Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Drachenfels 3D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Pia Sty 14, 2005 23:47    Temat postu: Drachenfels 3D Odpowiedz z cytatem

Tak sobie ostatnio myslałem - i wymyślałem takie cóś:

Pamietacie stare erpegi na 16 bitówki - Dungeon Master, Eye Of The Beholder, Blade of destiny czy Ishary, Elviry??
była tam grafika skokowa, z widokiem z pierwszej osoby i ten klimat...

A gdyby tak zamek drachenfels zrobic w formie takiej gry?
Chodzisz po komnatach korytarzach, klikasz na mapy lezace na stole - i otwieraja ci sie mapy, podchodzisz do regału z ksiązkami - i czytasz historie starego świata... strona zamku w 3d... niemozliwe?
tez tak myslałem ale zacząłem sie z tym bawić - pod spodem macie próbkę testową:

http://www.jama.jasnet.pl/gry/zamek/public_html/3d/037.swf

co myślicie?
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 16, 2005 01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie to wygląda hmmm ale ja myśle zeby zostawić zamek taki jaki jest mnie się on podoba ale to twoj Zamek....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pon Sty 17, 2005 12:22    Temat postu: zamek Odpowiedz z cytatem

nie zamiast - broń boze Very Happy - jako dodatek do zamku - oczywiście

a co do zmian - to w ciagu miesiaca i ta zamek zostanie dosyc bardzo zmieniony - przebudowauje go cały na nowym serwerze - dodaje setki nowych mechanizmów - min. wyszukiwarkę materiałów, rankingi plików, system komentarzy, bedzie publicystyka, artykuły, galerie, makiety, poradniki, figurki (dam dział rozgrywek turowych), bedzie nawet opcja przegladania zamku na urzadzeniach PDA! (palmtopy, wypaśniejsze komórki)

zamek bedzie takze wyswietlał sie w formie portalu, każdy moze zalozyc swoje własne konto i wysyłać do zarejestrowanych na zamku prywatne wiadomosci, każdy bedzie mógł sam zmienic wygląd zamku!!! - rozmieszczenie poszczególnych bloków, wyłaczenie niepotrzebnych elementów itd., ankiety, gry online, katalogi, nowe działy tematyczne

oczywiscie wszystko postaram sie utrzymac w klimacie i kolorystyce starego zamku, kto chce moze zerknąć na postępy w budowie:

www.drachenfels.szarego.net
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 17, 2005 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że tak powiem zapowiada się Zajefajnie ten nowy zamek czekam z niecierpliwoscia kiedy bedzie funkcjonował nowy zamek...!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze to wygląda i pomysł super chyba była by to jedyna stronka w Polsce(ba Exclamation kto wie może i na świecie Wink ) która miała by coś takiego jak poruszanie się 3D Exclamation Pomysł dobry i popieram go jak najbardziej tylko jedno zastrzeżenie: nie przerób całego serwisu w 3D tylko daj opcję aby przełączyć w tryb 3D.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Sty 30, 2005 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja widziałeś wersje (alfa chyba tak mi sie wydaje) i ja mówie że pomysl ze zaripisty wiedz orth nie poddawaj sie i stawiaj zamczycho....
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group