Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sprawy techniczne oraz nab贸r
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wiara, nadzieja, naiwno艣膰
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Go舵






PostWys砤ny: Czw Lut 15, 2007 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Niestetymam przykr膮 wiadomo艣膰. Ze wzgl臋du na d艂u偶szy wyjazd do Rosji musz臋 zawiesi膰 swoj膮 dzia艂alno艣膰 na forum. Serdeczne dzi臋ki za wsp贸ln膮 gr臋. Trzymajcie si臋 Panowie.
Radomir
Powr髏 do g髍y
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Czw Lut 15, 2007 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE Exclamation Crying or Very sad Exclamation Crying or Very sad Exclamation Crying or Very sad
czemu my czemu w艂a艣nie my.....

----------------------------------------------------------------------------------------------

A tak powa偶nie to wielka szkoda napisz kiedy znowu przewidywane b臋d膮 dalsze rozgrywki ok
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Lut 15, 2007 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaj膮c 偶ycie na przyk艂adach poprzednich sesji on-forum, prawdopodobnie nigdy... Zapowiada艂o si臋 ciekawie.

Mo偶e jeszcze Radomir mnie zaskoczy kiedy艣 wznowieniem sesji, ale w膮tpi臋.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Radomir
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk眃: Starachowice

PostWys砤ny: Sob Mar 03, 2007 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, tym razem mam dobr膮 wiadomo艣膰. Uda艂o mi si臋 dotrze膰 do jakiego艣 ruskiego internetu, wi臋c sesja mo偶e znowu ruszy膰. Mam nadziej臋, 偶e nadal chcecie gra膰.

Post b臋dzie we wtorek.

Pozdrawiam.
_________________
Geniusz mo偶e mie膰 swoje ograniczenia, ale g艂upota ju偶 nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sob Mar 03, 2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艣wietnie Smile ja nadal mam ochote na gre Very Happy
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Nie Mar 04, 2007 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie wybaczcie moj膮 d艂ug膮 nieobecno艣膰 ale dopiero wczoraj o 1 w nocy z艂o偶ono mi kompa i je艣li nie jest za p贸藕no to ja r贸wnie偶 jestem za dalsz膮 gr膮
Pozdro Cool
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Beherit
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 28 Lis 2006
Posty: 152

PostWys砤ny: Pon Mar 05, 2007 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R贸wnierz nadal jestem ch臋tny Smile
_________________
#Estalia - w poszukiwaniu Prawdy: Sirius
#Bretonia - Czas nadziei: Sagoth
#Przyjaciel czy Wr贸g?: Garrett The Brox
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Czw Mar 08, 2007 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG czy mi si臋 zdaje czy znowu ruszy艂y sesje Very Happy Very Happy
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Mar 09, 2007 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez:)
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Nie Mar 11, 2007 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gregory a jednak Radek Razz Ci臋 zaskoczy艂 co sesja nadal trwa
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Mar 11, 2007 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, pogaduchy pogaduchami. Ale jako moderator forum musz臋 wreszcie was upomnie膰.

Kolejne spamerskie posty b臋d膮 usuwane. Pohamujcie si臋. Takie rzeczy mo偶ecie pisa膰 na Wrzutach zamkowej strony, nie na forum.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Radomir
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk眃: Starachowice

PostWys砤ny: Czw Mar 22, 2007 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, je艣li jest jeszcze jaki艣 ch臋tny na gr臋 to zapraszam. Potrzebuj臋 jeszcze jednego gracza dla r贸wnowagi rozgrywki. Wszelkie informacje pod numerem gg 8308448. Prosz臋 pisa膰 nawet gdy jestem niedost臋pny. Trzymajcie si臋.
_________________
Geniusz mo偶e mie膰 swoje ograniczenia, ale g艂upota ju偶 nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Radomir
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk眃: Starachowice

PostWys砤ny: Pon Mar 26, 2007 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beherit: Za Twoje wahania i wewn臋trzne rozterki postanowi艂em Ci臋 wynagrodzi膰. Dostajesz sto punkt贸w do艣wiadczenia, kt贸re mo偶esz przeznaczy膰 na rozw贸j swojej postaci. Oczywi艣cie mo偶esz rozwin膮膰 tylko te cechy lub umiej臋tno艣ci, kt贸rych u偶ywa艂e艣. W razie w膮tpliwo艣ci prosz臋 o kontakt na gg: 8308448.

呕eby pozostali nie czuli si臋 pokrzywdzeni (gracie dobrze, ale Beherit powali艂 mnie na kolana tymi rozterkami) te偶 dostan膮 pewn膮 ilo艣膰 PD-k贸w. Tak wi臋c Gregory i Cranmer - dopiszcie sobie po 80 PD, Arkham - 65 PD, Kain - jako, 偶e grasz najkr贸cej tylko 25 PD. W razie w膮tpliwo艣ci kontakt jak powy偶ej.
_________________
Geniusz mo偶e mie膰 swoje ograniczenia, ale g艂upota ju偶 nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sro Mar 28, 2007 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jesli wam to nie przeszkadza to chcialbym dolaczyc do sesji. Radomir ma juz moja postac, ale dobrze by bylo gdybyscie tez cos niecos wiedzieli Wink

Herman Sander

Cz艂owiek, 39 lat

Wyglad:
Jest to m臋偶czyzna maj膮cy wzrost podobny do reszty swojej rasy (176 cm). Twarz ma "przyjazn膮" i niemal zawsze gosci na niej dobrotliwy u艣miech. Szczyci sie swoj膮 bujn膮 br膮zow膮 brod膮 o kt贸ra dba niemal tak bardzo jak krasnoludy o swoje. Duze brazowe oczy zdradzaj膮 zainteresowanie 艣wiatem go otaczaj膮cym (zwraca uwage na wszystko wokolo).


