Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Problemy MG
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa³:
Wypraszam sobie ani jednego punktu przeznaczenia od mg nigdy nikt u nas nie dostał


A co to chanba niby dostac punkt przeznaczenia ?? Jakos nie rozumiem waszego toku myslenia.. Gosc przezyl walke z liczem - wiem wiem zaraz mi powiecie ze wasza druzyna jednym rabnieciem powala smoki - ja sie zapytam: "jaki jest sens dalszego grania ta druzyna?" Zastanowacie czy naprawde tak superanco wam sie gra, a jesli odpowiedz jest twierdzaca to powiem ze nigdy w zyciu nie graliscie w PRAWDZIWEGO Warhammera.. Troche mi was zal, bo to jak lizanie cukierka przez papierek.. Poszukajcie w necie i zmodyfikujcie wasze zasady.. Jesli ktos myli ture z runda to naprawde kiepsko widze wasze granie.. Mam nadzieje ze nie byl to mistrz gry..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz cos nie powalamy smoka jednym uderzeniem

I nieraz mamy problemy z zabiciem jakiegos potwora albo wykonaniem jakiegos zadania

I non stop modyfikujemy zasady w warhammerze ale nie wedugl jakis sciagnietych z neta tylko z dodatkow powoli je kupujemy
Moze ty nei grales w prawdziwego warhammera bo gralismy i to duzo razy w prawdziwego warhammera
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki sa do niczego - powie ci to kazdy gracz, ktory gral dluzej w hamca. Myslisz dlaczego system musial czekac tyle lat zeby doczekac sie reedycji - ktora nadal mimo wszystko nie wiadomo czy powstanie.. Bo system walki byl do dupy. I nie pokwapiono sie by to zmienic - dlatego rzesze graczy samozwanczo zmienia zasady. Zobacz te obowiazujace na konwentach - po 10 latach "dopieszczania" prawie wogole nie przypominaja orginalnego mlotka.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdeK napisa³:
I non stop modyfikujemy zasady w warhammerze ale nie wedugl jakis sciagnietych z neta tylko z dodatkow powoli je kupujemy


To ze dodatki i zmiany zasad sa dostepne na necie i upubliczniane przez ich tworcow znaczy tyle ze jest na nie zapotrzebowanie. Sciaganie zasad nie autoryzowanych nie jest przestepstwem. Ponadto Games Workshop zastrzegl sobie w licencji ze wszelkie zmiany majace usprawnic rozgrywke i urozmaicic zabawe sa WSKAZANE !! Przeczytaj sam - jest to w podreczniku - biblii, do ktorej po tylu latach grania zaglada sie tylko po to aby poogladac obrazki..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie , panowie beż kłutni , a po zatym nawet jesli powalają smoki jednym ciosem to przecież ten licz to był nie kto inny tylko sam Nagash, gość który latał na swoim smoku ożywiencu, jeśli sie przeżyje spotkanei z takim gościem to tu panowie mówi się o cudzie , więc śmiało mozna dodac punkt przeznaczenia

a teraz wracjac to waszeog stylu granai to zgadzam się z Zeddem, panowie jeżeli słyszałem gdzieś w jakimś poście że gość ma 7 atków i 90US a jeszcze coś mu tam jakieś czary dodają to prosze zajrzeć do podręcznika tam gdzieś na końcu w dziale z potorami są demony ze stystykam izbliżonym ido waszych , no no śmiało powoli mozecie konkurować z bogami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm czy jedna statystyka US opowiada sie za statystyki Bogów ze żut dobrze poszedł i miałem dobre rozwiniecia to tak mam ale moja siła zato poraza wszystkich bo wynosi 3 albo ww 34 czy Wt 4 ludzie gdzie mi do bogów !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie daleko - ale sa tacy o czym wspomnial rahl ktorzy na bazie maja 7 atakow, a po czarze od kolegi wartosc ta im sie podwaja.. To juz jednak przesada..
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taki czar ze mag nei moze sie ruszać a on zwieksza twoja ilość ataków wszystkich którzy są w danej sferze chyba 12m od maga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czar - strefa. Z podrecznika. Sila jednosci - bylaby dobra nazwa :p Ciekawe ktorego poziomu? Bo jak dla mnie to za potezny nawet na 3.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dobrze Zedds zgadłeś czy wiedziałes :>? ^^ Zedd masz takie skłonności do utrudniania zwykłego WH czy mi się zdaje? nie mowie ze to złe bo załątwo też niemoze być ale po to przenosze sie do swiata magii zeby pożucac potęzne czary i takie tam Wink i poczuc sie jak hmmm... jak bohater ;]ratujący swiat albo go niszczący ^^ albo całkiem obojętny koles toczący swoje rzycie pełne podruzy i przygód ;] albo mozesz być rolnikiem jesli tylko zechcesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak - ja wiem ze sie czepiam - nie sluchajcie moich narzekan, ale niektorzy zabijaja tutaj moje wypracowane przez kilka lat pojecie o swiecie warhammera. Dlatego tak bolesnie jecze.. Wedlug mnie to swiat dark fantasy - zdazajacy ku zagladzie. Mozna sie czuc bohaterem, ale w glebi duszy jest ta swiadomosc, ze wszystko i tak na nic.. wystepek i zbrodnia panuja na tym swiecie i tylko nieliczni przeciwstawiaja sie takiemu stanowi rzeczy.. Raz jeszcze przepraszam za moje narzekania - ale naprawde 14 atakow kluje me serce. Jesli ktos chce byc herosem i niezwyciezonym to chyba d&d lepij sie do tego nadaje..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja walczę dla zabawy ze złem bo wiem że i tak go nie zniszczę. Doskonały przykład to taki jeden paskudny nekreomanta który ciągle uciekał a jak go ubiliśmy to i tak wstawał z martwych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze powiedziane zeddie świat zmierza d ozagłady a ty myslisz ze ja dlaczego nib ygram zła postacia teraz ... ha ha ha ( taki śmiech demoniczny ) , siły zła zaleją plugawe ziemie dobra i pod naporem demonó i neiumerłych ulegną wszyscy rycerze w błyszczacych zbrojach , elfy , krasnoludy , a nad światem zapanuje zło czyli klub gospodyni wiejskeij który bedzie zmuszał poszukiwaczy przygód do najwiekszych męk czyli do śdzenia w domu i pieczenia ciasta ( czyli nudy ) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty Lordzie wiesz co idz do nowego swiata tam Chaos już żadzi swiatem Wink w bitewniaku też tak jest ze Chaos zdobył swiat ( a ja sie niemartwie o sprawe dobra i zła a martwie sie o swioja dupea a czasmi trzeba pomoc dobru zeby nie zginac wraz z całym dobrem a swiecie Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim największym problemem jest sprawienie, aby gracze zaczeli nie tylko obawiać się bogów, ale moze chociaż jeden z nich zacząłby w jakiegoś faktycznie wierzyć. A gdyby już wierzył i działał w imię tego boga to podskoczyłbym z radości.. Czy ktoś z was wie jak to zrobić? Bo manifestacje boskiej potegi nie pomagaja..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group