Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wiara, nadzieja, naiwno艣c
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wiara, nadzieja, naiwno艣膰
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Beherit
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 28 Lis 2006
Posty: 152

PostWys砤ny: Nie Kwi 08, 2007 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako 偶e jazda koniem to nie m贸j 偶ywio艂 pr贸buje na艣ladowa膰 ruchy towarzysza
-No to ruszajmy, prowad藕
i ruszam pr贸buj膮c si臋 nie zgubi膰
_________________
#Estalia - w poszukiwaniu Prawdy: Sirius
#Bretonia - Czas nadziei: Sagoth
#Przyjaciel czy Wr贸g?: Garrett The Brox
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Nie Kwi 08, 2007 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mozliwe ze armia ta wlasnie wyrusza pustoszyc Bretonie, a wy chcecie czekac. To bezduszne dbanie o wlasna sk贸re i sakiewke. Chcecie dzialac dopiero kiedy zycie straci wielu niewinnych ludzi. Chyba sie co do was pomyli艂em. Wybaczcie ale ja nie potrafie czekac z zalo偶onymi r臋kami. Z wami czy bez was, rusze do tego zamku i zniszcze tyle ile potrafie, lub na ile mi zycia wystarczy. To jednak dopiero za chwile.

<Rozgladam sie szybko za jakas kryj贸wka dzieki ktorej nie bedzie mnie widac z drogi. Czekam w niej dopuki nie minie nas tych dwuch jezdzcow czy tez cala ta armia.>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Kwi 09, 2007 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu ka偶dy mag to nad臋ty g艂upiec??..

- czekaj Konradzie, zaraz wr贸ce, trzeba przem贸wi膰 temu g艂upcowi do rozumu!

ide za Hermanem kiedy ju偶 go znajduje 艂apie go za ubranie potrz膮sam nim i m贸wie:

- G艂upcze! Chcesz gin膮膰 skoro mozesz zrobi膰 jeszcze wiele? Samotnie w zamku czeka ci臋 smier膰! NIC wiecej! I kurwa krew mnie zalewa kiedy widze takich jak ty! Wielkie kurwa idea艂y a potem trzeba im gr贸b kopa膰 pod pierwszym lepszym p艂otem lub kamieniem! Wiesz czemu?? Bo nie my艣l膮 i kurwa lez膮 w siedliszcze z艂a bez przygotowania! puszczam go i m贸wie odchodz膮c Jestem zab贸jc膮 i szukam 艣mier膰 w godnej walce, ale to nie oznacza, 偶e pcham dupe w miejsca gdzie tafie na z艂o kt贸re mnie sp臋ta, podda torturom i zha艅bi! Twoje 偶ycie nic dla mnie nie znaczy, r贸b co chcesz g艂upcze, ale pamietaj prawdziwy wojownik umiera z godno艣ci膮! Jeden mag mniej, lepiej dla tego swiata, skoro i tak my艣le膰 nie potraficie! tfu... odchodze nie odwracaj膮c si臋 do niego i zastanawiam si臋 jaka b臋dzie jego reakcja...
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pon Kwi 09, 2007 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrze ze smutkiem za odchodz膮cym zab贸jc膮.>

-Przykro mi mo艣ci krasnoludzie, 偶e potrafisz my艣le膰 tylko o swoim przetrwaniu czy te偶 chwale, a 偶ycie tych kt贸rzy zostan膮 zasieczeni przez te ko艣ciotrupy nic Cie nie obchodzi. Wybacz, ja nie potrafie wykaza膰 si臋 tak膮 potworn膮 oboj臋tno艣ci膮, i je艣li chcesz nazywaj to g艂upot膮.

<Szukam dalej jakiej艣 ma艂ej jaskini>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Kwi 09, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i tego si臋 mog艂em spodziewa膰....ide dalej w strone gdzie powinien czekac Konrad nie zatrzymuj膮c sie m贸wie

- Dobrze wi臋c skoro magowie pragn膮 艣mierci nie bedzimy im przeszkadza膰, chod藕my z t膮d..tylko gdzie si臋 Arkham podzia艂... kolejny mag-艂azik obro艅ca niewinnych?? 呕a艂osne! Chod藕 druhu znajdziemy jak膮艣 kryj贸wk臋, poczekamy a偶 przejd膮 i p贸jdzimy ich 艣ladem, pokarzemy im jak walcz膮 prawdziwi wojownicy! Za kilka dni robie wypad do ich obozu, p贸jdziesz ze mn膮?
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Kwi 09, 2007 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-G艂upcy zawsze si臋 znajd膮. Mo偶e im chocia偶 nap臋dz膮 stracha i nat艂ucz膮 艣cierwa. Odejd藕my st膮d czym pr臋dzej. Co do obozu-zgoda, byle tylko nie pomrze膰 za szybko i za 艂atwo. Je艣li ju偶 chcesz umrze膰 Pogromco, to na polu walnej bitwy, nie w walce z podrz臋dnymi trupami, jeno z mocarnym wrogiem. P贸jdzmy wi臋c...

