Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
NOWY GRACZ/KLIMAT(dopiero zaczelam grac)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Agnetha



Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 2
Sk±d: Tarnowskie Góry

PostWys³any: Pia Sty 14, 2005 19:33    Temat postu: NOWY GRACZ/KLIMAT(dopiero zaczelam grac) Odpowiedz z cytatem

Dopiero zaczęłam grać, ale bardzo mnie to wciagnęło... A jakże...Smile mnie juz to wciagnęło, chociaż zaczęłam grać pare dni temu... Już sam początek jest niesamowity, a poźniej to juz to, co misie lubia najbardziej... A kim Ty jestes?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pia Sty 14, 2005 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby? To dosyć wciągające... Niektórzy umieją się uzależnić... Trzeba uważać, żeby z tym nie przesadzić. To wszystko.
Jakimś Mistrzem Gry. Gram w to już.. 5 lat. Ale ten czas leci... I szkoła bardzo w tym przeszkadza;) A gdzie grałaś? Miejsce, klimat, nastrój są bardzo ważne...
Powrót do góry
Agnetha



Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 2
Sk±d: Tarnowskie Góry

PostWys³any: Pia Sty 14, 2005 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczelam grac wraz z przyjaciolmi w pizzerii, gdzie panuje naprawde mila atmosfera... A jaki wedlug Ciebie powinien byc Klimat podczas grania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pia Sty 14, 2005 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno być mrocznie... Najlepiej świeczki, jeśli nie to jakieś nikłe światło, nastrojowa muzyka, np soundtrack z Lord of the Rings, albo Enya i odizolowanie od reszty, żeby nic nie odrywało z gry, np silnik samochodu, wołanie na ulicy itp.
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 15, 2005 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak.. Jakis zaciszny kacik jest najlepszy.. Proponuje do tego nocki.. My gramy wylacznie w nocy. To poprostu genialnie buduje klimat.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 15, 2005 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo dla mnie liap w pizzerii, c ojestęscie an szlaku , wypada banda opryszków , wieci ze to moze być wasza ostatnia chwila życia, przywódca bandytów krzyczy:
-....
- Jedna Margharita an wynos Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 15, 2005 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W miejscu publicznym nie wyobrazaqm sobie np: wkur*** krasnoluda.. To nie przjdzie.. wywala z pizzerii, albo skad indziej. Pozatym laza ludzie, co chwila podchodzi kelnerka i sie pyta co podac.. Lipa. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 16, 2005 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt ze takie sytuacje są denerwujące dlatego też niegramy w miejscach publicznych raz prubowaliśmy...... n/c
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Sty 17, 2005 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako początkujeacemu graczowi proponuje kupienie świeczek, znalezienie lokum na noc, zgaszenei każdego elektrycznego światła i zapalenei świeczek, fajnei by było gdyby MG miał jeszcze jakiś duży fotel ( taki symbol władzy Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesada z tą nocą. Kiedyś próbowaliśmy grać w nocy, przy świeczkach i efekt był taki że wszyscy ziewali, wszystkich bolały oczy a przy tak kiepskim świetle ciężko było odczytać współczynniki z karty postaci. W dzień też się da zrobić fajny klimat, wystarczy tylko chcieć. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wszystcy ziewali to znaczy ze macie nudne sesje.. Moze nie nudne - powiesz pewnie ze sa ciekawe i zarypiste.. Ale chyba nie az tak skoro ziewacie i zasypiacie. Wspolczynniki to nie problem - wystarczy miec swieczke w poblizu. I mozna siedziec od 21 do 4 i swietnie sie bawic. A ja nie wyobrazam sobie grania w dzien.. Nie ten sam klimat - ale to kwestia przyzwyczajen i gustu Very Happy
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My gralismy nieraz do 5 w nocy a gdy przygoda sie konczy wszyscy sa nadal naladowani i podjarani a to dlatego ze przygody sa ciekawe. Bywa owszem i tak ze ktos zasnie ale zazwyczaj wychodzi to na dobre bo lepiej zeby ktos spał kiedy mu sie nie podoba niz ma psuc klimat innym (ostatnio niestety ja:)) a noc dodaje niepowtarzalnego uroku i klimatu. Gra w dzien ma jeszcze jeden minus: kiedys gralismy w dzien wszyscy byli przygotowani do gry a w czasie sesji dzwoni do mnie telefon i starszy mowi ze mam wracac do domu bo coś tam.... ciezko uniknac takich sytuacji
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozatym nci tak nie smakuje jak tost yw nocy Razz , pozatym głupio tak jak konczysz gre w dzien wychodzisz na swierze powietrze i cie po oczach daje ... no chyba ze nie robicie totalnej ciemnicy ale dla mnei to lipa
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w dzień też dobrze tylko większe wyzwanie. Wszystko zależy jak przygoda wciąga. Osobiście uważam że półmrok jest najlepszy. Spuszczone rolety , świeczka albo dwie tylko trzeba pilnować żeby się nimi gracze nie bawili. Możecie wieżyć albo nie ale grałem kilka sesji na dworcu głównym pkp bo nas wyrzucili z domu ,(goście i takie tam) i wyobrażcie sobie że nawet nie zauważyliśmy co się w koło nas działo bo przygoda była taka wciągająca. Tylko jak już był koniec to każdy się zastanawiał skąd my się tam k...a wzieliśmy.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś potrafię się wczuwać w przygodę bez świeczek, w ciągu dnia, może ja jakiś dziwny jestem? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group