Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Kobieta w WFRP.Potrzebna,czy nie??
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Kobieta w WFRP.Potrzebna,czy nie?
TAK
85%
 85%  [ 29 ]
NIE
14%
 14%  [ 5 ]
Wszystkich G硂s體 : 34

Autor Wiadomo舵
BlackRider
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Pon Kwi 11, 2005 21:06    Temat postu: Re: Kobieta w WFRP.Potrzebna,czy nie?? Odpowiedz z cytatem

Ariena napisa:
O to moje pytanie.Czy kobiety s膮 potrzebne w dru偶ynie,czy tylko przysparzaj膮k艂opot贸w,a mo偶e s膮 tylko potrzebne do uprawiania seksu w czasie podr贸偶y?



Je艣li czyat艂 kto艣 Sapkowskiego... bodajze Chrzest Ognia to wie jak si臋 ko艅czy sex w czasie podr贸偶y... No jak 艂uczniczka Milva zacz臋艂a rodzi膰 akurat wtedy gdy rozpocz臋艂a si臋 bitwa z Nilfgardczykami na mo艣cie. Tu jest w艂a艣nie pokazane jak taka kobieta mo偶e zaszkodzi膰. Ale i tak sesje bez kobiet nie by艂yby takie same:) A wi臋c kobiety s膮 przydatne w wielu przypadkach i do kilku czynno艣ci s膮 nawet niezb臋dne... Kto b臋dzie rano przygotowywa艂 艣niadanie dla m臋偶czyzn? Na to pytanie s膮 dwie odpowiedzi albo halfing, lecz je艣li nie ma takiego w dru偶ynie no to oczywi艣cie kobieta Twisted Evil
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 14, 2005 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tartalio:
Jesli tak bardzo upierasz sie przy kobietach w swiecie WH, to bardzo prosze. Zawsze twierdzilem, ze graczy trzeba rozpieszczac (do bolu i jeszcze troszeczke). Powtorze raz jeszcze: "MOWISZ - MASZ" Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Czw Kwi 14, 2005 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez kobiety w dru偶ynie gra si臋 gorzej. Zdecydowanie gorzej. One znakomicie graj膮, umiej膮 si臋 wczu膰 w swoj膮 posta膰, wspaniale si臋 wystraszaj膮 i boj膮 w czasie sesji. Staram si臋 zawsze w dru偶yni mie膰 cho膰 jedn膮 bia艂og艂ow臋. Respect 4 U girls.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Czw Kwi 14, 2005 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem - nasza nie by艂aby dla nas tak dobra 偶eby przygotowaywa膰 艣niadanie - wr臋cz przeciwnie - za艂o偶臋 si臋, 偶e gdyby mog艂a to wszystkich nas pos艂a艂aby do piachu - ale my dajemy jej ochron臋 - przy nas czuje si臋 bezpieczniej - w ko艅cu jest taka jak my.. A z艂o powinno trzyma膰 si臋 razem Smile

Sapkowskiego czytam - respekto dla niego Smile
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 14, 2005 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie dziewczyny sa strachliwe to fakt, ale i tak idzie z tym zyc Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
tartalia
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 24 Sty 2005
Posty: 22
Sk眃: Leszno

PostWys砤ny: Pia Kwi 15, 2005 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶e to dlatego ,偶e nieokazujecie jej 偶adnych uczu膰. Nawet je艣li kobieta kt贸ra gra wojownikiem i wydaje si臋 by膰 twarda to mi艂e s艂贸wka nie zaszkodz膮. tak jak faceci zwracaj膮 uwag臋 na wygl膮d, kobiety s膮 czu艂a na to co si臋 do nich m贸wi. ;o)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Kwi 15, 2005 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej to mnie dobijaj膮 te przyj臋cia co one chc膮 i dlatego jeszcze 偶adnego nie zrobi艂em Laughing Twisted Evil Ale powiem jedno. Mnie si臋 lepiej gra jak s膮 dziewczyny. ALE Exclamation Prowadzi mi si臋 o wiele gorzej. Najlepiej jak dru偶yna sk艂ada si臋 albo z samych kobiet, albo samych ch艂op贸w. No wi臋c kobiety w mojej m臋skiej dru偶ynie. Nie utrudniajcie Twisted Evil Szkoda , 偶e wam j臋zyka nie mog臋 pokaza膰.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pia Kwi 15, 2005 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz!!! My nie utrudniamy tylko ta m臋ska cz臋艣膰 dru偶yny jaka艣 nie kompetentna. Tylko utrudniaj膮 i ....szkoda s艂贸w. I przyj臋cia na tym pustkowiu to my nie chcemy Evil or Very Mad
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Kwi 15, 2005 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no ciekawe. Ja uwa偶am , 偶e utrudniacie. Chocia偶 z drugiej strony, to mo偶e naprawd臋 to ch艂opaki utrudniaj膮. O w mord臋 ju偶 nawet dziewczyn od ch艂opak贸w nie odr贸偶niam na sesji. Ale wpad艂em. Bez kwiat贸w si臋 nie obejdzie. Chyba. Rolling Eyes Embarassed
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Pon Kwi 18, 2005 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubie jak towarzystwo jest mieszane. Przynajmniej cos sie dzieje.
Gdybym krowe przywiazal obok konia tego dryblasa, co nikogo nie lubi, to pewnie moja postac juz gryzlaby trawe. Kiedy jednak przywiazalem moja krasulke do drzewa, wzialem konika jakiejs pani rycerz i zaczalem wyc do ksiezyca, to skonczylo sie na paru guzach ... i bylo wesolo.
Poza tym jest taka jedna para "zawodnikow", ktorzy caly czas knuja intrygi miedzy soba (no moze teraz juz nie, ale dawniej tak bylo), to tez nakreca gre....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
tartalia
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 24 Sty 2005
Posty: 22
Sk眃: Leszno

