Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zagrać goblinem ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 23:47    Temat postu: Zagrać goblinem ??? Odpowiedz z cytatem

wszyscy ich nienawidzą , ale czujecie jaki klimat by ybł grać goblinami , wg mnei lepszy niż skavenami Wink
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co to może byc niezły motyw tylko jakie akcje by sie robiło....? wypad waszej bandy zeby zgrabić coś tam ipt itd? skeveni sa potęzni a gobliny sa słabe ja myśle ze to był by straszny hardcore grać takimi postaciami;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W którymś numerze "Magii i Miecz" była przedstawiona gotowa do gry drużyna w skład której wchodziły orki, gobliny, (w tym chyba także szaman) i nawet jakieś snotlingi. Szczególnie piękny był opis snotlinga walczącego toporem, to było coś w stylu "przeciwnicy często nie zauważają ciebie miotającego się na drugim końcu topora i są przekonani że mają do czynienia z zaczarowaną bronią". Inny gobos był wyznawcą bogini Kali i miłośnikiem grzybków halucynogennych, jego wypowiedzi to np.: "O Kali, tobie Kaaali góóórę flaków a na czubku wisienkę!!!". Zagraliśmy sobie tymi potworkami i zabawa była przednia. Gra gobosem może być fajna. Z jednej strony ich głupota i tchórzostwo mogą powodować przezabawna sytuacje a z drugiej mamy do czynienia z istotami które usiłują przeżyć w świecie gdzie prawie wszyscy są silniejsi od nich, są więc wobec innych złosliwi i okrutni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by grać goblinami to można by zdobyć świat zaliczając każdą panienke na swojej drodze , zostawiając jej na pamiątke bliżniaki goblińskie albo coś takiego. Very Happy
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ludzie i gobliny są "kompatybilne", niby istnieją pół-orki ale z gobosami by to raczej nie przeszło. Poza tym najprawdopodbniej ludzie by zabili takie potworki zaraz po urodzeniu. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzyżówka droda z goblinem : taki kurdupel z ogonem i zielona skorą Razz
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goblin z krasnoludem. Brodaty goblin grubszy od spasłego halfinga. Laughing Ha hahaha.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Czw Lut 10, 2005 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko nie z krasnoludem prosze!!! TYLKO NIE Z KRASNOLUDEM!!!!!
Ale z elfem to już inna sprawa....
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
BlackRider
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk±d: Gorlice

PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie? Gobliny są dość fajną rasą... Można powkurzać krasnali Twisted Evil jak ja to lubie... Tak na marginesie to jeden z moich graczy chciał za wszelką cene grać trollem... na serio... i co ja mam się czepiać goblina??... phi...
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Mar 23, 2005 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy ogladałem ekran Mistrza gry do L5K z goblinami na rycinie. Wyglądały tak słodko , że aż chciało sie nimi zagrać. Moje kochane Bakemono chodźcie do tatusia. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jeremiasz_Keppler
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk±d: Pd. Reiklandu

PostWys³any: Pia Paz 14, 2005 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sesja w MiM gdzie grało się zielonoskórymi nazywała się Brudni Brzydcy i Zieloni i była kapitalna, zresztą gdzies mam ten numer w piwnicy
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk±d: Festung Breslau

PostWys³any: Nie Kwi 16, 2006 21:09    Temat postu: Ciekawostka Odpowiedz z cytatem

Granie goblinami to fajna sprawa... ja tam nawet zacząłem pisać taki artykuł (coś jak dużo, dużo mniejsze book of rat) by go wysłać na drachenfelsa... ale prace stanęły bo mi się skończyły pomysły na profesje dla goblinów. Jeśli macie jakieś pomysły na profesje, umiejętności cokolwiek co z gobbosami to piszcie!!!

Brakuje mi sześciu profesji, ale jeżeli będzie mnóstwo jakiś bomba pomysłów to tabelkę rozszerze!!!

Poniże ociupinka moich wypocin:

„Sprawa Przetrwania”

***


Widzisz ludziku, gobliny nie żyjom aż w tak wielkich kupach jak ludzie, wienc musieliśmy siem przystosować. Każdy goblin, już na samym począteczku swojego życia. A jak ty myślał?! Że my też szczeniaki mamy?! Na Morka! Toś chyba zidiociał, bom wcześniej mówili, że my siem powstajemy takie, jakie teraz. Że co? Że jakie dorosłe? Synku, ja ci tu uprzejmość robiem, dzienki tej wycieczce żyjesz, wienc? Nie taki znowu dziwne? No właśnie. Jak już mówiłem, każdy z nas od samego początku coć umie. Widzisz Nazghaga? Tak? Dobry chłopak, słuchaj tera uważnie: Nazhag ma dopiero pieńć i pół roku. Dziwne dla ciebie? Dla nas to już on jest dorosły chłop! A na samym początku, jak dopiero wylazł z ziemi... Co? Że niby, co w tym dziwnego? Oj wy takie głupie som, he he. Oczywista, że my w ziemi siem rodzimy. No jak to jak? Normalnie. Powinieneś wiedzieć wielki poszukiwaczu przygód, hi hi. Wracajonc do rzeczy każdy coś umie. No jak jaśniej? Co jaśniej? Jaśniej chcesz? To posłuchaj:

Każdy nowonarodzony goblin może wybrać 2 z podanych niżej umiejętności:
- Szycie
- Stolarstwo
- Gotowanie (coÅ› z niczego!)
- Piwowarstwo (piwo grzybowe!!!)
- Tropienie
- Kowalstwo ( fajnie jest wykuć własną choppę! )
- Śpiew ( proszę pamiętać, że to jest śpiew goblińśki )
- Taniec ( proszę pamiętać, że to jest taniec gobliński )
- Åšledzenie
- Cichy chód na wsi
- Ukrywanie siÄ™ na wsi

Ponadto, każdy goblin ma szansę za darmo uzyskać kilka z wymienionych poniżej umiejętności:
- Specjalna broń (3, do wyboru tylko jedna: k. miecz, włócznia lub k. łuk) 50%
- Bijatyka 50%
- Silny cios 35%
- Celny cios 35%
- Bardzo silny 10%
- Bardzo wytrzymały 10%
- Znajomość języka obcego (staroświatowy) 10%

Wybaczcie jeżeli ten tekst nie przypadnie wam do gustu, jeżeli jest zbyt rozwlekły i/lub w jakiś sposób nie pasuje do tematu to również go usunę z postu.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonogłowy

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Wto Maj 09, 2006 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie od goblina wolalbym zagrac snotlingiem Laughing a w plemieniu innych zielonoskurych to wogle bylby odjazd - co zrobic zeby nie zostac wpierdzielonym jak zarcia brakuje Wink a w bestiariuszu zdaje sie ze snuja teorie na temat tego czy snotlingi sa wczesniejszymi wersjami goblinow/orkow ----> dorastanie jako zielony - fajna sprawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group