Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Problemy MG
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie ma takiej mozliwosci bo chyba tylko my gram yw naszej miejscowosci w warha
Powrót do góry
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wyzej to ja herhehe

zapomnialem sie zalogowac
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked ludzie ja tu słysze ze ktoś ma 90 Us , spok ospoko to ja widze ze bogowie moga wam buty nosic, u nas atak na imperatora skonczyl by sie szybciej niz wypowiedzenei "hakuna matat" Smile , jak ja jestem MG to np. wprowadziłem do gry ronina Musashi Miyamoto , no i niech ktorys by spróbował go ruszyć, niektorzy z historii widzieli kto to wiec nawet nie probowlai o ytm myslec ale jeden sie nad tym zastanwial, ale jak mu pozkałem ze Musashi 7 ciosami rozwla 7 gostków w pełno płytówkach to odrazu mu przeszło, i mam pytanei mowiles ze juz raz zabrales im przedmioty to powiedz mi jedno jak do cholery oni zdobyli je po raz drugi, sam widocznie im dajesz za dobre przedmioty Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy dodatek i zagrałem scenariusz z niego a tam byly.Te ich przedmioty nie są tymisamymi co wczesniej i chyba bardziej pasuja pozatym nie moge ich zostawic bezbronnych bo zaczełem juz wymyslac naprawde wredne potwory... Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem człowieku jakies dodatki , to ze tam zostało tak napisane to znaczy że ten który to pisał to tez ostro przesadził , jesteś MG mozesz wszysko nawet zminiać czyjeśc przedmioty np. gośc pisze ze tam i tam znajduje sie miecz +10 ww +2 siły + 10 op , człowieku robisz miesz który dodaje + 5 WW i nic wiecej a moze nawet dodaje 10WW ale -5 inicjatywy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli gracze niczego sie nie boja to lipa - nie da sie tego zmienic - przynajmniej nie tak latwo. Proponuje zmiane postaci.
Ale mozna to podrasowac:) Nastepnym razem gdy gracze rzuca sie na jakiegos osilka lub potworka to nie zabijaj ich, ale powaznie okalecz.. Niech osilkowi w sukkurs przyjdzie cala wioska, a potworek niech ma pobratyncow ( bardzo przydatne umiejetnosci: rozbrajanie i ogluszanie - oczywiscie dla przeciwnikow druzyny) Niech ktoremus ktos odrabie/odgryzie kilka palcow (minusy do Zr i WW - o ile bedzie mozna dalej walczyc ta reka), kolejny niech dostanie wstrzasnienie mozgu(minusy do Op, SW Int), nastepnemu cos/ktos zmiezdzy kolano(minus do Sz i I - brak umiejetnosci uniki), albo przebija strzala jakies wazne sciegno w barku - pomylow jest naprawde cale mnostwo.
Tak pokiereszowani gracze powinni jakims cudem ocalec i dowlec sie do medyka, badz jakiegos czarodzieja ( z palcami w worku i plucem pod pacha :p). polecam jakiegos konowala, lub babke od przyjmowania porodow. Jesli nie skorzystaja z ich uslug to trudno - kilku moze sie smialo wykrwawic - komus pikawa stanie itd. Chodzi o to ze po kilkugodzinnych operacjach gracze w podrepeperowanym stanie beda musieli sie kurowac przez kilka tygodni (dobre miejsce na koniec sesji - w domach przemysla co zrobili zle) Po kuracji i leczeniu powroca do stanu uzywalnosci, ale nie do stanu wyjsciowego.. Jednemu na zawsze jeden palec moze zesztywniec, kolejny po duzym wysilku bedzie utykal na jedna noge, a inny po takowym zacznie kaszlec krwia. Oczywiscie statystyki mniejsze od wczesniejszych.
Tyle na razie. Bede mial czas to jeszcze cos dopisze.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bohaterowi którzy się niczego się nie boją Confused , zabij im ich postacie serio nich się burzom a co tam , ale racjonalnie ich zabij a nei ze np. idą drogą i zjada ich smok
aha i jeszcze jedno fajnie by było jakbyś nam napisał ich statystyki i przedmioty to byśmy ci powiedzieli oc ewntualnei zminić
I pamietaj jeszcze raz przymominam to ze sciagnołeś scenariusz a tam jest napisane ze mają dostac taki i tak iprzedmiot albo ze punkty przeznaczenai dostają ( cholera w naszej drużynie o pp byśmy się pozabijali ) . Jestes MG możesz wszystko więc nie krępuj się gdy postacie za bardzo kozakujom , neich pioruny wlalą się z niebios w końcu jesteś postawiony wyżej niż bogowie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypraszam sobie ani jednego punktu przeznaczenia od mg nigdy nikt u nas nie dostał
Powrót do góry
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to u góry moje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Bila chyab jzu za nie dlguo dostaniemy jak przezyjemy scenarjusz Cool
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lord Rahl napisa³:
np. idÄ… drogÄ… i zjada ich smok
Wink


Ja bym temu smokowi pogratulował jagby do końca dnia dożył bo wiem co nasza drużyna potrafi zrobić np. urąbałem dżabersmokowi skrzydło w 1 rundzie walki a jak zaczynaliśmy walczyć to miał full zdrowia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak by nas taki smok polknol to wydaje mi sie ze w krutkim czasie mial by ogromna dziure w brzuchu moze byli bysmy troche bardzo uswinieni ale powinismy wyjsc z jego wnetrz Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wam powiem tak jak wydaje naszej drozynie ze jesteśmy silni juz bardzo i ze nie ma nan nas nikogo to pojawia sie jakis mag/czy jakieś niewiadomo co co ma 3,5m wzrostu zuca czary jak jakis potezny mag i ma cos koło 9 siły i zaraża Gangreną (prawie straciłem ręke ) ale mieliśmy szczeście i nic nie stracilismy.Doszliśmy całkiem zdrowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co sie stalo zabil was czy daliscie mu popalic
Ja to pewnie sam bym go rozwalil swoij krasnalkiem (zart)

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koles uciekł zamieniając się w mgłe a my z gangrena uciekalismy do miasta majac 3 dni drogi przed soba z obnizonymi cechami ale podwiezli nas Wink jak przystawisz noz do gardłą dla kolesia to i cie zawiezei gdzioe chcesz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group