Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Krasnoludy w II edycji...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Taliesin
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 07 Wrz 2006
Posty: 18
Sk±d: z północnych pustkowi

PostWys³any: Czw Lis 02, 2006 09:36    Temat postu: Krasnoludy w II edycji... Odpowiedz z cytatem

Zarówno w starej, lecz mi chodzi bardziej o nową, edycji jest brak profesji tylko dla krasnoludów (pomijam wszelakich zabójców). Co zrobić gdy jakiś gracz będzie chciał wstąpić do krasnoludzkiej armii do jakiegoś oddziału specjalnego? Poza tym przydało by się trochę więcej niż te pięć profesji krasnoludzkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys³any: Czw Lis 02, 2006 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież taki oficer, żołnierz inne profesje. Mało? No cóż profesji TYLKO dla elfa też jest mało... a co mają powiedzieć biedne niziołki?
Ale 2ed młotka ma to do siebie że profesje z podręcznika można interpretować na mnóstwo sposobów.

Pozatym oddział specjalny ma to do siebie że wymaga obecności w owym oddziale Wink i braku totalnej swobody.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Czw Lis 02, 2006 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, mało jest profesji "rasowych". Ja zrobiłbym tak, że jeśli chcesz wstąpić do wojska, to jesteś tarczownikiem (nie za bardzo podoba mi się ta nazwa..), potem weteran, a MG powinien dopasować umiejętności i zdolności do oddziału, w jakim służysz. Charakterystyka też powinna być trochę inna, chodzi mi tu przede wszystkim o WW i US. Ja sugerowałbym wybrać jedno do rozwoju. Drugie może mieć ewentualnie +5. Taki hammerer nie będzie przecież dobrze strzelał, czy rzucał.
Profesje miały być uniwersalne i podpinać pod nie to, czego brakuje, dlatego nie ma takich specyficznych.. Np. kiedyś był saper, teraz tylko inżynier, albo dodatkowy krasnoludzki mędrzec (z umiejętnością wiedza Smile ) został wsyśnięty przez uczonego, itd.
W końcu zostały też opublikowane w Królestwie Magii profesje kowali runów, co jest dostępne tylko dla brodaczy. I tak krasnoludy mają więcej, niż elfy Wink
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Erallion
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys³any: Czw Lis 02, 2006 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Orrendilem Cool krasnoludom mozna sporo profesji przyporzadkowac z podrecznika , mozna tez nieco pozmienic ich charakterystki czy umiejetnosci...a fakt Elfy sa bardziej pokrzywdzone Sad
_________________
Nie należy denerwować Mistrza Gry ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group