Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Problemy MG
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sro Gru 01, 2004 18:24    Temat postu: Problemy MG Odpowiedz z cytatem

Trudne jest zycie mistrza gry, jesli macie jakies pytania lub odpowiedzi to tu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sro Gru 01, 2004 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasem mam taki problem.

Co zrobic gdy na graczy nie ma mocnych, kiedy rzucam na nich dzaber smoka a on nawet nie zdazy uderzyc??
Zawzyczaj dopakowywuje potwory , tworze herosow, ale nei zawsze to skutkuje a czasem jest nudne macie jakies orginalne pomysly??

-----------------
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Go舵






PostWys砤ny: Sro Gru 01, 2004 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przydzielaj mniej PeDek贸w BG Surprised
Powr髏 do g髍y
Lesionix
Go舵





PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 00:30    Temat postu: odpowiedz dla mistrza Odpowiedz z cytatem

Nasz mistrz gry nigdy nie dopu艣ci艂by do tego aby w naszej dru偶ynie byli a偶 tacy wymiatacze... S膮 u nas postacie kt贸re maj膮 2 lata (a gramy do艣膰 cz臋sto) a mimo to kiedy wyskakuje na nas grupa wie艣niak贸w wszyscy sramy w majtki Very Happy Kidy gracze s膮 zbyt silni gra traci smaczek (przynajmniej wed艂ug mnie) Ja bym im na twoim miejscu pozabieral co lepsze uzbrojenie i nie dawal zbyt wielu PD szczeg贸lnie za zabijanie. Pozdrowienia!!
Powr髏 do g髍y
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gramy przez rok bardzo czesto i ostre scenarjusze moze nie przyznaje malo doswy ale napewno nie duzo. juz im ostatnio zabralem prawie wszystko co mieli aby zaczeli od poczatku co sie odbilo glosnym oburzeniem , ale nie w tym rzecz ze sie przejolem tylko jest to malo ambitne i pomyslowe jak na moj poziom MG wiec tego nie zrobie poraz kolejny. nie chodzi mi o to ze nie chodzi mi o to ze nie potrafie postawic potwora ktory pozbawi graczow punktow przeznaczenia (bo jzu nei maja zadnych ) tylko o to ze oni ignoruaj kazde zagrozenie i niczego sienie boja sa niereformowani pod tym wzgledem mimo zero PP.
W sumie ostatnio staram sie tworzyc groze opisami a nie przeciwnikami ale idzie to mozolnie.
Ot...taki problem.

-------------------
pozdro for aLL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To we艣 stw贸rz sam jakiegos potwora podrasoj go albo jak jest jaki艣 kap艂an daj im co艣 takiego za艂uzmy ze B贸g go wzywa ma dla nigo jak膮艣 misje i je艣li sie jej nie podejma zestapi na nich gniew borzy... icos takiego (albo najprosciej w rzyciu zanirzaj im troche rzuty modyfikuj je Wink )Wko艅cu ty tu jeste艣 Bogiem ^^
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gorigon
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo poprostu ze艣lij na przepakowanych graczy chorobe albo przekle艅stwo i po k艂apocie Cool Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dobre dobre z ta choroba kiedys modyfikowalem wt z podu oslabienia, zmeczenia ,zimna.

Potwory swoje calkiem dziwne juz zczelem wymyslac mam nadzieje ze to zada egzamin!! Cool
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FrYtA
Mod Halfling贸w
Mod Halfling贸w


Do潮czy: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: TYCHY

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no albo przywalic im sesje gdzie sila nie jest az tak potezna... no bo nie mozna zaatakowac wladcy imperium... no i niech naprzyklad maja za zadanie wyniesc z jego sypialni cos Very Happy hehe

pozder
_________________
PEACE Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe no spoko nie mozna zatakowac wladcy imperium tak tak tylko powiedz to moim graczom.
Naprawde mam z nimi nie lada problem ale i tak fajnie sie gra przynajmniej musze sie przy nich wykazywac pomyslowoscia i haryzm膮!

Cool
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj MG zawsze wprowadza kogo艣 silniejszego od nas i poprostu jest co艣 takeigo ze on jest wstanie zabi膰 cie jednym czy dowam ciosami i poprostu a my statystyk i tak nie znamy a jak nie to jest to jakis starozytny mag ktory zna takie czaery ze zrowna jednym czarem Stolicie Bretonii i tak bywa i my nigdy ni ebedziemy najsilniejszy na swiece (zawsze sa jeszcze bogowie )a jak sie denerwuje to zaniza 偶uty ja z US 90 nietrafiam na 7 5 strza艂贸w a ze uzywam D艂ugiego 艁uku i mam umiej臋tnos膰 D艂ugi 艁uk i jestem Elfem to mam jeszcze + 20 do US i potrafie ni etrafi膰 (ale to jak celuje w oko czy w cos takeigo Wink z duzej odleg贸sci
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 01:45    Temat postu: heh Odpowiedz z cytatem

ja mia艂em kiedy艣 taki motyw - MG koniecznie chcia艂 testn膮膰 nasze umiej臋tno艣ci a nie ci膮gle wsp贸艂czynniki - wi臋c natkn臋li艣my si臋 na wysokiego maga iluzjoniste - kt贸ry... zdublowa艂 ca艂膮 nasz膮 dru偶yn膮 i ni膮 zaatakowa艂 - raz, 偶e szanse byly identyczne, dwa - ze po kilku rundach nie wiedzieli艣my ju偶 kto jest prawdziwy a kto przywo艂a艅cem-iluzj膮... Cool
Powr髏 do g髍y
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wez jzu wpadlem na to zeby rzucic na bohaterow ich klonow ale pewnie rozpieprzyli by mi cala fabule.
Jeszcze by sie po zabijali dla niech nie wazne co byle zabic ! Laughing

Macie jakis pomys艂 mo偶e na to 偶eby zmusic graczy do zespo艂owego grania??
Tylko jaki艣 wypr贸bowany...
Rolling Eyes
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Go舵






PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 22:22    Temat postu: heh Odpowiedz z cytatem

wymiana graczy Cool
Powr髏 do g髍y
Go舵






PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale nie ma takiej mozliwosci bo chyba tylko my gramy w naszej miejscowoci w warha
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group