Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
1-Obl臋偶enieTalabheim
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Upadek Imperium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Czw Lis 23, 2006 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrze jak drabiny s膮 przystawiane i rozumiem 偶e w boju sie nie przydam lecz moge robi膰 co innego. Dobywam sztylet贸w i biegne przez mury odrzucaj膮c drabiny. Robie to tak d艂ugo a偶 na drodze nie stanie mi przeciwnik z kt贸rym b臋d臋 musia艂 walczy膰 frontalnie. Racjonalnie oceniam swoje i jego si艂y i je艣li s膮 wyj膮tkowo na moj膮 nieko偶y艣膰, to ratuje si臋 ucieczk膮.

(Kiedy biegam na murach patrze na bro艅 le偶膮c膮 na ziemi. Je艣li jest jaka艣 na艂adowana rusznica a jej w艂a艣ciciel le偶y martwy to szybko strzelam w t艂umy na ziemi.)
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Lis 23, 2006 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pierwszego zbli偶aj膮cego si臋 wroga rzucam jednym z topor贸w do rzucania, je艣li trzeba uderzam go ponownie ju偶 zwyk艂ym jednor臋cznym toporem.
Nast臋pnie walcz臋 z ka偶dym kt贸ry sie do mnie zbli偶y ( w pogotowiu zawsze mam tarcz臋 aby ewentualnie blokowa膰 ataki). Je艣li jestem w stanie to odpycham drabiny od mur贸w.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
klos
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 18 Lis 2006
Posty: 18

PostWys砤ny: Czw Lis 23, 2006 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyci膮gam tarcze i miecz, top贸r zawieszam na plecach. Staram si臋 do艂膮czy膰 do jakiego艣 szyku. Tarcz膮 pr贸buje odpiera膰 ataki nadziakami, gdy tarcza ca艂kowicie zostanie podziurawiona lub ilo艣膰 wbitych nadziak贸w b臋dzie mi przeszkadza艂a w u偶ywaniu jej, wyrzucam j膮. Po wyrzuceniu tarczy, jak tylko natrafi mi si臋 okazja zmieniam bro艅 na top贸r i staram si臋 trzyma膰 wrog贸w na dystans
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Lis 23, 2006 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przygotowany do walki. Podbiegam to pierwszej lepszej drabiny, kt贸ra mo偶e zosta膰 odci臋ta od muru. Je艣li nie wype艂nie swego planu rozgl膮dam si臋 w poszukiwaniu przeciwnik贸w. Gdyby przeciwnik w艂azi艂 po drabinie, a ja nie m贸g艂bym odepchn膮膰 drabiny wykonuj臋 pionowe uderzenie w jego g艂ow臋.
Gdy dojdzie do walki bezpo艣redniej atakuj臋 ci臋ciami z prawej lub lewej strony, mocnymi, nie oszcz臋dzam si臋. W razie gdyby przeciwnik parowa艂 me ataki boczne, staram si臋 atakowa膰 z tak膮 si艂膮, aby wr贸g ods艂oni艂 klatk臋 piersiow膮. Je艣li tak si臋 stanie posy艂am kopniaka w jego klatk臋 piersiow膮, gdyby wywr贸ci艂 si臋 dobijam go pchni臋ciem.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Lis 23, 2006 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Wymachuje M艂otem Bojowym nad g艂ow膮 i p臋dze na wrog贸w >
- Sigmarze, m贸j panie i w艂adco mego 偶ycia ze艣lij na mnie "B艂ogos艂awie艅stwo Si艂y" - wznosz臋 mod艂e do Boga p臋dz膮c na oprawc贸w - Wyt艂uc 艢cierwo, w imi臋 Sigmara i Imperatora - zagrzewam wojak贸w do walki
< Wal臋 m艂otem z ca艂ej si艂y,staram si臋 skruszy膰 ich ko艣ci twarzy,klatki czy nawet ramion >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pia Lis 24, 2006 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby jaki艣 poj**** w mym mniemaniu chaosyta zechcia艂 mnie zaatakowa膰 - co niew膮tpliwie nast膮pi - staram si臋 oszcz臋dza膰 jak najwi臋cje si艂 walcz膮c. Markuj臋 cios barkiem, czy sam膮 r臋k膮 i uderzam zdradziecko z drugiej strony. Ca艂y czas staram si臋 mie膰 jakiego艣 anonimowego towarzysza broni za plecami, albo chocia偶 mur b膮d藕 inn膮 os艂on臋 anty-przeciwnikow膮. Najwy偶szym priorytetem jest prze偶y膰. Jak mog臋 to staram si臋 trzyma膰 na uboczu. Gdy znajdzie si臋 jaka艣 nabita piszcza艂a lub kusze si臋gam po ni膮 i wypalam niewiele si臋 zastanawiaj膮c w t艂um walcz膮cych. Je偶eli nawet trafie swojego to: raz - nikt mi nie udowodni niczego (z okrutnym u艣miechem pe艂nym pewno艣ci siebie), dwa - na polu bitwy wyp[adki si臋 zdarzaj膮. Akompaniuj臋 sobie potokiem przekle艅sdtw, wyzwisk i inwektyw, kt贸re wylewam na g艂owy przeciwnik贸w niczym wrz膮c膮 smo艂臋. (np. Wy kur** je****, gi艅cie pier****** wasze kure**** macie!)
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lis 24, 2006 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HENSET