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mia艂e艣 szczescie ze skonczy艂a sie na kilku siniakach bo jakby ci przywali艂 graba偶 z 艂opaty to by nie by艂o tak ciekawie. Jako kobieta w delikatny spos贸b da艂am ci do zrozumienia 偶e koni rycerzy si臋 nie tyka! Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez boje sie jego lopaty (a wlasciwie balem sie, boteraz jestem w Albionie a on nie he he), ale i tak twoj kon lepiej sie prezentowal przy mojej krowce. Jak wroce, tomusze jeszcze znalezc dla niej jakiegos fajnego byczka, albo krasnoluda.... chyba nawet wiem jakiego Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Lis 03, 2005 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahem!

Ja zag艂osowa艂em na NIE, gdy偶 na serio to kobieta nie jest potrzebna w grupie. Mam takich go艣ci, co sobie zajebi艣cie potrafi膮 radzi膰 i wczu膰 si臋 w klimat. Lubimy oczywi艣cie 艂eb komu艣 rozwali膰, ale mnie np. bardzo kr臋c膮 rozbudowane w膮tki i fabu艂a, przeplatana z walk膮 i zdobywaniem sojusznik贸w. Nie ma to jak oryginalne przygody z Games Workshop!

Kobieta cz臋sto jest przydatna, lecz potrafi by膰 藕r贸d艂em problem贸w. Np. taka Templariuszka Slaanesha, tak jak powiedzia艂 przyjaciel Black z Rujnuj膮cych Mocy: 艂eb przetr膮ci膰! Tak, nawet Tzeentchowcy boj膮 si臋 Templariuszek, cho膰 to jest tylko po艂owiczny strach.

Tzeentchowcy, Sigmarici i Solkani艣ci nigdy nie padn膮 przed Slaaneshem!

Nie zaprzeczam, mie膰 kobiet臋 w dru偶ynie wprowadza troch臋 艣wie偶o艣ci, lecz trzeba zaznaczy膰, 偶e kobieta w grupie zaw臋偶a horyzonty i potrafi rozwali膰 przygod臋... Rzadko kobietom podobaj膮 si臋 przygody w kt贸re gra wi臋kszo艣膰 graczy facet贸w.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Elda



Do潮czy: 21 Lut 2006
Posty: 3

PostWys砤ny: Wto Lut 21, 2006 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no jestem pelna podziwu dla niektorych panow i dla ich 'zawezonych choryzontow'... najlepiej utopcie wszystkie kobiety Shocked Very Happy albo nie bo bedziecie jeczec ze przez nas rece pelne roboty.... potopmy sie same Very Happy
ja jakos nie widze roznic w ilosci stwarzanych problemow czy to przez kobiety czy to przez mezczyc... zawsze znajdzie sie ktos kto musi ponarzekac Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Lut 21, 2006 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz mieli艣my elfke w ekipie, ale troll j膮 zgwa艂ci艂 i sie obrazi艂a. Kobieta w druzynie to fajna sprawa...mozna ja wystawic, sprzedac...a powaznie jesli kobieta umie sie w czuc w klimat to spoko...to zalezy od osoby i jej wyobrazni.
A topic was szkoda ja osobiscie bym sprzeda艂..kasa zawsze jakas jest Twisted Evil
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group