Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Mroczni Bracia
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Czacha41
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Paz 2006
Posty: 60
Sk±d: GÅ‚ogówek

PostWys³any: Sro Lis 29, 2006 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anubis - fajny nick z sg Smile?
Jak dla mnie to mroczni mieli by znaczący problem z podbiciem Ulthuanu - wysoka magia jest chyba na wyższym poziomie niż dhar, pamiętaj że tylko trzech wysokich magów przechyliło szalę zwycięstwa podczas najazdu ...
_________________
#Wiara, nadzieja, naiwność: Felix Człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Czw Lis 30, 2006 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

High Magic zniweluje Dark Magic, poza tym Ulthuan też ma swoich bohaterów.. Bracia Tyrion i Teclis już raz przechylili szale zwycięstwa na korzyść Szlachetnych Elfów, przez co Ulthuan dalej istnieje. Nigdy się Druchii nie uda pokonać Asuru. Nawet "nieco" osłabionego - byłoby ciężko, wielkie straty, ale obrona by się udała. Tak było dotychczas i tak będzie jeszcze długo. Aż Naggaroth upadnie Cool
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Lis 30, 2006 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz wątpliwości Anubis, co do planów Moebiusa? Twisted Evil

Natarcie od strony lasów Cothique to był dobry wybór i jednocześnie zły wybór. Dlaczego zły? Są tam nietknięte miasta i fortece które jakoś trzeba rozwalić. Dlaczego dobry? Zero aktywności wojskowej Słabych w tamtym rejonie. Jakbym spotkał tam Orrendila to bym go własnoręcznie zadusił i pochlastał moim katowskim mieczem z Har Ganeth. Razz Druchii rządzą!

A teraz na poważnie to zgaszę was entuzjazm, ci co stoicie po stronie Ulthuanu. Warhammer jest system z założenia Dark Fantasy. Koniec Imperium u mnie już nadszedł. Kiedyś wszystkie ostoje, nawet Ulthuan, upadną. To jest nieuniknione, a próby zawrócenia tego zwiększają zniszczenia oraz dodają do stosu kolejne trupy. Kwestia tego jak upadnie świat i kiedy leży w gestii mistrzów gry. Mogą spartolić Wh i prowadzić cukierkowy świat, mogą postarać się ukazać smród tego świata. Chcecie miłości, szczęścia, spokojnego życia, sławy i bohaterstwa? W Wh tego nie ma.

To nie ta bajka.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Czw Lis 30, 2006 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Tak...... Nie martwcie sie jego opisem......Niestety/stety on ma racje.......A Po Zniszczeniu świata co bedzie? koniec?.....Nie Wtedy sie zacznie gra Wyzwoleńcza:) Wtedy to mały zwierzoczłek bedzie straszony bandą porzerających dzieci Ludzi grasujących po lasach.... Twisted Evil
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Czw Lis 30, 2006 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem bohaterowie poterafia diametralnie zmienić losy bitwy ale Teclisa na Ulthuanie nie ma i nie zdąży powrócić. Co ty na to Orrendilu? Pozatym nie jestem pewien czy nawet wysoka magia dałaby rade zaklęciom Malekitha. Wydaje mi sie ze jest on najpotężniejszym żyjącym elfem - oczywiście to tylko moje zdanie. Dodam kilka faktów do waszych rozważań - co jesli armia Druchii wbije sie już głeboko w terytorium Ulthuanu, towarzyszą jej czarne smoki, mantikory, hydry wojenne i inne stworzenia z Karond kar? Wojskiem dowodzą najpotężniejsi dowódcy (oprucz Malekitha którego nie ma... na razie). Mroczni zdobyli już potężną fortecę w której mogą siedzieć miesiące jeśli zajdzie taka potrzeba....... Co wy na to?


Gregory: Losy Moebiusa po części są teraz rozwazane Very Happy
Czacha: Mój nick został ściągniety z mitologii egipskiej....
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Czacha41
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Paz 2006
Posty: 60
Sk±d: GÅ‚ogówek

PostWys³any: Czw Lis 30, 2006 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to że z mitologi egipskiej to wiem, ale w sg była też taka postać.
Atak na Uluthan miałbym powodzenie gdyby krasonoludy chaosu do ataku dołączyły swoje wynalazki, a skaveny dokończyły budowę bondy atomowej.[/b]
_________________
#Wiara, nadzieja, naiwność: Felix Człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gildor Av-Lee
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 29 Gru 2006
Posty: 33
Sk±d: Elfickie Królestwa

PostWys³any: Pia Gru 29, 2006 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tępie mroczne elfy na każdym kroku. Nie chce mieć czegoś wspólnego z tymi wygnańcami. Mordercy i bezduszni rzeźnicy. Zabijam każdego jeśli tylko go spotkam. Po za tym gra wysokim elfem.
_________________
#Upadek Imperium: Gildor Av-Lee, wysoki elf

"Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem - uważam go za swego wroga"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Pia Gru 29, 2006 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tępisz? A spotkałeś? No to gratulacje bo ja jak gram od 6 lat to miałem styczność tylko z grupką mrocznych elfów i to oni mnie zabili.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Gildor Av-Lee
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 29 Gru 2006
Posty: 33
Sk±d: Elfickie Królestwa

