpracowali - moze to zrobic medyk gdy opowiedza mu historie.. Swoja droga ciekawa druzynka.. Dwoch uczonych jeden bez dloni, drugi bez stopy, elficki szlachcic bez uszu, i gosc bez oka.. A wszystko stracili w pewnej walce.. Z silniejszym przeciwnikiem ktoremu jednak wspolnie dali by rade bez problemu..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmnnn ale t omoże nei wyjść może oni rzeczywiście są tacy uparci ??? a wtedy jedynym rozwiązaniem jest zmiana bohaterów np. na drużynę skavenów Wink albo mutantów ... oni i tak sie dogadają bo nei maja wyjscia
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group