Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jakbyscie mieli grac kim艣 orginalnym to kim ?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

KIm by艣cie chcieli gra膰 ?
Mutantem ( po kontakcie ze spaczeniem )
13%
 13%  [ 5 ]
Wampirem
38%
 38%  [ 14 ]
Wilko艂akiem
5%
 5%  [ 2 ]
Chao艣niak ( dary od boga chaosu )
22%
 22%  [ 8 ]
nimfy, syreny , driady ;)
5%
 5%  [ 2 ]
drod
2%
 2%  [ 1 ]
inne ???
11%
 11%  [ 4 ]
Wszystkich G硂s體 : 36

Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E PIJAWY si臋 co艣 zbyt popularne robia trzeba wymy艣li膰 co艣 leprzego. Ale przynajmniej wida膰 ilu ludzi lubi krew. Wstydzili by艣cie si臋. Dobrze , 偶e mam kwas samiast krwi . Nie dam si臋 wyssa膰. Pomys艂 na dzi艣 : Zagra膰 gadaj膮cym przedmiotem codziennego u偶ytku. Grzebie艅 albo co. nie mog臋 si臋 zdecydowa膰. Ju偶 wiem. Gorset , damski gorset to jest 艣wietne. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa. Byl taki jeden, co gral gadajacym mieczem. Narobil zamieszania, ale w sumie fajnie bylo. Pod koniec czulem sie przez chwilke nawet tak, jakby to on prowadzil moja sesje he he he
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Sob Kwi 22, 2006 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" There is thousand miles in cryout and pain "

Stawiam na Chaosnika (czemu nikt nie uwzgledni艂 ork贸w?) ja juz raz gra艂em przyw贸dc膮 hordy zwierzoludzi!!! Strateg by艂 ze mnie marny, przy raidzie na wie艣 zgine艂o mi z r膮k ch艂op贸w 12 mutant贸w, ale potem zosta艂em kap艂anem i khorna... btw - z kumplami zamierzamy gra膰 cyrkiem chaosu -ja gram dyrektorem - wszyscy mamy mutacje - np. ja - 8 calowy j臋zyk i hipnotyzuj膮cy wzrok Very Happy
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Wto Sie 22, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moe by pogra膰 nieumar艂ym nekromantom lub zbzikowanym krasnoludem uwa偶ajoncym ludzi za najwienksze zagro偶enie dla starego 艣wiata Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Sie 22, 2006 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja teraz powiem, 偶e ciekawymi postaciami do gry s膮:

Wojownik Chaosu z jednego z plemion Pustkowi Chaosu. Walka z innymi plemionami, mod艂y do Mrocznych Pot臋g, walka, wojna, pot臋ga, magia, pojedynki, wieczny honor, duma i chwa艂a. Taki Evil Heroic. Twisted Evil

Skaven... Klan Moulder, Skryre, Eshin (chyba najciekawszy klan) i Klany Wojownik贸w. Pomijam Klan Pestilens, mam uraz do smrodu. Razz Ka偶dy Klan daje inne mo偶liwo艣ci podczas gry Skavenem...

Lizardmen z Lustrii. Inteligentni, opanowani i morderczy 偶o艂nierze i ochroniarze pozosta艂o艣ci po Slannach. Walcz膮cy z Mrocznymi Elfami, Nieumar艂ymi i dzikimi zwierz臋tami z d偶ungli, chroni膮cy i poszukuj膮cy staro偶ytnych 艣wi膮tynii i artefakt贸w. Zagorzali wrogowie Chaosu, krzewiciele Prawa.

Wyznawcy konkretnych bog贸w. Nawet cz艂owiekiem b臋dzie si臋 gra艂o inaczej, je艣li b臋dzie wyznawa艂 Malala czy Khaine'a.

呕ywa Zbroja z zakl臋t膮 dusz膮. Swoisty nieumar艂y, pozbawiony Niestabilno艣ci, mog膮cy uczy膰 si臋 i my艣le膰 samodzielnie. jak istota inteligentna. Co艣 jak ulepszone Widmo. Twisted Evil

To tylko cz臋艣膰 z wielu wariactw. Narazie na my艣l nie przychodz膮 mi inne ciekawe postacie. Smile
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Taliesin
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 07 Wrz 2006
Posty: 18
Sk眃: z p贸艂nocnych pustkowi

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem fajnie by bylo zagrac jakims demonem Very Happy np.tzeentcha bo ten to ma i czary i mutacje. A i jeszcze zeby mogl opetac ludzi i elfy Twisted Evil . I gdy takim demonem kogos opetam to potem przylaczyc sie trzeba do druzynki i rozpoczac ich "nawracanie" Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orzad
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 20 Wrz 2006
Posty: 37

