Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Scenariusze: gotowe a może wymyślone?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Jaki scenariusz preferujesz?
Gotowy(kupuje)
13%
 13%  [ 4 ]
Wymyślam
86%
 86%  [ 25 ]
Wszystkich G³osów : 29

Autor Wiadomo¶æ
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Sro Lis 16, 2005 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jo tam lubia wydane przez Maga scenariusze i te zamieszczone w MiMie i Labiryncie. Ich wielką zaletą są naprawdę świetne pomysły. Też fakt faktem jest, że jak MG korzysta z takich rozwiązań, to praktycznie nic z siebie niy musi dodawać. Lecz może mieć problem z prowadzeniem takiego scenariusza, z uwagi na wielowątkowość, zbyt dużej ilości szczegółów itp.
Ja osobiście miałem problem z niektórymi scenariuszami i niezbyt dobrze to prowadzenie wychodziło, ale tylko to jest moje zdanie, bo gracze byli najwyraźniej zadowoleni.
Jeśli kieryś będzie korzystać z "gotowców", to mam do niego małą radę. Niech doda coś od siebie, bądź zmodyfikuje scenariusz tak, aby niy sprawił mu problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Sro Gru 07, 2005 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymyślone scenariusze nade wszystko! Niczego nie poprowadzisz lepiej od własnego scenariusza. Nawet te kupne historie przerabiam, modyfikuję lub biorę z nich co najlepsze. Prawie jużnie posiłkuję się scenariuszami z sieci, ich poziom jest zazwyczaj żenujący. Czytał ktośmoże "Górę jęku". Jak znajdę to podeślę linka. Ale jedno mogę powiedzieć, po tej lekturze jęczałem przez dwie godziny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Loradil
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 27 Gru 2005
Posty: 8

PostWys³any: Sro Gru 28, 2005 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupione mi sie nie podobaja bo mam 50 stron z opisami i miedzy nimi pojedyncze wazne informacjie!

Jak dla mnie to dobra przygoda to:
-Krociutenki opis sytuacji i dluzszy
-harmonogram wszystkich zdarzen
-opis pokoju/zamku/lasu itp krotki i zwiezly w punktach wypisane wazne informacjie i taz dluzszy opisujacy wyglad, dzwieki itp
-opisu postaci na koncu i ktorki(corka barona A, zlosliwa, zakochana w drwalu B) i dlugi

a po co?? bo ja znasz cala misje to potrzebujesz czegos do czego szybko mozesz siegac a cale opisy to samemu sie robi. chyba ze przepieknie czytasz....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Erallion
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys³any: Nie Paz 01, 2006 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie wole wymyślać własne sesje...czasem tylko gotowce ale i tak z reguły dokładam coś od siebie żeby było ciekawiej Twisted Evil
_________________
Nie należy denerwować Mistrza Gry ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
exarkun
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2007
Posty: 31
Sk±d: Tychy

PostWys³any: Wto Kwi 24, 2007 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle sam wymyślam ale jak nie mam żadnej inspiracji to coś tam z neta ściągnę sobie a potem i tak muszę przerobić bo znam moich graczy i wiem czego poszukują Very Happy
A z tego co ostatnio widziałem na rożnych stronach to nikt nie potrafi dobrze napisać dobrego scenariusza... Sad smutna prawda.
_________________
[...]Nie pierwszy raz wzniesiemy miecz, Nie pierwszy raz popłynie krew
Nie pierwszy raz ulegnie wróg, Nie pierwszy raz,lecz już ostatni [...]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group