Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czego nie lubimy w elfach ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
snorri
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 30 Gru 2006
Posty: 9
Sk±d: Z kontowni

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 15:18    Temat postu: Czego nie lubimy w elfach ?? Odpowiedz z cytatem

Czego nie lubicie w Elfach ??
Ja nie lubie w nich wszystkiego !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gildor Av-Lee
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 29 Gru 2006
Posty: 33
Sk±d: Elfickie Królestwa

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hola. Hola bez przesady elfy mają też swoje dobre strony tak jak krasnoludy Laughing
_________________
#Upadek Imperium: Gildor Av-Lee, wysoki elf

"Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem - uważam go za swego wroga"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
snorri
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 30 Gru 2006
Posty: 9
Sk±d: Z kontowni

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i mają ale jest ich bardzo mało w przeciwieństwie do krasnoludów. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk±d: Loren

PostWys³any: Nie Gru 31, 2006 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy lubi co innego snorri. Zreszta z tego co wiem o gustach sie nie dyskutuje Razz Elfy to wspaniala rasa (Wg mnie) maja duzo zalet, lecz sa one ukryte. Wady owszem tez maja jak kazda rasa, jedna z nich jest bratobojstwo.
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Gru 31, 2006 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za co nie lubię elfów?

Za pychę, butę i dumę. Za skrajną arogancję. Za uważanie się za jedyną rasę mającą prawo do wpływu na świat. To ostatnie akurat przygasło, lecz nie można zaprzeczyć że w historii elfów jest to obecne.

A za co ich nienawidzę? Za ich schizofrenię. Trzymają się swojej przeszłości niczym robactwo trzymające się trupa. Każdy z ich odłamów (Druchii, Asrai i Asurowie) trzyma się odmiennej, upadającej ideologii. Mroczni są zniewolonymi psami wojny, mordercami i fanatykami. Są niewolnikami swojej bezsensownej zemsty i pragnienia mordu. Leśni to również mordercy, usprawiedliwiający się obroną ich terytoriów. Nie baczą kogo mordują. Każdy kto wejdzie do ich lasu bez ich pozwolenia-ginie. Wysocy zaś, to właśnie klasyczny przykład ignorancji. Nie baczą na wszystko co dzieje się wokół i nadal kultywują swe upadające tradycje. Nie potrafią patrzeć w przyszłość, bo obawiają się jej.

Elfy dały też mi jeszcze jeden powód do niechęci, a mianowicie ich klęskę w walce z Chaosem. Mieli szansę pozbyć się największego i najpaskudniejszego zagrożenia dla świata, lecz okazali słabość, butę i rozłam w swoim społeczeństwie. Wszystko przez arogancję. I jak te kundle śmią uważać się za nieomylne, najwyższe istoty w świecie Wh?

Znielubiłem ich strasznie, głównie dlatego że jeden z moich kumpli wiecznie gra leśnym elfem... Mam dosyć Warhammerowych elfów.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
mr.Śrubokręt
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 01 Lis 2006
Posty: 11

PostWys³any: Sro Sty 03, 2007 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm teraz warto podzielic na dwa rodzaje nie lubienia tzn. systemowa(czyli statsy itp) oraz światową(ich sposob bycia itp)

a wiec najpierw systomowa:
nie lubie ich za przegięte statsy za to ze maja nalatwiej we wszelkich porofesjach dot. myslenia (uber rasa?)a nawet w tych dot walki sa nieraz lepsze od krasnoludow i to jest bez sensu...

a co do świata to nie lubie ich za pyche i zarazumialskto no i kojarza mi sie z pedalami Twisted Evil
a pozatym sa wiecznymi przegranymi romantykami ktorzy wiecej gadaja niz robia ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group