Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ludzie(dlaczego ich wybieram?; lubie ich; nie nawidz臋!!!)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do潮czy: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk眃: Wielkie Ksi臋stwo Pozna艅

PostWys砤ny: Sro Sty 12, 2005 16:01    Temat postu: Ludzie(dlaczego ich wybieram?; lubie ich; nie nawidz臋!!!) Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak w temacie czyli dlaczego wybierasz cz艂owieka(jak nim grasz oczywi艣cie), dlaczego ich lubisz albo nienawidzisz Question
Po prostu lu藕na rozmowa o tym jak nam kiedy艣 pomogli w sesji i zyskali w naszych oczach lub nas dobili i stali si臋 niemili w stosunku do nas.
Jak u was si臋 zachowuj膮 ludzie w grupie gdy np. s膮 jeszcze elfy i krasnoludy i inne rasy Question Jacy oni s膮 aroganccy a mo偶e spokojni i po偶yteczni Question

Ja jako cz艂owiek w ka偶dej sesji uwa偶am si臋 za przebieg艂ego i cwaniaka kt贸ry zawsze kombinuje jak tu zbi膰 najwi臋cej kasy czyli ma艂o roboty, du偶o pieni臋dzy Wink a z kumplem z sesji 艂atwo sie dogadujemy bo jemu te偶 tylko o kase chodzi Wink Ale jeste艣my honorowi i nikogo w potrzebie nie zostawimy Exclamation
_________________
"Kiedy zastanawiamy si臋 nad swoim 偶yciem, to w艂a艣ciwie sam fakt, 偶e 偶yjemy, powinien nas najbardziej zadziwi膰." - Reinhold Schneider
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Sty 12, 2005 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.... Dlamnie oboj臋tni s膮 ludzie nie mam nic przeciwko graniu nimi a w druzynie mam jednego cz艂owieka... A jest on... hmmm Jak narazie Giermkiem ma zamiar zosta膰 Rycerzem jest tchurzliwy/rozs膮dny takie dwie g艂uwne cechy mi sie w nim kojarz膮...bardzo ceni sobie swoje rzycie a kase ma w dupie najwazniejsze jest zeby przezyc a kasa mu potrzebna na tyle 偶eby mia艂 co je艣膰 a jak ma kase to si臋 cieszy;]i jak potrzebna jest pomoc zawsze pomo偶e... mo偶na na niego liczy膰...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
MadEvil
Go舵





PostWys砤ny: Sro Sty 12, 2005 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie s膮 r贸rzne indywidu艂a ludzkie Razz mamy szlachetnego palladyna ktury nigdy nikomu nie odm贸wi pomocy mamy te偶 zapalczywego lekko ekstrawanckiego i przem膮drza艂ego szlachica a i jest miejsce dla zabujcy bez skrupu艂贸w i chciwego z艂odzieja Razz taka dr贸偶ynika osobliwo艣ci a wszyscy my艣l膮 jak by skrobn膮膰 troche kasy od drugiego no mo偶e poza palladynem a stosunki do innych ras s膮 takie 偶e krasnoludy s膮 lubinae cenione za ich si艂臋 i odwage elfy ... wi臋kszo艣膰 nie wie nawet co to jest a jak ju偶 ktury艣 wie to my艣li 偶e to jakie艣 z艂e duchy las贸w kture zabijaj膮 艣mia艂k贸w tylko krasnal wie co w trawie piszczy ale on siedzi cicho (bo nie ma j臋zyka hehe Razz ) taka g艂upiutka dr贸偶na wiekszo艣c to nawet czyta膰 nie umie hehe..

ludzi wybieram najcz臋艣ciej dlatego 偶e 艂膮two jest nim gra膰 i mo偶e by膰 karzdym nie ograniczaj膮 go jakie艣 zachowania itp.

a stosunek do elf贸w i krasnali jest taki i偶 je艣li kto艣 zobaczy elfa to pomy艣li sobiepewnie tak hmm dziwny kole艣 taki s艂aby i ma szpiczaste uszy, je艣li chodzi o krasnale wzbudzaj膮 w艣rud ludzi jaki艣 dziwny szacunek ;]
Powr髏 do g髍y
Go舵






PostWys砤ny: Sob Sty 15, 2005 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraznia moja jednak ma swoje granice.. Owszem mozna wytlumaczyc wszystko - ale pytanie - czy jest sens, czy nie psuje to klimatu, czy nie mija sie z celem ?? Bo powyzsza druzyna to przegiecie..
Powr髏 do g髍y
Madevil
Go舵





