Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
2-Bitwa O Reikland
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Upadek Imperium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Radomir
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Starachowice

PostWys³any: Pon Lut 05, 2007 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa mać, tylko tego nam brakowało. Rozłam wojsk przed ostatecznym starciem. Pozabijam ich kurwa na chwałę Khorne'a!

Wstępuję do szeregu obronnego wokół Krakena. Staram się stanąć tak, aby nie mieć wrogów za plecami. Chociaż kurwa nie wiadomo kto teraz jest wrogiem. Kiedy nie mam przed sobą przeciwników rozglądam się wokół siebie i ewentualnie za swoją osobę. W razie zagrożenia krzyczę na pozostałych żeby zmienili szyk.

Kiedy ktokolwiek wrogo nastawiony znajdzie się blisko mnie staram się szybko go zabić, nie marnując sił na zbędne ruchy - zaraz czeka nas przecież kolejne starcie. Gdy dobiegnie do mnie Khrag przez kilka sekund sprawiam wrażenie nieporadnego w walce jednocześnie badając jego umiejętności. Po chwili uderzam używając wszystkich umiejętności, a jeżeli cios nie dojdzie spluwam mu w twarz kwasem, po czym tnę jeszcze raz.
_________________
Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota już nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Lut 05, 2007 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Poraz kolejny widać jak ludzie są słabi!! Za Imperium ! Za Bogów ! Za Grimnira! Pokazmy im gdzie konczy chaos !

<staje w starej wybróbowanej pozycji obronnej pozycji, topór z przodu w gotowości do bloku, pierwszgo ciecia unikam, strajac sie nie zostać staranowanym, potem przechodze do natarcia, najblizeszgo wroga uderzam ukośnie toporem po czym nawiazuje regularną walkę, staram sie kończyc szybko, i nie dać sie otoczyć.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Lut 06, 2007 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Podnosze los i niech ogarnie mnie furia >
- Za Sigmara - rycze z caly sil
< Wale gdzie popadnie, w kazde uderzenie wkladam cala sile, chce byc jak taran, jak "Reka Boga >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Lut 08, 2007 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAZELT

Udaje ci się wejść w szeregi wojowników Krakena. Slaaneshyci starli się z Khornistami. Henset szybkimi i mocnymi ciosami zabija coraz to kolejnych wrogów, lecz w końcu pada ścięty przez Khraga. Khrag rusza ze swoimi ludźmi na resztki Slaaneshytów, wybijając ich brutalnie. Tymczasem walka między Nurglistami a Tzeentchianami nadal trwa. Obie grupy wyrzynają się nawzajem...

Dochodzi do ciebie kilku Khornistów. Zataczasz potężne kręgi mieczem, zwalając kilka łbów z ramion. Szyk Krakenowców łamie się i okrąża zakmniętych w pułapce Khornistów. Widzisz Khraga, jak ścina kilku Chaosytów którzy raczyli do niego podejść. Obrał sobie na cel Krakena, zabijając po drodze dwóch z jego straży. Stanąłeś mu na drodze. Szarżuje na ciebie...

HARGRIM/ULRICH

Wojownicy Khorna ruszyli na was. Gildor wybiegł na nich pierwszy, szybkimi zamachami miecza i jeszcze szybszymi pchnięciami sztyletu, zabija trzech z żołnierzy i zdejmuje głowy z ramion dowódcy i jego adiutanta. Niestety, został okrążony przez wrogów. Zdążył zabić jeszcze dwóch, po czym padł martwy, zasieczony przez halabardy, włócznie i krótkie miecze piechociarzy. Wokół was gwizdają kule z arkebuzów, świszczą strzały i bełty. Jakaś ręczna bomba eksplodowała nieco dalej od was, zabijając przez przypadek kilku wrogów. Ulrich, natchnęła cię moc Sigmara. Walisz młotem, miażdżąc jednego z łuczników. Pozostali dwaj biegną na ciebie z pałkami. Jednego rzucasz w gardło swoim sztyletem, drugiemu podcinasz nogi i miażdżysz jego klatkę piersiową. Hargrim, twój topór znalazł łby dwóch Khornistów. Zauważasz, że Ulrich robi dużą rzeź. Najwidoczniej ci Chaosyci są zmęczeni wcześniejszą walką albo marszem. Biegniesz i rozwalasz po drodze jakiegoś wojownika z dwuręcznym mieczem.