Dzi臋ki okrutnej taktyce udaje ci si臋 prze偶y膰. Trzask z bara i dobicie sztyletem w gard艂o, odpa艂 z rusznicy w czaszk臋, 艣wist z kuszy w oko i pchni臋cie od boku w 偶ebra. Masz ju偶 na koncie trzech 艁upie偶c贸w i ci臋偶ko rannego Berserkera. Mimo to sytuacja jest krytyczna. Przybieg艂o kilku ostatnich kap艂an贸w bitewnych Sigmara z g艂臋bi miasta, wiod膮c spory kontyngent Stra偶y Miejskiej. Szala jako艣 przechyla si臋 na wasz膮 stron臋... Powoli.

IVAN

Zerkasz tylko na haki wbite w blanki muru, kt贸re podtrzymuj膮 drabin臋 i oceniasz 偶e dw贸ch zwyk艂ych ludzi by ich nie wyrwa艂o cho膰by si臋 posrali...

Atakujesz jednego Chaosyt臋 co w艂azi艂 po drabinie. He艂m p臋k艂 a struga krwi bryzn臋艂a. Ci臋偶kie cielsko w zbroi p艂ytowej zwali艂o si臋 na d贸艂, zmiataj膮c innych wchodz膮cych na drabin臋 i gniot膮c tych na dole. Atakujesz tych na murze. Jeden 艂upie偶ca sparowa艂 twe ataki od boku tarcz膮. Unikn膮艂 cios贸w na wprost, ale nie przewidzia艂 kopni臋cia. Nie trafi艂e艣 jednak w klat臋 ale w przyrodzenie. Zwin膮艂 si臋 z b贸lu, upuszczaj膮c tarcz臋 i nadziak. Obalasz go z bara i 艣cinasz mieczem... Jeden martwy. 艢wist miecza i szybuj膮cy 艂eb. Drugi... Pchni臋cie i smuga krwi z serca obryzguje twoj膮 twarz. Trzeci... To za ma艂o. Za du偶o was ginie a za ma艂o ich.

Jacy艣 Stra偶nicy Miejscy i Sigmaryci przybiegli by walczy膰 razem z wami.