PostWys砤ny: Nie Sty 16, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ot贸偶 ju偶 odpowiadam Wyobra藕nia nie ma granic a dru偶yna po艂膮czy艂a si臋 tak
zab贸jca mia艂 zabi膰 arcykap艂ana zakonu aluminasa jednak zosta艂 przy艂apany na tym i wtr膮cono go do loch贸w z艂odziej tak samo nie wysz艂a mu kradzie偶 w 艣wi膮tyni wi臋c zosta艂 posadzony razem z zab贸jc膮 i tak si臋 skumplowali
arcykap艂an postanowi艂 wykorzysta膰 ich unikalne zdolno艣ci wi臋c wys艂a艂 ich na misje w kt贸rej to maj膮 odnale藕膰 star膮 ksi臋g臋 skradzion膮 im dwa tygodnie temu powi膮zania z艂odzieja i jego wiedza sie przydadz膮 z艂odziej postawi艂 ultimatum i偶 bez swojego przyjaciela nie p贸jdzie, ale jak to tak ich po prostu wypu艣ci膰 h臋 nie ma mowy za艂o偶yli im specjalne bransolety na r臋kach i je艣li odejd膮 od przedmiotu kt贸ry posiada paladyn odetnie im r臋ce a tym przedmiotom mo偶e by膰 wszystko kompletnie wszystko

szlachcic to ju偶 inny epizod handlowa艂 on r贸偶nymi dobrami wysy艂a艂 je za morze ale niestety przeliczy艂 si臋 i zad艂u偶y艂 u jakiego艣 bogatego lichwiarza z kontaktami wi臋c jak g艂osi prawo nie m贸g艂 go sp艂aci膰 wi臋c poszed艂 siedzie膰, szlachcic wiedzia艂 co艣 o tej ksi臋dze dowiedzieli si臋 o tym z艂odziej i zab贸jca wi臋c poszli go zapyta膰 (hehe Laughing ) ale ten powiedzia艂 偶e ich zaprowadzi i tak do艂膮czy艂 do nich szlachcic kt贸ry chce odzyska膰 sw贸j maj膮tek

no przyznam troche to zakr臋cone ale fajne
Powr髏 do g髍y
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Sty 17, 2005 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no no .. Rozwiazanie niezwykle ciekawe.. Wprowadza w druzynie pewnie wiele konfliktow, co? Ale motyw zarypisty, a konflikty sa przeciez urozmaiceniem gry Very Happy Pozostaje tylko pytanie co zrobic gdy juz znajda ten przedmiot..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Madevil
Go舵





PostWys砤ny: Wto Sty 18, 2005 03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paladyn odprowadzi dro偶yn臋 do zakonu aby zdj膮膰 im bransolety, palladyn jest do b贸lu praworz膮dny wi臋c nie podejrzewa i偶 zakon chce wyeliminowa膰 zab贸jc臋 z艂odzieja i nic winnemu szlachcica, dowie si臋 o tym i b臋dzie musia艂 co艣 zrobi膰 przecie偶 jest paladynem aluminasa boga sprawiedliwo艣ci co robi膰 sobie powie, zostawi膰 spraw臋 tak jak jest i da膰 zabi膰 tych kt贸rzy pomogli klasztorowi i zgin膮 za to, czy im pom贸c i ich uwolni膰 skazuj膮c siebie na banicje ale mie膰 czyste sumienie, uff dylemacik Twisted Evil w tym czasie z艂odziej i zab贸jca zaczn膮 co艣 podejrzewa膰 a szlachcic zacznie spu艂kowa膰 z nimi i m贸wi膰 im o tym jak to potrafi za艂atwi膰 to i to 偶e mo偶e im pom贸c

tylko trzeba to dobrze rozegra膰 hehe z reszt膮 przysz艂o艣膰 jest nieodgadniona i wszystko mo偶e si臋 zdarzy膰

epizod 2
z艂odziej i zab贸jca chc膮 si臋 zem艣ci膰 i zmuszaj膮 paladyna aby im pom贸g艂
paladyn chce aby arcykap艂an odpokutowa艂 za swoje winy i mamy nast臋pna misje zabi膰 kap艂ana

zostaje te偶 opcja i偶 znajd膮 ksi臋g臋 ale nie d艂ugo j膮 b臋d膮 mieli a w czasie wielu w臋dr贸wek mo偶ne zdarzy膰 sie bardzo du偶o nieprzewidzianych zdarze艅

mamy te偶 mo偶liwo艣膰 podzielenia dro偶yny i skierowanie ich przeciw sobie co jest utrudnieniem dla MG

mo偶na te偶 zdeprawowa膰 paladyna w czasie podr贸偶y aby im pom贸g艂 i tak zawi膮偶膮 si臋 sp贸艂ka przest臋pcza

opcji jest tak wiele ile ogranicza w艂asna wyobra藕nia z reszt膮 i tak pr臋dzej czy p贸藕niej wszyscy umr膮 albo zrobi膮 nowe postacie wi臋c nie ma co snu膰 plan贸w co do przysz艂o艣ci