PostWys³any: Pia Gru 29, 2006 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie gorzej jest ze spotkaniem. Ale ostatnio przy penetracji podziemi napotkałem na jednego osobnika i go trochę podziurawiłem. Razz
_________________
#Upadek Imperium: Gildor Av-Lee, wysoki elf

"Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem - uważam go za swego wroga"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Gru 29, 2006 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uwielbiam Druchii a Wysocy to przeżytek i ledwo utrzymujaca sie rasa zyjaca wspomnieniami.
Mroczne elfy wydaja mi sie o wiele ciekawsze. Ich czyste okrucieństwo i to że nie powstrzymają sie przed niczym jesli będą mieli w tym cel. Według mnie przeciętny Wysoki Elf nie ma szans z Mrocznym. Za długo żyją w izolacji na Ulthuanie z dala od wojen i walki przez co słabną z pokolenia na pokolenie. W społeczeństwie Druchii życie jest jedną wielką walką... przetrwają tylko najsilniejsi.

Raz poprowadziłem kampanie graczom porwanym do Naggaroth i prawie mnie znienawidzili za to ze tak sie znencam nad ich BG Twisted Evil Po długim czasie, ledwo żyjąc, cudem udało im sie zwiać.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Gildor Av-Lee
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 29 Gru 2006
Posty: 33
Sk±d: Elfickie Królestwa

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój wysokie elfy mają doskonale opanowane rzemiosło wojenne. Nie znasz może czynów takich formacji jak : Srebrne Hełmy , Jeźdźcy Smoków, czy Białe Lwy ?? Szlachetne elfy nadal odpierają ataki chaosu i ich mrocznych pobratymców , którzy nieustannie próbują zdobyć wyspiarskie królestwa. Morskie elfy żyjące na wybrzeżach zakładają kolonie w nowym świecie i kwitnie handel pomiędzy innymi rasami. Więc nie mów mi proszę że wysokie elfy to przeżytek i że żyją marzeniami. To prawda że jest nas coraz mniej lecz gdy chaos zostanie ostatecznie odciągnięty od naszych ziem odrodzimy się !
_________________
#Upadek Imperium: Gildor Av-Lee, wysoki elf

"Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem - uważam go za swego wroga"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, przyznam się. Prowadzę Upadek Imperium na spółę z Anubisem. Ja prowadzę... upadek Imperium Very Happy, a on upadek Ulthuanu.

Grałem tam mrocznym elfem o imieniu Moebius.

Żadną inną postacią on-line nie miałem takiej radochy z gry. Składanie ofiar Khaine'owi, zabawianie się z kobietami po bitwach, plądrowanie, prestiż, władza, kasa i walka w imię Khaine'a!
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gildor Av-Lee
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 29 Gru 2006
Posty: 33
Sk±d: Elfickie Królestwa

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upadek Ulthuanu jest zbyt fantastyczny nawet jak na fantasy Razz
_________________
#Upadek Imperium: Gildor Av-Lee, wysoki elf

"Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem - uważam go za swego wroga"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Warhammer to nie jest świat gdzie ratuje się krainy od Wielkiego Zła. Wybacz, ale to trąci amatorstwem. Nic nie jest wieczne, nawet Ulthuan. Poza tym większość graczy zapomniała o jednej rzeczy w Dark Fantasy:

Zapomnieliście o zwątpieniu, o strachu, o bezsilności.

Chaosu nie da się odeprzeć. Po każdej porażce wraca silniejszy. Przykład? Pierwszy Wszechwybraniec Chaosu i jego wojska zostały rozwalone przez sojusz krasnali-elfów z pewną łatwością i z dala od krain zwyciężców. Parę tysięcy lat później nadszedł Asavar Kul ze swoimi hordami. Powalono go dopiero pod bramami Kislevu, wielkim wysiłkiem trzech sił: krasnoludów, kislevitów i imperialistów. Później, w 2522r. KI na Stary Świat natarła niezwykle potężna horda Archaona, Pana Końca Czasu. Przetoczył się przez Kislev, spustoszył doszczętnie Ostland, północny Middenland, wschodni Nordland i płn. Talabeckland. Prawie zajął Middenheim. Kolejny najazd będzie miał jeszcze gorsze skutki.

Tak samo jest z wojną Asurów z Druchii. Kolejne najazdy są coraz ciężej odpierane, coraz więcej strat ponoszą Słabi. Trzymają się swojej przeszłości, swojej upadającej kultury jak pijawki trzymające się chorego ciała.

Prędzej czy później każda kraina upadnie. To nie jest kwestia tego "jak", tylko "kiedy".

Ale odeszliśmy mocno od tematu. Koniec z offtopic.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gildor Av-Lee
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 29 Gru 2006
Posty: 33
Sk±d: Elfickie Królestwa

PostWys³any: Sob Gru 30, 2006 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje każda kraina kiedyś upadnie. Mój powyższy post należano traktować jako żart. No cóż świat warhammera to nie cukierkowe D&D i waśnie to mi się w nim podoba.
_________________
#Upadek Imperium: Gildor Av-Lee, wysoki elf

"Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem - uważam go za swego wroga"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group