Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przyszłość forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 13:04    Temat postu: PrzyszÅ‚ość forum Odpowiedz z cytatem

nękacie mnie i nękacie więc udzielam garść odpowiedzi dotyczących forum

1. forum jest na nowym serwq i nie ma oganiczeń - jak zabraknie miejsca to dokupie Rolling Eyes można czaskać posty do woli, emblematy nieograniczone, podpiałem nawet wyszukiwarke [baza słów kluczowych zajmowala najwięcej miesca w SQLu]

2. większość waszych problemów z forum wynika z nieprawidłwego adresu - pamiętajcie tylko przez www.forum.drachenfels.szarego.net cookies będą działać prawidłowo, czasem gdy są przeciążenia w sieci - forum może załadować się niepełne - i np nie wgrać modułu z informacją które posty były przeglądane - ale to już nie ode mnie zależy.

3. pytacie dlaczego jest "tylko" tyle osób online - zwróćcie uwagę, że ustawiony czas sesji [obecności] na forum wynosi 5 minut! większość for ma 20 min/godzine a widziałem i takie co miały 24 godziny... Very Happy tak więc 5 minut to chyba dość adekwatny czas sesji na napisanie postu, przeczytanie, etc.

4. Dziennie mamy jakieÅ› 500-600 odwiedzin

5. Tak, chciałbym w niedalekiej przyszłości otworzyć nowe fora, ale tylko i wyłącznie o tematyce zbliżonej - czyli inne systemy fabularne, bitewniaki, karcianki, planszówki wszystko jednak oparte na konwencji rozgrywek towarzyskich [portal o Doomie mnie nie interesuje Very Happy]

jeszcze jakieÅ› pytania? walcie
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widze niezle przyszłośc forum Rhal był autorem 2000 posta ;] !! jakaś moze mała biba z tej okazji??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 00:21    Temat postu: biba? Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka, że to nie forum jakichś dyskomułów dotyczące nowego modelu ericssona tylko pasjonatów - bo aby dyskutować o Starym Świecie - trzeba posiadać ogromną pasję i potęgę wyobraźni. Ludzie tacy są zbyt nielicznie rozrzuceni po polsce - więc ciężko im sie spotkać fizycznie - miałem ten problem od zarania dziejów - dlatego postawiłem właśnie zamek i... forum.
Powrót do góry
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Sty 27, 2005 15:53    Temat postu: Re: PrzyszÅ‚ość forum Odpowiedz z cytatem

orth napisa³:

5. Tak, chciałbym w niedalekiej przyszłości otworzyć nowe fora, ale tylko i wyłącznie o tematyce zbliżonej - czyli inne systemy fabularne, bitewniaki, karcianki, planszówki wszystko jednak oparte na konwencji rozgrywek towarzyskich [portal o Doomie mnie nie interesuje Very Happy]

jeszcze jakieÅ› pytania? walcie


Hmm nowe fora to nielepiej by było je utworzyć na tym forum i po prostu dać im podfora Question
Wyglądało by to mniej więcej tak:
np. Arrow WFB:
(i teraz podfora jego)
-Makiety
-Armie itd.
Nie lepiej było by to tak rozwiązać Question
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pia Sty 28, 2005 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi o inne systemy gry
Powrót do góry
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Mar 10, 2005 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak sie zastanwiałem co będzie jak wyjdzie 2 edycja WFRP co będzie z tym forum Question Przecież to jest o edycji 1 to tu nie będzie można pisać o ed. 2 bo przecież pewnie będą inne zasady itd. To orth mam pytanie zredukujesz tutaj działy i wrzucisz działy o 2 ed. czy po prostu postawisz nowe forum dotyczące tylko ed. 2 Question I będzie do niej nowa stronka www Question
Chciałbym sie dowiedzieć jaką masz koncepcję na ten temat
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Czw Mar 10, 2005 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warhammer pozostaje Warhammerem i wątpie że z dnia nadzień zniknie cały Stary Świat 1 edycji na rzecz nowego...
Nie mam zamiaru zmieniać adresów, stron ani działów forum - powstanie za to na pewno osobny duży dział o drugiej edycji a w nim nowe pod-fora dotyczące nowych zasad, mechaniki itd
Powrót do góry
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Mar 10, 2005 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha czyli z tego co zrozumiałem to wszystko pozostanie na tej stronie i po porstu dorzucisz ed. 2 Question No to dobrze to będzie najlepsze rozwiązanie niż stawianie kolejnych forów
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Czw Mar 10, 2005 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wchodził kiedyś ktoś z was na forum WP? można to rozwiązać tak jak tam.
Najpierw forum główne (jak nasz 1 strona) na której są działy tematyczne, potem po kliknięciu odpowiedniego działu dopiero jest nasza 1 strona itd...

EDIT
A Warmłotek pozostaje Warmłotkiem...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group