NUADA/HARGRIM

Nawet nie wiedz膮c o tym, rzucili艣cie si臋 na t膮 sam膮 drabin臋. Seria uderze艅 i martwy woj Chaosu zwali艂 si臋 na d贸艂. Patrzycie na ci臋偶kie haki drabin, wbite w blanki i razem z tytanicznym wysi艂kiem wyjmujecie jeden i odrzucacie go swobodnie. Potem drugi... Uda艂o si臋! Z buta trzaskacie drabin臋, ale wytrzyma艂a. Hargrim odepchn膮艂 j膮 z ca艂ej si艂y toporem i wreszcie spad艂a w d贸艂 razem z wojami Chaosu. To nie ma sensu. Te drabiny s膮 tak przemy艣lnie skonstruowane, 偶e odpycha膰 je to syzyfowa praca. Kilku 艁upie偶c贸w Chaosu biegnie na was, obieraj膮c sobie na cel...

ULRICH

Widzisz, 偶e Stra偶 Miejska i twoi bracia zakonni do艂膮czaj膮 do walki. Mimo to, sytuacja jest z艂a. Sp艂yn臋艂a na ciebie moc Sigmara i za pomoc膮 m艂ota rozwalasz ju偶 czwartego z 艁upie偶c贸w. Widzisz przed sob膮 do艣膰 d艂ug膮 przerw臋 w t艂umie, kt贸r膮 wype艂niaj膮 zmasakrowane trupy i ostatni 偶ywy Berserker. Biegnie na ciebie w szale bojowym, a za nim trzech 艁upie偶c贸w.

GHUNTAR

Twoja tarcza, tak jak przewidywa艂e艣 zosta艂a zniszczona. W dodatku z艂amano ci bro艅.

Uj膮艂e艣 w obie r臋ce top贸r. Czujesz jak przepe艂nia ci臋 gniew. Za Przodk贸w!

Rzucasz si臋 do boju, robi膮c pot臋偶ny wymach. Trzask 艂amanej ko艣ci i 艂eb poszybowa艂 w dal... Jeden. Ciachni臋cie po 偶ebrach i uderzenie trzonkiem... wr贸g spad艂 z muru... Drugi. Uderzenie we flaki... Trzeci. Bro艅 zaklinowa艂a si臋 na miednicy, a dw贸ch 艁upie偶c贸w ju偶 na ciebie biegnie... W ko艅cu wyszarpujesz top贸r.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Pia Lis 24, 2006 23:54, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pia Lis 24, 2006 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kiwam g艂ow膮 z uznaniem krasnoludowi. Wida膰 do niczego na murach sie nie nadaje.>

-Gratuluje przyjacielu, 艣wietna robota.

<Spogl膮dam pod mury na efekt przewr贸conej drabiny.
Spostrzegam grupe szar偶uj膮c膮 na nas i rzednie mi mina. Jednak nie ominie mnie walka. Przyjmuje postaw臋 bojow膮 szkolon膮 u fechmistrza i szykuje sie na pierwszy atak. Zanim dobiegn膮 do nas krzycze: >

-Imperiali艣ci! Sigmar i 艣wi臋tej pami臋ci Imperatorzy patrz膮 na nasz b贸j! Utrzymajmy te mury!!! I niech kto艣 do cholery przyniesie oliwe i pochodnie na te drabiny.

<Kiedy pada pierwszy cios wymierzony we mnie staram sie go za wszelk膮 cen臋 unikn膮膰 i jak 艂upie偶ca straci r贸wnowag臋 wbijam sztylet mi臋dzy jego 偶ebra ci膮gle patrz膮c na ruchy innych wrog贸w.>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Lis 24, 2006 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kiwam g艂ow膮 w podzi臋ce pomcnikowi przy zwalaniu drabiny>

- Dzieki za pomoc!!
<Spogladaj膮c na nabiegajacych chaosyt贸w>

- Teraz towarzyszu gotuj sie na b贸j o 偶ycie! Od nas zalezy los Imperium!!
Nauczmy tych plugawc贸w drogi miecza i topora!! Niech Grimnir prowadzi nasze ostrza a Grungni strze偶e naszych dusz!!

