Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Mroczni Bracia
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Sty 13, 2005 22:55    Temat postu: Mroczni Bracia Odpowiedz z cytatem

Jak Gra膰 ? odgrywa膰? jakie艣 pytania? sugestie? kim s膮? i z k膮d pochodz膮? jaki maj膮 cel ? czyli wszystko co wiemy o Mrocznych Elfach...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sob Sty 15, 2005 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz gra艂am Mrocznym Elfem i ...d艂ugo nie po偶y艂am.Jak mniue tylko zobaczyli to od razu si臋 na mnie rzucili,poniewa偶 jestem z chaosu i zas艂uguj臋 na 艣mier膰.Zaraz po tym jak z nimi si臋 dogada艂am,ale musia艂am wyda膰 PP,to przyjecha艂 do miast WIELKI INKWIZYTOR SOLKANA i zosta艂 ze mnie popi贸艂.Od tego czasu nie gram tym rodzajem elf贸w,poniewa偶 wiem,偶e d艂ugo nie po偶yj臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Sty 15, 2005 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozyjesz dlugo, ale musisz wiedziec co zrobic aby przezyc.. Moje chlopaki swietnie sobie radza, mimo ze takiej grupie (Wampir, czlowiek-ryba, wilkolak, czlowiek przez demona nawiedzony i uczen czarnoksieznika) ciezej jest sie zamaskowac niz mrocznemu elfowi..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Sty 16, 2005 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy odpowiedni p艂aszcz rekawiczki i jako艣 przejdziesz a jak kto艣 ciebie zobaczy to za gard艂o chwycisz skrecisz kark i po sprawie...Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Nie Sty 16, 2005 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki za rady. Wink Jak b臋d臋 gra艂a to si臋 dostosuj臋 do nich.Gorzej jak b臋d臋 musia艂a zabija膰 kogo艣 z dru偶yny jak zauwa偶y.No c贸偶 to nie jest problem,a w szczeg贸lno艣ci,gdy gra si臋 medykiem.Zdarza si臋,偶e skalpel podczas operacji przetnie t臋tnice.Wypadki si臋 zdarzaj膮 Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Sty 16, 2005 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde - mroczny medyk.. Ten to musi miec dopiero potargana psyche (jak na mrocznego oczywiscie) Jak bedziesz leczyc swoja druzynke i wielokrotnie uratujesz ich z opresji to potem nie bedzie sie dla nich liczyc ze jestes mrocznym. Nawet moze zaczna pomagac ci sie ukrywac..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Wto Sty 18, 2005 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz r贸偶nie w 偶yciu bywa.Medykami gram najcz臋艣ciej,poniewa偶 zawsze si臋 przydaj膮 w dru偶ynie Smile
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Sty 21, 2005 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mroczne elfy? Ech chyba ciemne elfy ha ha. Podoboba mi si臋 jego tajemniczo艣膰. Takim elfem gra艂em kilka razy i powiem wam szczerze ze tylko chodzilem w nocy, za dnia kaptur na g艂owe ma艂y make - up z m膮ki na twarz i dawa艂em sobie rad臋. Nie gra艂o si臋 fatalnie... ci臋偶ko by艂o z dziewcz臋tami do towarzystwa he he, te co by艂y to lubi艂y fioletowe czekloadki Razz
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sob Lut 05, 2005 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wed艂ug mnie je艣li ju偶 kto艣 zdecyduje si臋 gra膰 mrocznym elfem to musi by膰 wi臋kszym samob贸jc膮 ni偶 zab贸jca trolli.Je艣li w klasycznym WH chodzi o to by walczy膰 z chaosem,to po co wybiera膰 sobie posta膰 z chaosu. Jednak偶e mia艂em okazj臋 spotka膰 jedn膮 mroczn膮 elfk臋 (dzi臋ki wydarzeniom,kt贸re nas spotka艂y uda艂o si臋 jej zmieni膰 charakter na neutralny).
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Nie Lut 13, 2005 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w pewnej misji gra艂em (jako MG) mroczn膮 elfk膮 i zbli偶y艂em si臋 do jednego z BG, elfa, kt贸ry my艣la艂, 偶e to le艣na elfka, wykorzysta艂em i z艂ama艂em serce... Ale, jako 偶e troch臋 go polubi艂a, to go nie zabi艂a. Nawet nie czuj臋, jak mi si臋 rymuje! Very Happy
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Lut 21, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubie Mroczne Elfy za ich okrucie艅sto i bezwzgl臋dno艣c to mi bardzo w nich odpowiada i nie robi艂 bym z niego takiego Drizzta D'ourdena jak kto艣 czyta艂 ksi膮zke to wie o kogo chodzi a jak nie wie to kr贸tkei wyja艣nienie
Dobry mroczy Elf bleh....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Pon Kwi 18, 2005 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie.... Skoro mozna zmienic w taki czy inny sposob charakter na gorszy, to czy mozna zmienic charakter stworzeniachaosu (w tym wypadku mrocznego elfa) na DOBRY ????
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wisnia666
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 13 Lip 2005
Posty: 8
Sk眃: B艂onie

