Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Realizm w RPG
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Kwi 24, 2006 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh aż mi się heroic przypomniałWink Fajnie się gra silnymi postaciami ale przez jakis czas tylko. Potem trzeba się"skulić " i grać szarymi z tłumu. Wtedy jakiś zwykły wyczyn czuje sie jak heroiczny. Ostatnia sesja np. Mój jednoręki miecznik i krasnolud zabójca trolli , poczatkowe postacie po dwa trzy rozwiniecia pokonaliśmy czterech jeźdzców z ciężkimi kuszami. Dwóch zginęło, dwóch uciekło. Ale ale, chodzi o to że jak by to heroik był to byśmy wlecieli zablili i poszli, a tak godzine kombinowałem jak ich zabić , no i wkońcu sie udało. Ja obmyśliłem plan , krasnolud dał sie namówić i już. Ale była radocha. Teraz liczą sie" ciekawe postacie" . Twisted Evil A co do śmierci to sie zgodzę że można zginąć na każdym kroku, jeśli macie jakiekolwiek wartościowe przedmioty Laughing No chybaże trzymacie się w drużynie Cool
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Pon Kwi 24, 2006 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że wady silnych i znanych postaci leżą w ich sławie i sile. Morderca osoby sławnej staje sięjeszcze sławniejszy...

U mnie gracze kombinują jak mogą, aby nie zdobyć zbytniego rozgłosu (chyba, że koncept postaci mówi inaczej). Sława i potęga lubią się odwracać przeciwko "właścicielowi".
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Dante_delire
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys³any: Pon Kwi 24, 2006 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło czytać teksty popierające mnie, zwłaszcza w tak ważnym dla mnie temacie jak Realizm:) w każdym razie o to chodzi by cieniasy zrobiły coś średniego a nie koksy coś wieklkiego. To jest jedną z różnic pomiędzy heroic a dark. I jedną z podobieństw do naszego świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group