Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Realizm w RPG
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艁uk mi daje 2 ataki ;] a reszte mam za rozwinieca Zab贸jca +3 ataki i takie bajery Wi臋c tak to jest a najlepsza jest akcja jak jeszcze kumpel 偶uci namnie r臋ke m艂ot ;D mam wtedy 14 atak贸w i + 2 do si艂y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Rheon
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 12
Sk眃: Olkusz

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie i panie... my tu m贸wimy o reali藕mie a wy opowiadacie tutaj takie rzeczy... 偶e... co wy nie macie i wog贸le...
Kto wam to da艂... i wy m贸wicie 偶e gracie realnie...
Nie b臋d臋 ju偶 wspomia艂 o tych 7 atakach... oj... oj...
_________________
Najlebsze radio w sieci... eRadio...
www.eradio.ltd.pl --->wejd藕i zobacz...
www.graj.abc.pl --->kliknij i pos艂uchaj...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FrYtA
Mod Halfling贸w
Mod Halfling贸w


Do潮czy: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: TYCHY

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja gralem halfem z 1atakiem 28ww i chyba 30 us... s2 wt2 Very Happy i tak wymiatalo sie jak sie patrzy Very Happy to jest dark fantasy a nie d&d

pozdro
_________________
PEACE Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz Mistrzunio dba czasem o realizm az nadmiernie, ale my gramy na zasadach troche innych niz zwyczjni warhammerowcy, mistrzunio tak prowadzi gre, ze bardzo ciezko jest osiagac WW wiecej niz 70 ,a 7 atakow to czysta abstrakcja.... Confused Probojemy troche modyfikowac system aby urozmaicic gre np: przenoszac postacie z innych systemow, ja ostatnio gram wilko艂akiem Twisted Evil a kumpel wampirem i wychodzi swietnie!!


No i w pe艂ni zgadzam sie z FRYTA robienie rze藕ni nie jest najwa偶niejsze... Mo偶na fajnie gra膰 postaci膮 kt贸ra ma 28 WW to nie jest D&D!! Cool
_________________
made in Zielon G贸ra
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gram z lesionixem to wiem , 7 atak贸w i moze jeszcze macie 10 punkt贸w przeznaczenia u nas jak kto艣 by zdoby艂 co艣 co dodaje +2 do inicjatywy to by sie chyba w gacie sp贸艣ci艂 , i jest realnie my jakby艣my zobaczyli no nie wiem hydre to by艣my si臋 zastanawiali kt贸ry z nas pierwszy ucieknei nikomu nie przyjdzie do g艂y zeby zaatakow膮c stra偶nik贸w trzech a co dopiero hydre

aha i mamy jeszcze jedn膮 zmine na plus , nikt opr贸cz mistrza gry nei wie ile ma punkt贸w przeznaczenai , ka偶dy troszczy si臋 o swoje 偶ycie jak normalny cz艂owiek a nie 偶e : aaa rzuce si臋 na te 7 ork贸w mo偶e mi si臋 uda a mo偶e nie , m贸wie wam zarajcie sobie tak a odrazu wasze 偶ycie stanei si臋 bardziej warto艣ciowe i zaczniecie je docenia膰
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez wpadlem na ten pomysl z punktami przeznaczenia ale zrezygnowalem z neigo bo pojawil sie za puzno za to delikatnie pomoglem graczom pozbyc sie zbednych punktow przeznaczenia i teraz maja zero i dopiero docenia zycie.A jak beda mieli juz zginac to przeciez jak zasluza moge zawsze im pomuc ...
Zato nie wiedza ile dostaja po kazdej sesji PD oszczedza to klutni i zmniejsza nieco efekt wycigu szczurow.

----> Xandril <----
Swoja droga jak mozesz miec bonus do atakow od luku przeciez nim nie walczy sie w walce wrecz ...wiec jesli go nie trzymasz to nie daje ci zadnego bonusu ...
Question Confused
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas gra si臋 wspaniale bez punkt贸w przeznaczenia , nikt nei wie ile jesgo posta膰 ma , i moze masz racje bo my to wprowadzilismy dopiero jak wszyscy za艂o偶ylismy now膮 dru偶yne ( dru偶yna postaci "orginalnych" Laughing )
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Lordzie - niewiedza na temat punktow przeznaczenia to byl strzal w dziesiatke - nie zapomne jednak glosno wykrzyczanego sprzeciwu! Ze jakto, ze nie godzi sie a najglosniej krzyczal pewien hobbit majacy PP-kow az 5 - nigdy w zyciu zadnego nie stracil, a na poczatku wylosowal 4 - jeden zyskal jako jedyny przezywajac walke z liczem w swietnej kampanii Liczmistrz.
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja uzywam tylko 艂uku bo WW mam tak marne ze to a偶 strach zwyk艂ego goblina bym nie zabi艂 w walce wr臋膰z ( a jak tak to cudem ) minimalne u elfa mi wypad艂o :/A co do tych atako to tam wyrzej piszac mia艂es racje pomyli艂em sie nie na ture tylko na runde ;)sry za pomy艂ke
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Gru 05, 2004 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy pr贸bowa艂e艣 lekko zmniejszy膰 te wszyskie bonusy jakei masz , og贸lnie ca艂a dru偶yny , m贸wie ci spr贸bujcie kilka sesji zagrac normalnymi szarakami , nie dostawajcie 偶adnych magicznych przedmiot贸w, czy wy mo偶e z za艂o偶enai wychodzicie 偶e wasza dru偶yna to jak w Baldurze jest potomkami bog贸w Confused
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Gru 05, 2004 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie takiego za艂ozenia nie mamy ale kto wie co to nasz MG wymy艣li艂 a magiczne przedmoty i tak nam z nieba nie spadaja (ja mam jeden i s艂ono za niego zap艂aci艂em i sie z nim nie rozstane ) ^^
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
MaTe
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 16

PostWys砤ny: Nie Gru 05, 2004 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gramy na realu ale niekiedy naginamy zasady
_________________
陇pozdro陇
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Gru 05, 2004 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja nie wiem ale w naszej dru偶ynei taka laska jak ty mia艂e艣 to chyba ma艂o prawdopodobne 偶eyb kto艣 j膮 zdoby艂 , w innym dzilae napisa艂e艣 ze jestes magiem 4 poziomu ( to chyba najwy偶szy ) to taki w sumei ju偶 arcymag powiedz mi jak d艂ugo nim gra艂e艣 , i wogole jak przerzy艂e艣 tak d艂ugo ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Gru 05, 2004 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ja nie by艂em magiem 4 poziomu hmm co艣 musia艂o ci sie pomylic moj kumpel by艂 jest 3 i gramy ponad p贸艂 roku t膮 druzyn膮
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Gru 06, 2004 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmnn p贸艂 roku za艂贸偶my 偶e dostjecie no ne iwiem max 200 punkt贸w do艣wiadczenai za sesje no to w p贸艂roku , kurde czesto musicie gra膰 chbya conajmneij z dwa razy w tygodniu, no dobra dobra, a za co cie b贸g tak obdarzy艂 偶e dosta艂e艣 taka laske ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group