PostWys砤ny: Sro Lip 13, 2005 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec tak ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem wprowadzanie drow贸w alobo jak kot艣 woili Word贸w( takie 艂adne s艂owko angoielskie po odwr贸ceniu wychodiz) poniewarz w tym 艣wiecie, 艣woecie warhammera niema elf贸w -czarnuch贸w. sa za to mroczne elfy kt贸re fachowo ame siebie nazywaja Druchii i niewidze problemu w wcieleniu sie w tamkiego i sppokojnym podrorzowaniu sobie po 艣wiecie o ile panuje nad swoim charakterem temperamentem i mieczem i kusz膮 samopowtarzalna, a to z tego powodu 偶e owe elfy Druchii wygladem niemal nierorznia sie od innych elf贸w jasna skora mo偶e ciutke bardizej od reszty ale to naprawde minimelna r贸rznica w艂osy zazwyczaj czarne albo rude( inne elfy uwarzaja rode w艂osy za przejaw zlas i nieszcze艣ci i czasami nawe tizoluja dzieci k贸re maja takie w艂膮艣nie w艂osy) oczy maja takie same jak reszta elfoew pelny pakiet kolr贸w niemalrze. Wywodz膮 sie z elfich kr贸lestw po wojnie domorej kt贸r膮 przegrali wycie艣li sie pod wodz膮 Malekitha i jego matki wied藕my Morathi ktora pocze艂a go z Aenarionem pier贸wszym krolem elf贸w i zarazem ich najwiekszym cherosem, trafili do pu艂nocnej czesci nowego 艣woata kt贸ra z angielskiego nazywa sie land of chill bodajrze i za艂orzyli tam wlasne kr贸lestwo Naggaroth. Wyznaja jako najwyrzszego boga Khaina boga mordezcow i wojny oraz dosy膰 popularny jest u nich slaneesh. palaja wielk膮 nienawi艣cia dio innych elf贸w i ca艂y czas staraja sie odzyska膰 elfie kr贸lestwa ktore w ich mnimaniu im ise nalerza. co jakis czas eobia wielka inwazje na Ulthuan aby przej膮膰 w艂adze jak naraize im ise to nie ud膮艂o . czesto te偶 ich statki p艂yna do po艂odniowych krain i starego艣wiata na wyprawy 艂upierzcze grabia pala i zabieraja niewolnik贸w napadajate偶 na statki ludiz i elf贸w ci z kapiten贸w i marynarzy kt贸rzy prze偶yli taki atak bija sie mrocznych korsarzy bardizje od sztorm贸w i potworow morskich. cierarchia spo艂eczna wyglada tak Melekith -kr贸l i niepodizelny w艂adca potem jesa jego matka kt贸ra jes tnajwieksza czarodizjeka w srod rmorcznych elfow ( podobno tlyko kobiety lparaja sie magia wyj膮kim jes tMelekith jednak wed艂ug mnie niekoniecznie jest to prawda) dalej s膮 rody arystokratyczne szlachta iraz dwoe najwioeksz eodrganizacje 艣wiatyna khaina oraz gildia magi k贸re wzajemnie za sobanie przepadaja potem s膮 zwykli mieszka艅cy najnirzej s膮 niewolnicy k贸rzy s膮 zar贸no elfami jak i lud藕mi oraz innymi istotami ktore mog膮 is edo tego nadawa膰. je艣li kto艣 chce dowiedzie膰 sie wiecej to zapraszam do przeczytania army booka do almi dark elves. A Wordom m贸wie stanpwcze NIE
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wisnia666
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 13 Lip 2005
Posty: 8
Sk眃: B艂onie

PostWys砤ny: Sro Lip 13, 2005 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak przy o kzaji to zapomnia艂em doda膰 jedna 偶ecz . pamietajcie z臋wiekszo艣膰 ludnosci starego 艣waito to ch艂opi alob biedni niewykszta艂ceni mieszczanie ktorzy ma艂o w rzyciu widzeli o sporej rzeczy s艂yszeli a reszte soeib edopowiedzieli. ma艂o kto wogule widzia艂 elfa na 偶ywo a mrocznego jeszcze mnie 9mo偶 epoza tym co mieli pecha i zostali porwani jako niewolnicy) ludize generalizuja i dla nich elf to elf krasolud to krasolud mag to mag a ja艣nnie szlachci膰 to sk贸rwysyn i ciemierzyciel wiec puki kto艣 zachowuje sie dobrzze pomoga albo chocarz nieszkodiz to moge by膰 co najwyrzej podejrzliwi albo niechetni bo wiadomo elfy pij膮 krew nemowla膰a krasnoludynajpier wala toporem a potem pytaja a magowie zprawiaja ze plony s膮 z艂e a szlachto to sk贸rwiele i cioemierzyciele . wiec prosty cz艂owek jak us艂ysy elf to mniej eicej wie oc to jes ti czym to bic a jak us艂ysyz mrocny elf to pomysli 偶e tego trzeba bedize mocniej bic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Czw Paz 27, 2005 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wisnia ja ci radze, za nim we藕miesz si臋 za army booki to poczytaj s艂ownik polskiego co do samych istot mrocznych elf贸w, to ca艂kiem ciekawie si臋 nimi gra je艣li tylko MG umie prowadzi膰 i stworzy膰 klimat, ja osobi艣cie z kumplami grali艣my Druchii i by艂o ciekawie bo... nie byli艣my w Starym 艢wiecie a w Nowym, te mroczne puszcze, Lustria czy wyprawy na pustkowia Chaosu albo walka z Druchii czcz膮cymi Slanneshe to by艂y przygody! Co za sens jest gra膰 mrocznym elfem w starym 艣wiecie skoro mo偶na w nowym?
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group