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomys艂 z demonem zaiste ciekawy... Twisted Evil
Ja bym jednak wola艂 zagra膰 wilko艂akiem. Nie od razu oczywi艣cie... najpierw by艂by to cz艂owiek o d艂u偶szej i ciekawej historii (najlepiej 艂owca czarownic). Po stoczonej batalii z likantropem zosta艂by "naznaczony" (sam nic o tym nie wiedz膮c), i po paru sesjach 1 przemiana... Ciekawe jak by na to zareagowa艂a niczego nie艣wiadoma dru偶yna. Twisted Evil
Pi臋kn膮 spraw膮 by艂oby odgrywanie psychiki takiego 艂owcy-likantropa Cool
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Erallion
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najfajniej grac wampira Smile codziennie posi艂ek ze swiezej krwi Twisted Evil a jakby nikogo innego nie bylo w poblizu mozna posilic sie krwia graczy ,ziomkow z druzyny Twisted Evil Twisted Evil Wink
_________________
Nie nale偶y denerwowa膰 Mistrza Gry ;P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym np. zaproponowa艂 gr臋 hobgoblinem z Hegemonii lub jakim艣 prymitywnym cz艂owiekiem z jakie艣 plemienia z Khuresh, tudzie偶 jak膮艣 inn膮 istot膮 z Wielkich Step贸w. Twisted Evil
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Pawe艂
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 08 Cze 2006
Posty: 77
Sk眃: z Pruszkowa obok wawy

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym gra艂 smokiem.Bo lubie smoki.
_________________
Altdorf:Karahim,Kakak Azul,krasnolud,wojownik podziemny.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pon Sty 15, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co my艣licie o zagraniu Ogrem? Nie jakim艣 najemnikiem w Starym 艢wiecie tylko twardzielu z Ogrzych Kr贸lestw. Maj膮 orginaln膮 wiare (Wielka 呕uchwa - chyba tak nazywaj膮 swego boga), prymitywn膮 magie (czarodzieje-rze藕nicy) i w cholere si艂y.

Mieszka膰 sobie w takim kr贸lestwie, bra膰 udzia艂 w ci膮g艂ych bitwach o och艂apy jedzenia, mo偶e nawet walczy膰 ca艂ym klanem o kolejne ziemie. Rusza膰 na wojne w S艢... oddzia艂 takich "kruszyn" jest niemal nie do zatrzymania a do pomocy maj膮 yeti i gigant贸w....

Jakie jest wasze zdanie? Wed艂ug mnie umiej臋tny MG mo偶臋 zrobi膰 genialn膮 kampanie dla ogra/ogr贸w i bedzie to niezapomniana przygoda.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Pon Sty 15, 2007 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki 呕o艂膮dek a nie 呕uchwa Razz
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sro Sty 17, 2007 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwa偶am, 偶e granie prymitywnymi lud藕mi daje nies艂ychan膮 rado艣膰! W艂贸cznie z kamiennymi grotami, kosciane maczugi, magia szama艅ska... 艢wietna odskocznia od Starego 艢wiata.

A co je艣li posta膰 ze Starego Swiata trafi do takiego spo艂ecze艅stwa? Zostanie uznana za boga czy za zagrozenie. Jak zniesie brak dost臋pu do rzeczy takich jak chocia偶by alkohol?
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Sro Sty 17, 2007 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wi臋c m贸wi艂em ju偶 o prymitywnych ludziach z Khuresh. Bardzo ciekawie by艂o by zagra膰 takimi np. schwytanymi przez hobgobliny, kt贸rzy si臋 wydostali z niewoli i po wielu perypetiach dotarli do Starego 艢wiata, wszystko w艂a艣ciwie nieznajome, ci膮gle takim zimno, z prymitywnymi w艂贸czniami i 艂ukami a tu spotykaj膮 krasnoluda z gar艂aczem. To by by艂o prze偶ycie :]
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Czw Kwi 19, 2007 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawd膮 jest to ze wampir jest fajna klas膮 .Zecz w tym ze cholernie trudna w odegraniu.tylko ludzie kturzy graja jaki艣 czas w warhammera mog膮 sobie na to pozwolic.Ja gram od 3 lat i w膮tpi臋 zebym dal rade prawidlowo oderac WAMPA!!.Osobiscie kocham krasnoludy ze wzgl臋du na charyzme jaka w sobie posiadaj膮!! Tak wi臋c radze sie zastanowic przed wyborem wampira!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group