Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Mroczni Bracia
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Wto Gru 20, 2005 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje tylko jeden problem. Przeżywalność graczy w społeczeństwie mrocznych elfów jest dosyć niska. Wszędzie zdrada, plugastwo, maskarady. Im wyżej ktoś chce zajść, tym większa szansa, że zginie. A gracze zazwyczaj mierzą wysoko... A jednak satysfakcja z samej gry w Nowym Świecie jest pewnie większa, po prostu tam jest trudniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Wto Gru 20, 2005 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacznie trudniej, od północy najeżdżające Druchii'ch plemiona Hunów, Kurganów i wiele innych ludzikch plemion podległych Chaosowi zaś od południa nieprzebyte dżungle Lustrii a i w samych mrocznych puszczach w których osiedlili się mroczni elfowie nie jest bezpiecznie.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
WajarPL



Do³±czy³: 26 Kwi 2006
Posty: 2

PostWys³any: Sob Kwi 29, 2006 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbierając wszystko do kupy, mroczny elf jest świetną postacią dla zaawansowanych graczy, może być także dobry dla "ponadpoczątkujących" jednak to wymaga pomocy i MG i innych BG,
Druchii są bezwzględni, okrutni, utalentowani w walce wręcz, nienawidzą wysokich elfów, gardzą innymi rasami, jednak czy gracz może odejśc od tych norm, np zmieniając charakter, bądź szczególne zachowania??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Sob Kwi 29, 2006 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warhammer to nie D&D nie znajdziesz tu dobrych mrocznych elfów
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wajar



Do³±czy³: 06 Lut 2006
Posty: 3

PostWys³any: Sob Kwi 29, 2006 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mówie o dobrych, mówie o złych(chaotycznych neutralnych) tyle że "po stronie" imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Kwi 29, 2006 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mroczny to mroczny. Zły do szpiku kości służący tylko Chaosowi. Nie nawidzi swoich kuzynów... I tak to według mnie wygląda.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wajar



Do³±czy³: 06 Lut 2006
Posty: 3

PostWys³any: Sob Kwi 29, 2006 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli został wychowany przez ludzi??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Pia Maj 05, 2006 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mroczny służący Chaosowi? Mroczni służą tylko sobie, wykorzystują/układają się z chaosem (nie mylić z Chaosem), ale dla własnych celów. Oni nie służą... oni się wysługują.
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk±d: Festung Breslau

PostWys³any: Pia Maj 05, 2006 15:24    Temat postu: :( Boże Dopomóż!!! :( Odpowiedz z cytatem

Jezus Maria!!! Bez przesady "A ja lubie mroczne elfy za ich okrucieństwo" one nie są okrutne - to chaos (przez małe "ch") jest okrutny, nawet orki nie - one są "tylko" zbyt brutalne - ale Dark Elfy nie są bardziej okrutne od jakiejkolwiek innej rasy (w sensie armii, bo rasy to sie znajdą, a każda armia jest okrutna).

WAAAGH!!! Raziel - oczywiście, że znajdziesz - pytanie tylko gdzie się taki uchował!!! Bo Warhamer to nie DnD - tu stereotypy są tylko stereotypami, a nie prawdą życiową jak w DnD, gdzie każdy elf musi być wyniosły, niski, nieowłosniony w innych miejscach niż głowa i śpi tylko 4 godziny - przepraszam, nieśpi a "medytuje"!!! Tutaj piękna hrabina chcąca pomóc BG może być wielką kapłanką Tzentcha dajmy na to, a ogr ochroniarz - cichym romantykiem!!! Przerażacie mnie!!!

Xsary - Dark Elfy i chaos?! To jeno sekty jakieś!!! Dark Elfy służą własnym Bogom. A nienawidzią High Elfów, bo rodzice im tak naopowiadali o nich, że strach się bać! (Tak samo jest w przypadku Elfów Leśnych i Krasnali - kwestia wychowania i wypominania zadawnionych waśni, było nie było Dark Elfy wywodzą się od High Elfów.)

Wajar - przepraszam, że tak wszystkich krytykuje jak leci, no ale pytam się was - to jest końcówka średniowiecza - wieki ciemne, jeszcze w dodatku najeżdżane przez chaos - pełny strach i paranoja, tajemne sekty w miastach, zwierzoludzie po lasach, a tu sobie nagle znajdują bobaska dark elfa po drzwiami:
1) Jakim cudem się tam znalazł (które elfy pozbędą się własnych dzieci, w końcu tak mało już ich zostało)?!
2) Kto normalny przyjąłby do siebie dziecko elfie (to jeszcze) ale o mahoniowej skórze?!
Takie coś to by tylko w DnD przeszło!!!