(gadam jakbym wiedzia艂 wszytko nie lubie tego!)
Powr髏 do g髍y
Madevil
Go舵





PostWys砤ny: Wto Sty 18, 2005 03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie za podw贸jny post (b臋d臋 musia艂 si臋 chyba zarejestrowa膰 na tym forum ;] ) ale mia艂em na my艣li i偶 m贸wi臋 jakbym zna艂 przysz艂o艣膰, a jestem tylko z艂odziejem a to co napisa艂em na g贸rze to moje przeczucia i domys艂y.
Powr髏 do g髍y
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Wto Sty 18, 2005 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to nie ma co snuc planow na przyszlosc ?!?! To po co gracie? Chodzi o to zeby caly czas cos planowac.. Miec jakies wizje do czego dazy sie w zyciu. Bo to przeciez jest zycie.. Normalne zycie. A wizja smierci powinna byc daleka i odlegla tak jak masz zapewne teraz. Wiesz ze kiedys na pewno umrzesz, ale jeszcze to do ciebie nie dociera.. Tak samo powinno byc w grze. Mamy swiadomosc ze mozemy umrzec, ale zalozenie ze nastapi to niedlugo nie jest dobre. I tak wylosujemy nowe postacie.. Bez sensu. Postacie graczy majace za soba juz kilka sesji sa dopieszczone i kazda ma swoja historie, wlasne cechy itp itd. Dlaczgo je wiec zabijac? U nas nikt nie ginie, najwyzej zmieniamy postacie. Graczy powinno sie karac za zle uczynki (Luise - utrata reki), a nie zabijac. Chyba ze faktycznie wpieprzyli sie w jakas beznadziejna sytuacje.. Ale to zadkosc..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
madevil
Go舵





PostWys砤ny: Wto Sty 18, 2005 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oh nie musisz tak mi wypomina膰 moje pesymistycznego podejscia do 偶cyia Crying or Very sad Razz Twisted Evil poprostu to s膮 opcje jakie ja przewiduje a to 偶e moja posta膰 mo偶e umrze膰 nie napawa mnie rado艣ci膮 chcia艂em jedynie poda膰 jedn膮 z mo偶liwo艣ci a je艣li chodzi
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Sty 22, 2005 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie g贸ra. Jak gram ludziem to zawsze tak jak wiatr zawieje to jestem po stronie krasnoluda a potem po stronie elfa, halfinga. Zawsze tam gdzie mo偶na wi臋cej zyska膰 i nie mam jakich艣 tam wy偶ut贸w.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Ty zawsze chaotycznym ludziem jestes. A postaraj sie kiedys zagrac (ponownie) wsiowym glupkiem...... I wypelnij "swoja misje".....
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
BlackRider
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cz艂wiekiem gram g艂贸wnie dla tego 偶e mo偶na zagra膰 nekromant膮 albo demonologiem. Wyobra藕cie sobie np demonologa halfinga albo elfa, nekromante krasnoluda:]. I w og贸lnym konflikcie rasowym elfy vs krasnoludy s膮 偶e tak powiem neutralne.
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Kwi 28, 2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem zdaza sie jednak, ze elf, czy krasnolud moze zmienic swoj charakter w trakcie swojego zycia. Wtedy taki mag topotega.....

Moze pan Drachenfels tez byl kiedys elfem ...... czy czyms podobnym.
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jeremiasz_Keppler
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk眃: Pd. Reiklandu

PostWys砤ny: Pia Paz 14, 2005 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja gram tylko lud藕mi w WH. W inne systemy pewnie bym zagra艂krasnoludem albo halfingiem ale WH jest dla mnie systemem do grania lud藕mi. Elf贸w widze raczej jakos separatyst贸w 偶yj膮cych w lasach. traktuj膮cych ludzi jak byd艂o (z wzajemno艣cia) Krasnoludy nie s膮 w imperium raczej lubiane, szczeg贸lnie w mniejszych miestach i na wsiach - po prsotu maja zbyt dobry 艂eb do interes贸w i maja za du偶o pieni臋dzy, zazdro艣ci sie im. Jak prowadze to nie pozwalam gra膰 inn膮 ras膮 ni偶 cz艂owiek - jak kto艣 chce pogra膰 chy偶onogim elfem czy dzielnym krasnoludem to niech pogra w D&D. Wh jest 艣wiatem 偶ebrak贸w, t臋picieli szczur贸w, oprawc贸w, najemnik贸w, oprych贸w i z艂odziei...czyli 艣wiatem ludzi. Oczywi艣cie ka偶dy mo偶e inaczej interpretowa膰 WH ale nie zapominajmy, 偶e to system Dark Fantasy, do rania innymi rasami s膮du偶o lepiej przystosowane inne systemy, nie warto obdziera膰 WH z tego specyficznego klimatu tylko dlatego, 偶e lubi si臋 elfy. Wydaja mi sie, ze ka偶dy kto lubi gra膰 elfem czy krasnalem powienien zrobi膰 sobie posta膰 do WH b臋d膮c膮 cz艂owiekiem, najlepiej 艂otrem - takim z zepsutymi z臋bami i bielmem na oku. Je偶eli mistrz gry z艂apie klmat to mo偶e z tego wyj艣膰 mase doskona艂ych sesji w sepcyficznym mrocznym klimacie WH
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group