Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wiara, nadzieja, naiwno艣c
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wiara, nadzieja, naiwno艣膰
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Radomir
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk眃: Starachowice

PostWys砤ny: Pon Kwi 16, 2007 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



ISMAEL, BEHERIT

Ismael rozgl膮da si臋 za jak膮艣 drog膮 ucieczki, po chwili do艂膮cza do niego Beherit. Zauwa偶acie niewielk膮 艣cie偶k臋 wiod膮c膮 zboczem g贸rskim, ale szybka jazda konna po w膮skiej 艣cie偶ynie mo偶e okaza膰 si臋 katastrofalna w skutkach - szczeg贸lnie dla Beherita, kt贸ry nie mo偶e uspokoi膰 swojego wierzchowca. Nagle zza zakr臋tu wypada znajomy krasnoludzki zab贸jca. Ciska toporek w trolla, wbijaj膮c go mocno w jego tors. Troll zanosi si臋 krzykiem i wymachuj膮c prowizoryczn膮 maczug膮 rusza w Wasz膮 stron臋. Zab贸jca mija Was i podbiega do trolla zgrabnie unika pierwszego ciosu monstrum i uderza sko艣nie po udzie. Mo偶e to jest okazja 偶eby przejecha膰 galopem obok walcz膮cych?...

ARKHAM

Chwila niepewno艣ci i pot臋偶nego strachu d艂awi Ci臋 mocno. Po kilku sekundach brama otwiera si臋 i wkraczasz do 艣rodka. Zaraz po tym wrota zn贸w si臋 zatrzaskuj膮. Na dziedzi艅cu stoi jaki艣 m臋偶czyzna:

- Witam w moim domu, w Naszym domu. Rad jestem, 偶e wybra艂e艣 zwyci臋sk膮 stron臋. Zapewne ci艣nie Ci si臋 na usta wiele pyta艅? Mamy na to czas. Zanim wr贸c膮 moi zwiadowcy, b臋dziesz si臋 uczy艂, a ja odpowiem na ka偶de Twe pytanie.

M臋偶czyzna prowadzi Ci臋 do komnaty, w kt贸rej b臋dziesz mieszka艂. Jest du偶a i bogato zdobiona.

- Zatem od czego zaczniemy?...

CRANMER

艢piesznie pod膮偶asz w stron臋 ryku trolla. P臋dem wypadasz zza zakr臋tu traktu i mijaj膮c dw贸ch je藕d藕c贸w na sp艂oszonych koniach ciskasz toporek, kt贸ry wbija si臋 w tors bestii. Bestia ryczy i rusza w Wasz膮 stron臋. Szar偶ujesz. Pierwszego ciosu unikasz bez problemu w chwil臋 p贸藕niej tn膮c monstrum sko艣nie po udzie. "Ta bestia jest jaka艣 chora. Powinna walczy膰 kilka razy lepiej. Szkoda, chyba nie przyjdzie zmaza膰 Ci tu swojej ha艅by - my艣lisz." Nagle s艂yszysz t臋tent kopyt...

THORIN

Znajdujesz jakie艣 krzaki i czym pr臋dzej si臋 w nich chowasz. S艂yszysz drugi jeszcze pot臋偶niejszy ryk jakie艣 bestii. Po chwili wyczuwasz t臋tent kilku koni...

KONRAD, HERMAN

Herman w skupieniu zbiera jakie艣 niewielkie kamyczki, a tymczasem Konrad zauwa偶a poruszenie wok贸艂 zamku, a w艂a艣ciwie przy jego wrotach. Brama otwiera si臋, a do 艣rodka wchodzi jaka艣 posta膰. Jeste艣 prawie pewny, 偶e to Arkham. Tymczasem ryk trolla zn贸w przetacza si臋 po g贸rach pot臋偶nym echem. Kurwa, polubi艂e艣 tego krasnoluda i nie 偶yczysz mu 藕le, ale nie chcia艂by艣 偶eby zmaza艂 z siebie ha艅b臋. Jeszcze nie teraz...

_________________
Geniusz mo偶e mie膰 swoje ograniczenia, ale g艂upota ju偶 nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pon Kwi 16, 2007 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zaciekawieniem rozgl膮dam si臋 po komnacie a nast臋pnie siadam na jakim艣 krze艣le czy taborecie
-pierwsze co mnie interesuje to kim jeste艣 jak si臋 nazywasz itp wiesz takie ma艂e detale a nast臋pnie czego mog臋 si臋 od ciebie nauczy膰 ostatnie zdanie wypowiadam z b艂yskiem w ods艂oni臋tym oku
-potem je艣li mo偶na chcia艂bym od razu zabra膰 si臋 do nauki o tak od razu
"O tak na re艣cie tak d艂ugo czeka艂em na mentora "
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Kwi 16, 2007 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerkam na ca艂膮 sytuacj臋 w dole, przy bramie i krew nap艂ywa mi do twarzy. Szkielety pu艣ci艂y go, on sam wszed艂... Cholerne elfy, nigdy nie mo偶na im ufa膰. Zdrada! Po chwili uspokajam si臋. 艁eb ka偶dego 艣miecia przypn臋 sobie do pasa, a ich 艣cierwa rozw艂贸cz臋 na cztery strony 艣wiata... Patrz臋 na ludzkiego maga.