Monstero - BRAWO!!! Pierwszy głos rozsądku jaki tu wyczytałem - serio! Gdzieś wcześniej czytałem temat o odgrywaniu elfa - tam są, wybaczcie - ale jeno jakieś bzdury!!! Owszem - może fajne smaczki do gry, ale do cholery co ma do odgrywania prawdziwego Elfa zakaz ścinania drzew - okej, miły detal, ale gdzie słowa o tym, że elfy sie izolują, traktuja wyniośle inne rasy, pogardzają ludźmi?! No gdzie?!

Błagam was - opamiętajcie się! Ile lat wy już w tą gre gracie?!
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonogłowy

"Szybko się poruszaja i niosą jakieś książeczki... Chować się!!! JEchowy nadlatują!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Maj 05, 2006 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! Dobre, Urdhgag!

Już dawno przestałem się przejmować dyskusjami na temat Warhammera. Przykro mi, że jestem wyniosły ale uważam że dość już na ten temat wiem i jeszcze więcej nażarłem się informacji o Wh40K.

Niektóre tezy w niektórych tematach sprawiły że spie******em się z fotela, to fakt. Jakie bzdury niektórzy wymyślają... Bardzo często pochodzi to od tego, że ludzie uważają że książka jest do pomocy i przykładu. Ja powiem tylko, że to jest całkiem dobra filozofia jak masz dobrze rozwinięty mózg i zajebistą wyobraźnię. Jeśli nie, to trzymaj tę cholerną xięgę, czytaj ją i nie gadaj bzdur, panie! A potem będzie, że oszukała was banda polskich złodziei i decydentów, takich co tu chodzą!

Żeby nie odchodzić od tematu: Mroczne Elfy FAKTYCZNIE mają niewielkie, banickie kulty Slaanesha. Ale jest ich mało i nieprawda. Very Happy Większość Mrocznych wierzy w ich boga wojny (i nie tylko), Khaela Mensha Khaine'a, prawdziwego Khaine'a. A jak Monstero zauważył, oni się tylko wysługują Chaosem.

Wybaczcie za mojÄ… ostrÄ…, acz prawdziwÄ… krytykÄ™.[/url]
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Sob Maj 06, 2006 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gregory muszę cię w jednym poprawić to Eldarzy w WH40k wyznają boga wojny Kael Mensha Khaina ale w WFRP mroczne elfy wierzą w Khaina boga morderstwa.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk±d: Loren

PostWys³any: Czw Maj 11, 2006 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam mroczne elfy i baardzo czesto nimi grywam. Razz sa bardzo klimatyczne i pasuja do nich profesje typu zabojca czyli takie ktore preferuje
dodatkowy smaczek dodaje to ze zeczywiscie trudno sie nimi gra ale o to wlasnie chodzi Very Happy Moja ulubiona rasa :p
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Maj 11, 2006 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczę nie zgodzić się z toba, Raziel.

Z moich źródeł informacji wynika, że OBIE rasy czczą tego samego bożka. Wiem to z army booka Dark Elves oraz kilku stron internetowych. Ludzie czczą tego samego boga, tylko w innej wersji. Mówią też na niego prościej, po prostu Khaine.

Khaela Mensha Khaine ma też inną domenę niż "zwykły" Khaine, mianowicie jest bogiem WOJNY a Khaine MORDU.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Pon Maj 15, 2006 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zdaje, że Khaine'a czci sie w aspekcie boga wojny na Ulthuanie. Czci w sensie "respektuje".
Widać Khaine i WFRP ma więcej niż tylko domenę mordu.
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Nie Lis 26, 2006 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wiedzą że Druchii potrafią być niewyobrażalnie okrutni i są świetnymi wojownikami a tym co najbardziej pragną jest Ulthuan. Mam dlatego do was pytanie:

Czy według was największa możliwa do zebrania armia Mrocznych wspierana przez bestie z Karond kar, najpotężniejszych bohaterów (takich jak Shadowblade, Malekith) i oczywiście Prawdziwą Dhar byłaby w stanie zdobyć nieco osłabiony Ulthuan?

Oczywiście wiem że to pytanie jest troche absurdalne i bardzo ciężko to ocenić ale chciałbym poznać wasze zdanie.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group