<ponownie siegam do pasa i rzucam drugim toporkiem celuj膮c w nadbiegajacych. Przyjmuje postaw臋 bojow膮 (tarcza z przodu lekko opuszczona jakbym musia艂 sie broni膰, ale ze zamierzam atakowa膰 top贸r uniesony w drugiej r臋ce tak aby wygodnie ci臋艂o si臋 po przek膮tnej torsu). Kiedy s膮 blisko mnie wybieram sobie za cel zewn臋trzego. Zrywam sie z miejsca kiedy jest ode mnie o jakie艣 10 krok贸w, tn臋 toporem uko艣nie od prawej do lewej i nast臋pnie poprawiam uderzajac go tarcz膮, je艣li ataki sie uda艂y i przeciwnik nie 偶yje rozgladam si臋 za kolejnym celem atakuje szybkimi cieciami w potrzebie blokuj臋 tarcza lub unikam cios贸w, je艣li nie przeciwnik 偶yje uderzam go ponownie toporem i post臋puje jak wy偶ej>
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Lis 24, 2006 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widz膮c, 偶e marne mamy szanse powoli wycofuj臋 si臋. Po drodze staram si臋 wycina膰 Chaotys贸w podobn膮 taktyk膮, kt贸r膮 obra艂em wcze艣niej.
Teraz cz臋sto si臋 uchylam si臋 i wykonuj臋 ci臋cie z prawej do lewej, je艣li to si臋 nie powiedzie prostuje si臋 r贸wnocze艣nie pcham mieczem we wroga, gdyby plugawcowi uda艂o si臋 wyj艣膰 ca艂o z tej opresji, wykonuj臋 szybkie ci臋cie, z lewej strony, w jego gardziel. Gdyby kt贸ra艣 z tych plugawych istot wywr贸ci艂a si臋, dobijam j膮. To samo robi臋 gdy nie jestem w walce bezpo艣redniej - dobijam plugalstwa.
Wycofuj膮c si臋 wypatruj臋 rannych, je艣li kt贸ry艣 z moich sprzymierze艅c贸w jest ranny, chwytam go i odci膮gam.
Og贸lnie rzecz bior膮c staram si臋 opu艣ci膰 mur.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pia Lis 24, 2006 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajduj臋 rado艣膰 w dobijaniu rannych traktuj膮c najlepsz膮 bro艅 w swym arsenale - bezmy艣lne okrucie艅stwo. Gdy opadnie garda uderzam mieczem w poprzek twarzy tak by krew tryska艂a wysoko. Gdyby przeciwnik si臋 potkn膮艂 spycham go kopniakiem z blank贸w tak by spad艂 w t艂um poni偶ej. Ka偶demu przeciwnikowi patrze g艂臋boko w oczy rzucaj膮c mu w my艣lach - "To JA jestem Henset Czerwonog艂owy! To mnie bojasz si臋 bardziej ni偶 stra偶nik贸w imperium. Ty jeste艣 koszmarem wolnych ch艂op贸w i ja te偶 nim jestem. Ale Ja jestem tako偶 twoim koszmarem." Tak skomplikowan膮 fraz臋 obj臋t膮 w ramy przekle艅stw w ci膮gu u艂amka sekundy staram si臋 wys艂a膰 ka偶demu. Nawet swoim 偶o艂nierzom. Bo przyda si臋 im wiedza, 偶e kto艣 taki jak JA (o tym, 偶e jestem os艂avbiony wszak nie wiedz膮) stoi po ich stronie. I, 偶e sparafrazuje s艂owa Stalina Stalin - Wi臋cej odwagi b臋d膮 oni potrzebowa膰 by ucieka膰 ni偶 偶eby prze膰 naprz贸d.