Id臋 z Cranmerem, staram si臋 ukrywa膰 i wypatrywa膰 ewentualnego zagro偶enia. Staram si臋 przyjrze膰 je藕d藕com.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pon Kwi 09, 2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tylko zobacz臋 偶e nikogo niema pr贸cz szkielet贸w pod膮偶am dalej ku bramie je艣li jest otwarta wchodz臋 je艣li nie i to zauwa偶臋 odchodz臋 gdzie艣 tak aby nie by艂o mnie wida膰
-Szeptem Wiem 偶e mnie s艂yszysz przyszed艂em bo chcia艂e艣 a teraz gadaj poco i najlepiej zabierz mnie st膮d bo nie chc臋 by膰 zauwa偶ony
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Radomir
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk眃: Starachowice

PostWys砤ny: Czw Kwi 12, 2007 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



ISMAEL, BEHERIT

Spinacie konie i ruszacie ku stra偶nicom i faktorii. Przeje偶d偶acie obok szkielet贸w, kt贸re rozst臋puj膮 si臋 przed Wami. W chwil臋 p贸藕niej brama zamyka si臋. Jedziecie kilkadziesi膮t minut wje偶d偶aj膮c na szerszy trakt. Kiedy mijacie zakr臋t Waszym oczom ukazuje si臋 pot臋偶ny troll stoj膮cy nad jak膮艣 pokiereszowan膮 osob膮 i wcina jego wn臋trzno艣ci. Wierzchowce wpadaj膮 w pop艂och, jeden z nich r偶y. Troll wstaje, bierze ogromny konar drzewa i pot臋偶nie ryczy...

ARKHAM

Podkradasz si臋 blisko zamku i kiedy tylko je藕d藕cy oddalaj膮 si臋 troch臋 od budynku biegiem ruszasz ku bramie mijaj膮c jak gdyby zahipnotyzowane szkielety. Brak Ci kilkadziesi膮t metr贸w 偶eby znale藕膰 si臋 we wn臋trzu twierdzy, kiedy nagle brama zaczyna si臋 zamyka膰. P臋dzisz ile si艂 w nogach, ale dobiegasz ju偶 do zamkni臋tych wr贸t. Nagle szkielety o偶ywaj膮 i z obna偶onym or臋偶em ruszaj膮 ku Tobie...

CRANMER, KONRAD, HERMAN

Herman po kilku chwilach poszukiwa艅 znajduje niewielk膮 jaskini臋. Cranmerowi niestety nie udaje si臋 znale藕膰 偶adnej bezpiecznej kryj贸wki. "Mo偶e i mag jest 偶a艂osny - my艣lisz - ale kryj贸wk臋 znalaz艂. Zawsze to bezpieczniej ukry膰 si臋 w jaskini ni偶 za jak膮艣 ska艂膮". Ju偶 zamierzasz razem z Konradem uda膰 si臋 w stron臋 jaskini, kt贸ra ukry艂a si臋 przed Waszym wzrokiem, kiedy pot臋偶ny ryk przetacza si臋 przez g贸ry. Ryk trolla. A Arkhama zn贸w gdzie艣 si臋 zapodzia艂...

THORIN

Tw贸j mistrz wys艂a艂 Ci臋 w Szare G贸ry, aby艣 dowiedzia艂 si臋 co si臋 dzieje w Bretonii. Kr膮偶膮 pog艂oski o zbli偶aj膮cej si臋 wojnie. Imperium szykuje armi臋, ale nie wiadomo dok艂adnie dlaczego. No ale bro艅 i 偶ywno艣膰 na pewno p贸jd膮 w g贸r臋. Kilkana艣cie dni w臋dr贸wki doprowadzi艂y Ci臋 do breto艅skiej cz臋艣ci G贸r Szarych. Szukasz kogokolwiek od kogo m贸g艂by艣 wyci膮gn膮膰 informacje. Nagle jaki艣 ryk przetacza si臋 przez g贸ry. Pot臋偶ny. I to zaledwie kilkaset metr贸w od Ciebie...


