Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czas rozruszać to forum czyli pogaduchy o krasnalach
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ale tacy kolesie to istna zadkość legendarni wojownicy ^^ spoko ziomki i tyle Wink a tu wam powiem tak tancerz miał by szanse z takim krasnalem jak by miał jakąs dobra broń Wink ale krasnale maja duzo wytrzymałosci i jak by doszła jego tura to bym sie musiał ratować unikami albo czymś takim ale w koncu jedna i druga klasa zabardzo wzbrojach śmigać nie moze....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o walkę gołymi pięściami to mi fartem udało się zabić 2 strażników rękami spiętymi kajdankami. Przyerucili mnie a ja jednego w tył kolana z taką siłą że aż kolesiowi noge urwało i upadł na drugiego strażnika i spadli oboje ze schodów . Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy zabojcy smokow to zadkosc ja ich czesto widuje jak jestem teraz w Karak-Kadrim
Nawet moja druzyna razem z nimi polowalismy na ruzne potwory
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabojcy smokow to zadkosc - relikt przeszlosci - tak samo jak smoki.. Warhammer to dark fantasy - przypominam - tutaj latajace smoki nie przyslaniaja nieba. Jesli jakies sa to skryly sie w swoich pieczarach na skarbach i uwazaja zeby z nich nie wylezc bo zaraz do ich przytulnej jaskinie wlaloby sie mrowie von Eyck`ow ratujacych dziewice, albo chlopstwo w odwecie za krowy - oj nie smok w warhammerze nie ma latwego zycia.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nei mówiąc juzo zabójcach demonów ( chyba lekka przesada )[podobno tylko taki jeden żyje], polowanei na smoki jak nasza drużyan spotkała by smoka to chyba by kminiła jak go okraśc ale na pewno nei zabić ( to w końcu gatuenk na wyamrciu objęty ochroną imperialną Rolling Eyes ) , bo z takim smoczkiem to pozatym nei ma jaj, a po zatym te smoki które już pozostały to nei jakieś młode tylk owilkie jaszczury które mają po 100 m długości , ale czym są te mrówki przy tym starożytnym smoku co mial ropietość skrzydeł 2 km !!!

ale co do krasnoludów według mnie krasnolud t okrasnolud nawet jeśli by miał zginąć to napewno nei stary bezzębny tylk ow boju z długą brodą , niszcząc przed śmiercią hordy zła !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet dla tych zabójców smoków pracuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zabujców Demonów to nikt nie wie ilu ich naprawde jest (jak i smoków ) ale napewno nie chodza sobie hordami po twierdzach i pija piwo w karczmach !!...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszalem zyje jeden zabjca demonow - Ghavakaz. Za swoje zaslugi w zwalczaniu tego plugastwa zostal przywrocony do krasnoludzkiej spolecznosci i zyje w Karaz-a-Karak i odpiera ataki orków i hord nieumarlych ze Zlych ziem.. Zabojcow smokow jest zapewne kilku i oni zyja poza krasnoludzkimi spoleznosciami.. Czesc was pewnie jakiegos nawet spotkala..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co najwyżej spotkałem zabujców gigantów i jednego zabujce trolii mam w drużynie Wink a Zabujcy Demonów są tak samo popaprani jak Demonologowie Wink i mam pytanie tutaj dotyczace zabujcy Demonów jak i Demonologa czy ich obłęd mozna wyleczyć w świątyni tej kapłanki co leczy takie żeczy (nie pamientam jak się nazywam ale jest ich bardzo mało )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shaylia - bogini leczenia.. O demonlologach zapomniej, ale krasnoludzki zabojca demonow to postac antagonistyczna do demonologa i moze zostac smialo uleczona.. Osobiscie nie lubie tej bogini.. Kaplani z zasady pomagaja potrzebujacym gdy tylko poprosza. Jak dla mnie moze i w bretonii istnieje jej kult, ale w Imperium go nie stosuje.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O własnie tak to ona a czemu jej nie lubisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to dlaczego jej nie lubie?... Bo jest dobra do bolu. Twisted Evil Tak dobre nie sa nawet elfy.. Tacy altruisci sie nie zdarzaja Twisted Evil Trzeba ich tepic.. A tak na serio to faktycznie tak dobra bogini nie pasuje mi do parteonu Imperium, predzej widzialbym ja w Bretonii gdzie istnieje cos takiego jak kodeks rycerski, prawo faktycznie jest prawem i wszyscy przestrzegaja ogolnego porzadku.. Tam ktos taki moze cieszyc sie powazanie.. I chyba nawet tak jest w podreczniku ze glowna swiatynia jest miasto polozone w Bretonii (Couronne - chyba tak sie pisze - nie chce mi sie sprawdzac) Mekka dla wielu i miejsce cudwnych ozdrowien..
Ale niech nikomy nie przychodzi na mysl ze ta bogini moglaby odregenerowac wampirowi reke Wink Pielgrzymi na Nippon!
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe tak bywa...u nas MG zrobił coś takeigo jak koleś chciał isc sie uzdrowić ze w Middelheimei jest taka świątynia ale kapłance nic ni epłacisz ale zeby wejśc do światyni musisz zapłacić ;] i to słono a była jakas taka choroba ze boisz się ciemnosci i w totalnej ciemności opanowanie spada wam do 1/4 a jak masz pochodnie do 1/2 przerąbane.... a wiec zapłacił Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 13, 2004 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobranie pamietam gdzie, ktos mi mówił ze widział w necie tak profesje dla krasnoludów jak zabójca bogów ... no tu panowie to juz musicie sie zgodzic że t oprzegiecie co nie ? bez przesady ktoś kto to tworzył to chyba w heroica gra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 13, 2004 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rahalu tego nie słysząłem o zabujcy Bogów ale taki krasnal ma wszystkie staty na maksa pewnie jest niewrażliwy na interwencje boskie i ma topor z wielkim runem smierci na bogów tak mi sie zdaje...hehe dobre sobie

Ostatnio zmieniony przez Xarandil dnia Wto Gru 14, 2004 00:19, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group