Stajecie razem. Wróg was okrążył... Trzech kuszników, trzech strzelców, trzech włóczników, około 10 szermierzy i drugie tyle halabardierów. Obok nich kroczy dwóch Greatswordsów z dwurakami. Macie problem...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Lut 09, 2007 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaczynam głośno modlić się.......inkantuje wszystkie znane mi czary ktore moga mi pomoc .....Spogladam na krasoluda >
- No to chyba tu nastapi nasz koniec....zaszczytem bylo walczyc u twego boku - usmiecham sie
<wznosze młot do góry i czekam na reakcje towarzyszy....>
- Czekajmy w kupie...niech kazdy oslania plecy drugiego.....nie oddalac sie od siebie
< Modle sie aby łaska Sigamara spłyneła na mnie i moich towarzyszy...>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Lut 09, 2007 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<spluwam na ziemie i krzyczÄ™: >
- To nasza decydująca bitwa kapłanie, tutaj zwycięzymy lub polegniemy w chwale! Niech Grungni i Grimnir obdarzą nas swoją łaską! Zmiarzdżmy ich naszą wiarą!

<szarżuje na kuszników i strzelców, starając się zmieść swoim impetem, potem podejmuje walkę, starajac sie osłaniać jednoczenie Ulricha i wspomagać go swoim toporem.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pon Lut 12, 2007 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HARGRIM/ULRICH

Ulrich, używając reszty swoich sił, zsyłasz błogosławieństwa na krasnoluda i siebie, robiąc z was maszyny do zabijania. Na koniec inkantacji wystrzeliwujesz pięć ognistych pocisków w kształtach młota Sigmara, które uderzają i eksplodują o ciała Greatswordsów i strzelców. Siła eksplozji oraz błyskawiczne zajęcie się ogniem nie dało im żadnych szans na przeżycie.

Hargrim, biegniesz z toporem na kuszników. Dwóch wypaliło, lecz nie trafili. Trzeci musnął twoje ramię. Szybko do nich dobiegłeś i wpadłeś w bojowy szał, wyrzynając wszystkich trzech. Halabardierzy i szermierze idą na was.

HAZELT

Minęła godzina, a walka wygasa. Zarżnąłeś Khraga, a resztki walczących zdrajców padły martwe z rąk ludzi Krakena. Niestety, Khrag tuż przed śmiercią pchnął cię ostrzem w brzuch. Nie da rady cię odratować. Wykrwawiasz się, a Kraken w akcie łaski dobija cię, byś się nie męczył...

Twoja czaszka wędruje pod tron Khorna.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Lut 12, 2007 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<spluwam na ziemiÄ™, i krzycze nie zwracajac uwagi na ranÄ™ : >

- TAK kończą ci, którzy stają przeciw prawu i prawym BOGOM!! Dalej Ulrichu, pokarzmy im dokąd prowadzi ich scieżka! Niech ich plugawa krew splami tę umęczoną ziemię poraz ostatni! Bogowie dodajcie mi sił!

<poraz kolejny rzucam sie na wrogów, kręcąc szerokiego młyńca, wbiegam w ich szeregi, nie zważajac na rany i zmęczenie siekam toporem na wszytskiego strony z okrzykiem na ustach: "Za Imperium! Za Krasnoludy!" >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lut 12, 2007 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Widząc że krasnolud w szale rzuca się na wrogów, ruszam za nim.Staram się osłaniać mu plecy, uwazajac na wrogów dookola siebie.Zataczam młotem dookola...>
- Za imperium - krzycze!!!Za Sigmara!!!!
< Modle sie w duchu aby moj patron obdazyl mnie i mój młot Swa siła >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Lut 14, 2007 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HARGRIM/ULRICH

Wpadacie w szeregi szermierzy i halabardników, rozwalając w bitewnym szale kolejnych wrogów... Po kilku chwilach, wszystkich wybiliście. Nie odnieśliście prawie żadnych ran... Zwyciężyliście, ale Gildor zginął. Przynajmniej, jeden z ostatnich zapewne kultów Chaosu w Imperium upadł pod waszymi ciosami... Już macie odejść, kiedy zza pobliskiego wzgórza wyłania się kolejna, mniejsza banda Chaosytów. Kilkunastu rycerzy Niepodzielnego Chaosu oraz kilku potężnych wojowników ze znakami Krakena oplatającego Gwiazdę Chaosu. Wśród nich, Lord Chaosu. To on. Lord Kraken, ten który zdobył i zburzył Talabheim. Zauważyli was i idą w waszą stronę. Macie szansę wyrównać rachunki i uratować Altdorf od tego gnoja.