-Ej ty, wygl膮dasz mi na porz膮dnego cz艂owieka. Ruszajmy st膮d, nie pchaj si臋 tam bo ci臋 zabij膮. Chyba 偶e te偶 chcesz zdradzi膰? <ostatnie s艂owo wypowiadam z naciskiem>
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Kwi 16, 2007 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s艂ysz膮c kopyta b艂yska mi szybko jedna my艣l 'Co tu sie kurwa dzieje??', jednak szybko zostawiam j膮 na p贸藕niej, trzeba sko艅czy膰 potyczk臋... widz膮c sw贸j sukces w poprzednim ataku robie wypad w bok tn膮c jednocze艣nie na wysoko艣ci kolana bestii, unikam ewentualnej kontry i tn臋 ponownie aby wytr膮ci膰 besti臋 z r贸wnowagi i stram sie uderzy膰 ponownie tak aby j膮 wyko艅czy膰. Je艣li w ko艅cu mi si臋 to uda wyrywam z truch艂a trolla sw贸j toporek i szybkim krokiem opuszczam trakt. wtedy dopiero zaczynam si臋 zastanawia膰 nad ko艅mi i mijanymi je藕d藕cami.. szykuje si臋 tu co艣 grubszego..trzeba kurwa wr贸ci膰 do swoich towarzyszy, oni te偶 nie s膮 bezpieczni...
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Pon Kwi 16, 2007 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<staraj膮c si臋 niezdemaskowac odsuwam troch臋 krzak贸w i patrze w strone us艂yszonego ha艂asu >
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Wto Kwi 17, 2007 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nigdy nie zdradze natury, a nekromancja jest przeciw naturze. Nie obawiaj sie - zawsze bede wrogiem osobnika mieszkajacego w zamku. Musze w jakis spos贸b powstrzymac tego czarnoksieznika. Widac nasze rozstanie jest przesadzone.

<Wzdycham>

Mam jednak pewien pomysl. Ta armia w koncu wyruszy a wtedy zamek pozostanie bez garnizonu. Wtedy tam wejde i zrobie co b臋d臋 mog艂. Wy w miedzy czasie ostrze偶cie ludno艣膰. Jedno jest pewne. Kazde zwyciestwo pomnozy legiony nieumarlych. Nie moge do tego dopuscic, nawet jesli cena ma byc moje zycie...
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Kwi 18, 2007 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Rozgladam sie szybko >
- Beherit za mna - rzucam
< Krzycze do towarzysza i puszczam sie p臋dem woln膮 艣cie偶ka - wykorzystuje sytuacje - chce znikn膮膰.Za duzo os贸b...>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Beherit
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 28 Lis 2006
Posty: 152

PostWys砤ny: Czw Kwi 19, 2007 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ca艂y czas trzymam si臋 za towarzyszem aby nie zgubi膰 si臋 gdzie艣
_________________
#Estalia - w poszukiwaniu Prawdy: Sirius
#Bretonia - Czas nadziei: Sagoth
#Przyjaciel czy Wr贸g?: Garrett The Brox
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Radomir
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk眃: Starachowice

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



ISMAEL, BEHERIT

Spinacie wierzchowce i p臋dem ruszacie wolnym traktem przeje偶dzaj膮c obok trolla. Beherit, ledwo co trzymasz si臋 w siodle. Kilkadziesi膮t metr贸w dalej s艂yszycie pot臋偶ny ryk bestii, mimowolnie odwracacie si臋 i widzicie jak krasnolud odr膮buje stworowi g艂ow臋. Tymczasem z naprzeciwka wy艂ania si臋 je藕dziec...

ARKHAM

- Zw膮 mnie r贸偶nie - m臋偶czyzna u艣miecha si臋. - Ty mo偶esz do mnie m贸wi膰 Valoriss. Jestem w艂adc膮 tej krainy, a nied艂ugo tak偶e cz臋艣ci Bretonii, jestem Panem najwi臋kszej armii nieumar艂ych od pocz膮tku istnienia 艣wiata. Naucz臋 Ci臋 wszystkiego co sam umiem. W zamian pomo偶esz moim dow贸dcom wyrwa膰 Bretonii to, co nale偶y si臋 mi!

Przechodzice do biblioteki. Masa ksi膮偶ek znajduj膮cych si臋 na rega艂ach przyt艂acza Ci臋.

- Czego chcia艂bys nauczy膰 si臋 najpierw?...