_________________
Geniusz mo偶e mie膰 swoje ograniczenia, ale g艂upota ju偶 nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Czw Kwi 12, 2007 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Rozgl膮dam sie czy w pobli偶u niema jakich艣 krzak贸w. Je艣li s膮 ukrywam si臋 w nich ,je艣li nie nas艂uchuje zwierzyny>
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Czw Kwi 12, 2007 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Na z臋by tala o co tu chodzi"
gor膮czkowo staram si臋 wypatrze膰 jakiej艣 drogi ucieczki
M贸wi臋 tak by mnie us艂yszano lecz tylko w pobli偶u
-Hej co tu sie dzieje odwo艂aj swych s艂ug贸w przyby艂em na twe 偶膮danie a tu takie powitanie
Czekam jeszcze par臋 sekund lecz niezad艂ugo na reakcj臋 szkielet贸w lub pojawienie sie kogo艣 je艣li nic si臋 nie zmienia wypowiadam magiczn膮 inkantacj臋 (MG) i pr贸buj臋 uciec je艣li trzeba przedzieraj膮c si臋 tym czym mog臋 przez szkielety
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Kwi 12, 2007 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grimnirze w ko艅cu dajesz mi kolejn膮 szans臋! Moze to ju偶 teraz! To musi by膰 m贸j czas!

- Wybacz Konradzie, ale tego przegapi膰 nie mog臋 odwracam si臋 w stron臋 z kt贸rej pos艂ysza艂em ryk i zaczym kierowa膰 sie w tamt膮 stron臋 szybkim krokiem w gotowo艣ci do walki Id藕 do tej jaskini i nie pod膮偶aj za mn膮! Jesli nie w贸rce to znaczy, 偶e odkupi艂em swe winy i odszed艂em do krainy przodk贸w! To czas pr贸by i samotnej walki, nie zak艂贸caj go!

stale kieruje si臋 w stron臋 z kt贸rej dobiega艂 ten ryk. Je艣li ju偶 zobacz臋 trolla to b艂yskawicznym ruchem posy艂am jeden z topork贸w do rzucania jego stron臋 poczym ruszam na niego z pot臋偶ym okrzykiem bojowym. Uderzam silnie uko艣nymi ci臋ciami, cios贸w staram sie unika膰 w ostatecznosci je paruje. Jesli nadarzy sie okazaja to w czasie walki posy艂am w strone trolla kolejny toporek celuj膮c w g艂owe lub kark.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Kwi 12, 2007 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwam g艂ow膮 Cranmerowi bez s艂owa. Wystawiam g艂ow臋 z jaskini i gapi臋 si臋 na drog臋, fortec臋 i hordy szkielet贸w.

-Wzrok mnie chyba myli, ale co艣 si臋 chyba tam dzieje...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Czw Kwi 12, 2007 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrze jak podchodzi Konrad a odchodzi Cranmer.

Wypomina艂 mi g艂upot臋 a teraz samotnie idzie na 艣mier膰 z r臋ki takiej bestii, ehh zawsze dziwili mnie hipokryci....

Siedze spokojnie. Jesli krasnolud chce umrzec z honorem to nie moge mu przeszkadzac bo got贸w mnie pu藕niej zabi膰. Zastanawiam si臋 gdzie moze byc jakies latwe wejscie do zamku. Zbieram przy okazji ma艂e kamienie o ostrych brzegach.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Kwi 14, 2007 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Spogl膮dam na trola, na towarzysza, rozgladam sie nerwowo dooko艂a..Spinam mojego konia tak by si臋 uspokoi艂..Szukam drogi ucieczki, lecz nie poruszam sie >
- Behericie jak ruszy na nas w nogi, ale narazie bez gwa艂townych ruch贸w - ostrzegam
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Beherit
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 28 Lis 2006
Posty: 152

PostWys砤ny: Nie Kwi 15, 2007 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Na艣laduj膮c ruchy towarzysza pr贸buje powstrzymac konia. Potem przytakuje g艂ow膮 i czekam a偶 troll ruszy, je偶eli tak to uciekam za Ismaelem>
_________________
#Estalia - w poszukiwaniu Prawdy: Sirius
#Bretonia - Czas nadziei: Sagoth
#Przyjaciel czy Wr贸g?: Garrett The Brox
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wiara, nadzieja, naiwno艣膰 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Nast阷ny
Strona 30 z 32

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group