Wiecie, że pewnie nie przeżyjecie tego. Ale, trzeba spróbować. Więcej, trzeba Krakena zabić, nim wesprze swoim talentem dowódczym Kordela Shorgaara, lub co gorsza, Archaona... Nie możecie zawieść. Wstąpiły w was nowe siły, Sigmar i Grimnir zesłali na was swe błogosławieństwa. Kraken zesłał na swoich ludzi moce Niepodzielnego Chaosu. Oto wasza ostateczna walka...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Lut 15, 2007 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Podnoszę do góry swój młot bojowy, i nakierowywuje go na Krakena >
" Chodź do mnie ścierwojadzie...tzn lordzie ścierwojadzie - rzucam mu wyzwanie......Czy będziesz walczył na przeciw mnie, czy będziesz chował się za ta hołotą ? Sługa Sigmara wyzywa Cie.....
< Modle sie do sigmara by zesłał na mnie wszelka łaske, i moc która pomoże mi odplugawić święta Sigarowska ziemie......Obserwuje stwora....i czekam gotowy na jego reakcje >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Czw Lut 15, 2007 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<krzycze donośnym głosem >
- Dzięki bogom za siłę i moc walki! To już koniec, nasza ostania walka! Jeśli polegniemy upadnie miasto, Imperium i cały świat ! Pójdźmy Ulrichu, zetrzyjmy ich proch! JEŚLI BOGOWIE SĄ Z NAMI, TO KTO PRZECIW NAM!!

<z okrzykiem bojowymrozpoczynam marsz w ich stronę, z czasem kiedy się przybliżam przechodze do biegu, "teraz albo nigdy, myśle sobie. Ostatnia walka tej wojny. Nie moge upaść. " , Krecą młynka toporem wpadam w szergi gwardii Lorda Krakena. Nie bacząc na rany, atakuje, paruje i unikam ciosów. W każde uderzenie wkałdam cała siłę, tak aby druzgotać wrogów za pierwszym trafieniem. Jeśli przyjdzie mi walczyć z samym Lordem Krakenem, staram się szukać słabych punków w jego ataku, aby móc celnie uderzyć. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lut 16, 2007 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HARGRIM/ULRICH

Hargrim, z okrzykiem wpadasz w kupę wrogów. Tniesz toporem, rozrywając hełmy i napierśniki i powalając coraz to kolejnych, wielkich Chaosytów. Ulrich, twój młot zapłonął świętym ogniem Sigmara. Zmiotłeś nim kilku wojów, którzy raczyli na ciebie podnieść rękę.

Mimo natchnienia plugawą magią Chaosu, czarnozbrojni wojownicy Niepodzielnego Chaosu legli przed wami. Został tylko Chaos Lord i jego obstawa. Kraken przemawia:

-A więc niech tak będzie! Ludzie, zabijcie tego zasranego krasnoluda! Ja sam zajmę się psim klechą...

Biegnie na ciebie, Ulrich, z dwuręcznym mieczem, natchniony magią Chaosu. To będzie najtrudniejszy pojedynek twojego życia...

Hargrim, ruszają na ciebie gwardziści Krakena. Jeden przebiegł obok ciebie, próbując ci ściąć głowę toporem, jednak podciąłeś mu nogi i dobiłeś krasnoludzkim długim nożem. Drugi biegł prosto na ciebie, lecz wystawiłeś szybko topór i pieprznąłeś wroga w podbródek, potem wzniosłeś topór i opuściłeś go na jego łeb. Dwaj martwi, ale zostało jeszcze kilku... Idą powoli na ciebie, próbując cię okrążyć.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Lut 17, 2007 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Spoglądam ze spokojem na Lorda...podnoszę do ust mój świety talizman z symbolem Sigmara i całuje. Chwytam mocno młot w obie ręce i też biegnę. Chcę uniknąć ciosu Chaosyty i zadać cios młotem....skupiam się na walce..wiem jak potężnym przeciwnikiem jest mój wróg >
- Sigmarze......jesli zginę nie pozwól splugawić mego ciała - modle się w duchu
< W duchu inkantuje zaklęcie "Plomien Wiary" aby zetrzec toplugastwo z ziemi >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste


Ostatnio zmieniony przez kain dnia Sob Lut 17, 2007 18:20, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sob Lut 17, 2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<spluwam na ścierwo zabitych chaosytów, wodze wzrokiem po przeciwnikach powoli poruszając ostrzem topora od jednej strony do drugiej gotowym do obrony. Krzycze donośnym głosem : >

- To jest wasz koniec!! Ta ziemia stanie się miejscem waszej porażki a MÓJ TOPÓR JEJ SPRAWCĄ!!! Grimnirze urzycz mi swojej siły!

< nie spuszczajac wzroku z pozostałech wrogów stopniowo przybliżam się do jednego z nich, kiedy wojownicy chaopsu zdecydują sie na atak wybijam się się z okrążenia po przez wybranego wojonika najpierw unikajac jego ciosu i jednoczesnie tnąc po jego torsie, zachodze go od tyłu i uderzeniem topora odpycham go na innych wrogów, następnie z doskakuje do kolejnego wogra tnąc toporem. Staram sie unikać potyczki z więcej niz jednym chaosytom, kiedy jest ich zbyt wielu koło mnie, odganiam przeciwników szerokim machnięciem topora. Walcze do samego końca nie patrąc na rany, wiem, że w moich rękach jest los wielu ludzi, musze zwyciężyć.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Upadek Imperium Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group