Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Warny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Drogi Konstantcie Drachenfels...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Tristan San'Salvarius
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2006
Posty: 16

PostWys³any: Pia Gru 15, 2006 17:32    Temat postu: Warny Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien czy w ogóle jest to możliwe, ale proponowałbym zainstalowanie modu warnów, które mogłyby czegoś nauczyć niektórych userów tego forum. Nie wiem czy was to razi, ale ja nie mogę wyjść ze zdziwienia, gdy co drugi post, który czytam ma błędy (często bardzo poważne) ortograficzne i stylistyczne. Przydałaby się jakaś kara za lenistwo. Jeżeli nie jest możliwe dodanie tego modu, to na pewno znalazłby się jakiś inny sposób, który mógłby temu w jakimś stopniu zaradzić - chociażby czasowe bany, po uprzednim ostrzeżeniu : ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Radomir
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Starachowice

PostWys³any: Pia Gru 15, 2006 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą. Jeśli już ktoś chce udzielać się na forum niech przy okazji pozna ortografię i stylistykę. Przyda mu się to przy okazji w szkole i nie tylko tam.
_________________
Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota już nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Drogi Konstantcie Drachenfels... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group