Osobowo艣膰:
Nigdy sie nie zlo艣ci, co najwyzej jest zawiedziony na tego ktory jest powodem jego nieszczescia. Kazdego traktuje przyjaznie i nikomu nie zyczy zle, uwazajac przy tym przemoc za barbarzynstwo - brzydzi sie nia.
Pomaga wszystkim ktorzy sa w potrzebie.


Wyposarzenie:
Nosi na sobie br膮zow膮 tog臋 (nieco przypominaj膮c膮 mnisi habit), a na plecach ma przewieszona prosta lniana torbe w ktorej nosi sakiewke z kilkoma sztukami srebra, oraz przedmioty potrzebne do wykonywania jego "zawodu"


Historia:
Byl zwyklym chlopcem z chlopskiej rodziny, jednym z wielu (mial 3 braci i siostre). Urodzil sie jednak z darem poslugiwania sie magia. Dar ten jednak umarlby razem z nim gdyby w okolicy nie krazyl samotny elementalista, podajacy sie za pustelnika mieszkajacego w gorach. Lata mijaly a czarodziej uwaznie obserwowal Hermana, sledzac jego poczynania uwazniej niz rodzice.
Mag ow starzal sie nieublaganie, a czarodziei poslugujacych sie magia elementalna bylo tak niewielu... stwierdzil ze nie moze zabrac swej wiedzy do grobu.
Kiedy nadeszla odpowiednia chwila poszedl do domu mlodzienca pod jego nieobecnosc i dlugo namawial rodzicow. Aby zrownowazyc brak pary r膮k do pracy oddal im wszystkie swoje oszczednosci. (W rzeczywistosci nie musal tego robic - rodzice dowiedziawsz sie o nienaturalnych umiejetnosciach syna zaczeli sie go obawiac, praktycznie nie majac wiedzy o magach)
Po jakims czasie Herman Sander wyruszyl z wioski myslac ze idzie kupic kilka zi贸艂 u pustelnika, okazalo sie jednak ze zaczal nowy rozdzial zycia. Szedl bez ustanku kilka dni, kiedy myslal ze zgubil sie w lesie przeszedl test demonstrujacy milosc do przyrody, nawet o tym nie wiedzac. Wtedy zostal przyjety na nauki i spedzil na tym kilkanascie lat. Puzniej wiedzac ze we wsi z ktorej pochodzil nie bylby juz "normalnym" mieszkancem, zamieszkal wraz z mistrzem. Staruszek umar艂 jednak po dekadzie a Herman wyruszy艂 w 艣wiat.


Dodatkowo
-Jako ze jest elementalista sa tylko dwie rzeczy ktorych nienawidzi - demony i ozywiency. Uwaza ze jest to czyms tak nienatueralnym, ze niszczy je kiedy tylko ma okazje.
-Jest tak przeciwny rozlewowi krwi i przemocy ze nie nosi ze soba zadnej broni.
-Magie uzywa jako pomoc w drodze nie jako nazedzie zniszczenia. Walczy przy jej pomocy tylko kiedy nie ma innego wyjscia.


PS. MG juz powiedzial ze historia nie jest zbyt orginalna Wink Chcialem jednak aby przeszlosc tej jednej jedynej postaci nie byla przepelniona smiercia i zniszczeniem

PS. 2. Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko mojemu przylaczeniu do gry?
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Sob Kwi 07, 2007 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem czy znajdzie si臋 miejsce ale bardzo prosze o zezwolenie na dolonczenie do sesji. Gram w warhammera <FANTASY ROLE PLAY 2> jakis czas i mam troche do艣wiadczenia jesli s膮 w膮tpliwo艣ci prosze spytac ckapsla on jest mistrzem gry na sesjach.



OTO MOJA POSTA膯:





Imi臋:Thorin

Rasa: Krasnolud

Klasa: Tarczownik

Pochodzenie: Karak Norn

Wiek: 50 lat

Wygl膮d: 154 wzrostu , br膮zowe w艂osy , granatowe oczy, pomimo swojego do艣wiadczenia posiada niewiele znamion.W lewym uchy ma czarny-czerwony kolczyk.Na prawej r臋ce ma srebrn膮 bransolet臋.

Cel:Niema celu

Historia:W wieku 2 lat zmar艂a mu matka.Wychowywa艂 go ojciec ktury by艂 emerytowanym tarczownikiem.
Nauczy艂 go sztuki w艂adania toporem oraz tarcz膮.W wieku 38 lat podczas wyr臋bu lasu osun膮艂 si臋 na niego pie艅.Cudem prze偶y艂 lecz zapad艂 w 艣pi膮czke. Obudzi艂 si臋 po 10 latach. Niepamieta niczego co robi艂 ani czym si臋 zajmowa艂 wcze艣niej.od 2 lat uczy si臋 sztuki rzemios艂a u kowala Lorgara.

Jaki jest:
-tajemniczy
-nienawidzi ELF脫W!!!!
-ma艂om贸wny


Wyposa偶enie: Kusza i 10 be艂t贸w, sk贸rzana kurta, sk贸rzane nagowice,tarcza,10 metr贸w liny z kotwiczka, top贸r jednoreczny, buk艂ak z wod膮 oraz butelka taniej w贸dki.

Umiej臋tno艣ci:艢wietnie pos艂uguje si臋 toporem oraz tarcz膮,doskonale potrafi parowac ciosy przeciwnik贸w . Posiad艂 ruwnie偶 sztuke rzemios艂a
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wiara, nadzieja, naiwno艣膰 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group