LARKAN

Tw贸j los przywi贸d艂 Ci臋 w G贸ry Szare. W zasadzie losowi dopom贸g艂 pewien jegomo艣膰, kt贸ry w zamian za zebranie informacji o przyleg艂ychdo g贸r teren贸w Bretonii zap艂aci艂 gruba kase i obieca艂 w艂adz臋. W艂a艣nie wracasz do jego siedziby, kiedy g贸rami wstrz膮sa pot臋偶ny ryk. W chwil臋 p贸藕niej zza zakr臋tu traktu wypada galopem dw贸ch konnych...

CRANMER

Tniesz trolla na wysoko艣ci kolan i jednocze艣nie unikasz jego uderzenia. Bestia traci r贸wnowag臋. Wymijasz j膮 i uderzasz w plecy. Pot臋zny ryk wydobywa si臋 z jej gard艂a, pada na ziemi臋. Pewnym ruchem odcinasz g艂ow臋 i rozgl膮dasz si臋 po okolicy. Je藕dzcy znikn臋li za zakr臋tem...

THORIN

Widzisz krasnoludzkiego zab贸jce odcinaj膮cego wielkiemu trollowi 艂eb. Kilkaset metr贸w dalej na trakcie zauwa偶asz oddalaj膮cych si臋 dw贸ch je藕dzc贸w i jednego konnego jad膮cego wprost na nich.

KONRAD, HERMAN

Lekko poddenerwowani czekacie schronieni w kryj贸wce. Zn贸w s艂ycha膰 pot臋偶ny ryk bestii. Kurwa, co si臋 tam dzieje?! Nagle Wasz膮 uwag臋 przykuwa niewielki, b艂臋kitne 艣wiate艂ko migocz膮ce w g艂臋bi jaskini...

_________________
Geniusz mo偶e mie膰 swoje ograniczenia, ale g艂upota ju偶 nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wychodze z krzak贸w przyczym prubuje ich zatrzymac machaj膮c rekami>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej g艂owie pojawia si臋 pewne przypuszczenie... Jeste艣my w g贸rach szarych, kolo samotnego zamku otoczonego przez to plugastwo... Czyzby to?....

-Przyjacielu <Zwracam sie do Konrada> S艂ysza艂es mo偶e leg臋dy o czarowniku nazwiskiem Drachenfels? Ja znam tylko urywki...


Kiedy zauwa偶e 艣wiate艂ko, patrze uwa偶nie w tamt膮 strone. Staram sie zobaczyc jaki ksztalt ma 艣wiec膮cy przedmiot.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze wi臋c Valorissie zgadzam si臋 pomog臋 ci w zamian za twe nauki
- a tak konkretnie to w jakim zakresie magii m贸g艂by艣 mnie uczy膰
z niecierpliwo艣ci膮 czekam na odpowiedz poniewa偶 r臋ce 艣wierzbi膮 mnie do poszerzenia swych umiej臋tno艣ci
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Faranel
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 17 Kwi 2007
Posty: 10
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Co jest?Od razu bestie!Niech to szlag!Co to za je藕dzcy?"
Wyci膮gam miecz i macham nim w stron臋 je藕dzc贸w.Je艣li si臋 zatrzymuj膮 to cicho pytam:
- Kimi jeste艣cie?Mo偶ecie mi powiedzie膰 jak wej艣膰 do tego zamku
w kt贸rym przypuszczam,偶e znajduje si臋 m臋偶czyzna,kt贸remu mia艂em dostarczy膰 pewnych informacji.
Je艣li nie to jad臋 dalej.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na d藕wi臋k imienia przekl臋tego magusa spluwam z odraz膮.

-S艂ysza艂em wiele opowiastek o tym gnoju. Dlaczego pytasz? Te 艣wiat艂o mo偶e mie膰 co艣 z nim wsp贸lnego?

Podchodz臋 razem z magiem do owego 艣wiat艂a i przygl膮dam si臋 mu. Jednocze艣nie nas艂uchuj臋 odg艂os贸w spoza jaskini, czy co艣 si臋 tam nie dzieje.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spluwam na 艣cierwo trolla, wyci膮gam toporek z jego truch艂a, oczyszam bro艅 z krwi my艣l膮c i m贸wi膮c...na g艂os

- No kurwa kolejny troll na koncie, ale ci je藕dzcy kt贸rych mni膮艂em, uciekli, hmmm...kim oni byli. spluwam ponownie Dobra czas kurwa wraca膰 do towarzyszy mam nadzieje, 偶e siedz膮 dalej w tej jaskini. Armia trup贸w mi nie ucieknie, a tych je藕d藕c贸w jeszcze dorwe, zapewne strach pogna艂 ich daleko.

schodze z traku i kieruje sie do jaskini gdzie powinien czeka膰 Konrad i Herman, je艣li nie postanowili p贸j艣膰 samotnie do tego zamku...
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wiara, nadzieja, naiwno艣膰 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Nast阷ny
Strona 31 z 32

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group