Walcze z okrucie艅stwem. Zabijam ze 艣miechem. Przelewam krew z rado艣ci膮.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
klos
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 18 Lis 2006
Posty: 18

PostWys砤ny: Sob Lis 25, 2006 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Widz膮c biegn膮cych na mnie chaotyst贸w staram si臋 zrobi膰odskok i jednocze艣nie ci臋cie. Szybko odwracam si臋 do przeciwnika staraj膮c si臋 za bardzo nie dopu艣ci膰 aby si臋 do mnie zbli偶y艂 >
_________________
#Sesja Upadek Imperium - Ghuntar
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Lis 25, 2006 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Biegn臋 na berserkera i wymachuj臋 m艂otem >
- 艢mierc wrogom Imperatora - krzycz臋 dodaj膮c sobie wiary w zwyci臋stwo
< Opuszczam m艂ot z ca艂膮 si艂a na glow臋 lub barki wroga, i staram sie przyj膮膰 pozyjc臋 obronn膮 w koncu leci na mnie trzech 艣cierwojadom >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Lis 25, 2006 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ULRICH

Szar偶ujesz i uderzasz szybko i mocno. Nie trafi艂e艣 w g艂ow臋, ale przynajmniej strzaska艂e艣 wrogowi bark. Ko艣ci musia艂y przeci膮膰 t臋tnic臋, gdy偶 z jednego otwartego z艂amania trysn臋艂o du偶o krwi. Berserker pad艂 martwy. Nacieraj膮 na ciebie pozostali. Jeden z mieczem uderzy艂 ci臋 w napier艣nik, cios sp艂yn膮艂 po nim. Drugi machn膮艂 toporem, sparowa艂e艣 g艂owic膮 m艂ota cudem. Ale trzeciemu uda艂o ci臋 dziabna膰 nadziakiem w przedrami臋. Wyszarpn膮艂 nadziak, sprawiaj膮c ci du偶o b贸lu... Ale ods艂oni艂 si臋, co wykorzysta艂e艣, uderzaj膮c go m艂otem w twarz. Pad艂 martwy, pozostali odsun臋li si臋 nieco z przestrachem...

GHUNTAR

Uda艂o si臋, odskoczy艂e艣 unikaj膮c topora i swoim toporem rozci膮艂e艣 mu flaki. Facet pad艂 martwy. Drugiego starasz si臋 odgoni膰, co jako艣 ci wychodzi... Masz coraz mniej czasu. Kto艣 si臋 w ko艅cu tob膮 jeszcze zainteresuje...

HENSET

Zepchn膮艂e艣 jednego dogorywaj膮cego wroga z muru kopniakiem. Innego szybko ci膮艂e艣 mieczem po twarzy, rani膮c go, nim ten rzuci艂 si臋 na ciebie. Oszo艂omionego wroga zastraszasz spojrzeniem w oczy i pchasz go mieczem w serce. Krew ci臋 obryzguje a wr贸g zsuwa si臋 z ostrza. 呕o艂nierze wok贸艂 ciebie spogl膮daj膮 na ciebie z szacunkiem, lecz r贸wnie偶 z przestrachem i walcz膮 nieco lepiej ni偶 wcze艣niej. Mimo to, sytuacja jest ci臋偶ka.

S艂yszysz szept w swojej g艂owie, jakiego nigdy nie s艂ysza艂e艣.

"Tak, przelewaj krew, Hensecie i przyjmij pot臋g臋 jaka ci si臋 nale偶y poprzez mnie. Wiesz, kim jestem. Dla mnie nie jest istotne czyja krew si臋 leje, wa偶ne by si臋 la艂a, by zaspokoi膰 g艂贸d wojny! Ty mi to zapewnisz! Atakuj! Siecz! Tnij! Morduj! Zarzynaaaaaaj... Dla mnie! Dla Pana Krwi!"

Czujesz nieludzk膮 moc wst臋puj膮c膮 w ciebie. Czujesz, 偶e teraz jeste艣 tak pot臋偶ny jak u szczytu swojej bandyckiej kariery.

IVAN

Zaci膮艂e艣 jeszcze dw贸ch dzikus贸w, jednego mieczem w 偶ebra, drugiego sztyletem po gardle. Potem wycofa艂e艣 si臋, odci膮gaj膮c paru rannych z mur贸w. Inni 偶o艂nierze ich zabrali w g艂膮b miasta. Mury padaj膮... Atakuj膮 bram臋. Jeste艣 u do艂u schod贸w na mury. Nagle zauwa偶asz tego jegomo艣cia co zagadywa艂 ciebie i morvina przed ratuszem miejskim. Sturla艂 si臋 ze schod贸w pod twoje nogi. Jest ci臋偶ko ranny, najwidoczniej kto艣 go pchn膮艂 mieczem pod 偶ebra. 呕yje jeszcze.

HARGRIM

Ciskasz toporkiem w jednego z wrog贸w, trafiaj膮c w twarz. Pad艂 martwy. Na drugiego rzucasz si臋, tn膮c go po klatce piersiowej i uderzaj膮c tarcz膮. Na wp贸艂 偶ywego wroga na posadzce muru dobijasz uderzeniem topora w 偶ebra. Zaatakowa艂 ci臋 w tym czasie czarnozbrojny wojownik Chaosu. Ci膮艂e艣 go toporem, lecz sparowa艂 i odpar艂 te偶 atak tarcz膮. Przez sekudn臋 by艂e艣 odkryty... Wystarczy艂o mu to, by uderzy膰 ci臋 z ca艂ej si艂y dwur臋czn膮 bu艂aw膮 w bok i rami臋 naraz. Odrzuci艂o si臋 i spad艂e艣 z muru po stronie miasta. Uderzy艂e艣 ci臋偶ko w ziemi臋... Chyba masz z艂amane 偶ebro i rami臋 z toporem... Tarcza zamortyzowa艂a nieco upadek... Ka偶dy ruch sprawia ci wielki b贸l.

NUADA

Nikt nie przyni贸s艂 oliwy. Najwidoczniej nie mo偶esz przekrzycze膰 ha艂asu walki. Krasnolud z kt贸rym odepchn膮艂e艣 drabin臋 zabi艂 dw贸ch 艂upie偶c贸w, lecz zosta艂 zmieciony z muru na stron臋 miasta przez czarnozbrojnego Wojownika Chaosu. Po uderzeniu bu艂aw膮, woj rzuci艂 si臋 w przeciwn膮 stron臋, wal膮c innych 偶o艂nierzy. Na ciebie pobieg艂o trzech 艁upie偶c贸w. Jeden dzikus atakuje dwur臋cznym toporem, a ty unikasz ciosu. Jego ostrze wbija si臋 w klepisko, a ty go pchasz sztyletem i zrzucasz z muru. Drugi zaatakowa艂 ci臋 na wprost, lecz pad艂 艣ci臋ty jak膮艣 zab艂膮kan膮 kul膮. Trafi艂a go w oko. Zagapi艂e艣 si臋 jednak, wtenczas trzeci hukn膮艂 ci臋 tarcz膮, og艂uszaj膮c i pchn膮艂 mieczem pod 偶ebro i odkopn膮艂 na schody. Sturla艂e艣 si臋 po nich... Rana jest ci臋偶ka, ale przynajmniej patrzysz jak tw贸j oprawca zgin膮艂 od ciosu jakiej艣 halabardy...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sob Lis 25, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<To chyba koniec walki dla mnie.... Zostawiam sztylety, teraz mi sie nie przydadz膮. Zbieram wzystkie swoje si艂y i przyciskam swoj膮zmi臋t膮 koszule do rany, byle sie nie wykrwawi膰. Je艣li jestem w stanie to odczo艂gowuje sie lub odchodze na kolanach od mur贸w.

Je艣li b臋d膮 obok mnie przebiega艂y posi艂ki, to m贸wie im o tej cholernej oliwie..... >

-Sigmarze, gdzie jeste艣 kiedy tw贸j lud tak bardzo Ci臋 potrzebuje.....
<M贸wie cicho i padam na ziemie.>
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Upadek Imperium Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast阷ny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group