Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA - Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager - TOM 1
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Lis 25, 2005 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot to! Ciekawe co on tam zobaczy艂? Mo偶e to jakie艣 nast臋pne 艣cierwo?! Musz臋 natychmiast tam si臋 uda膰 i sprawdzi膰 co si臋 tam dzieje. Wi臋c czym pr臋dzej biegn臋 w stron臋 mego towarzysza. Wspinam si臋 jedym s艂owem pospiesznie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred


Ostatnio zmieniony przez Xsary dnia Pia Lis 25, 2005 20:18, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lis 25, 2005 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie wiem jak ty Grot ale nie jestem 艣pi膮cy, nie mam zamiaru dzisiaj spa膰. Kiedy zapadnie ju偶 ca艂kowity zmrok zatrzymamy si臋 na jakie艣 dwie klepsydry, 偶eby odzyska膰 si艂y, znale藕膰 co艣 do jedzenia, wode jeszcze mam ale 藕r贸d艂o te偶 si臋 przyda. Dobrze , 偶e znamy drog臋 szybciej wr贸cimy.
<Spogl膮dam na Lilian i patrze czy spi. Je艣li b臋dzie j膮 bola艂o to podaje jej to lekarstwo co mi Hakkard da艂. Spogl膮dam na las, nas艂uchuje czy jest cichy, a mo偶e s艂ycha膰 ptaki , wod臋. Zastanawiam si臋 czy ci dwaj co zostali dadz膮 sobie rad臋. >
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Lis 25, 2005 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrz臋 na niego ze zdziwieniem. U艣miecham si臋 ponuro. Podchodz臋 powoli.>

- Wiesz jaki los ci臋 czeka. Zanim umrzesz, powiedz mi co zamieszkuje ten kompleks. Jaka bestia, kt贸ra sw膮 obecno艣ci膮 wywo艂a艂a nawa艂nic臋 plotek... bo wiedz, 偶e nie przyby艂em tu po z艂oto, ani w szlachetnej misji zwalczania choasu... Bestia...

<Id膮c szoruj臋 ko艅cem w艂贸czni po ziemi. Zatrzymuj臋 si臋 kilka metr贸w przed nim>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Lis 26, 2005 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filo

Wdrapujesz si臋 na ska艂臋 s艂ysz膮c ostatnie s艂owa Hakkarda. Gdy wychylasz g艂ow臋 za kraw臋d藕 urwiska widzisz jak rozmawia z czarnoksi臋偶nikiem siedz膮cym pod jednym z krzew贸w i pal膮cym fajk臋.

Hakkard stoi obok niego trzymaj膮c w r臋ku swoj膮 kr贸tk膮 w艂贸czni臋 i pozornie niedbale opieraj膮c j膮 o ziemi臋.

Podchodz膮c s艂yszysz trwaj膮c膮 dalej rozmow臋:

--------------------------------------------------------------------------------------

Hakkard

Zatrzymujesz si臋 kilka metr贸w przed czarownikiem i pytasz go o besti臋..

On spogl膮da na Ciebie i wypuszczaj膮c k艂膮b dymu odpowiada..

- Zaiste mieszka tam bestia, je艣li mo偶na j膮 tak nazwa膰.. Powiedz mi.. jaki ja mam interes w tym, 偶e Ci o bestii opowiem, skoro ty i tak mnie.. zabijesz?

Ostatnie s艂owo "zabijesz" wypowiada z lekkim lekcewa偶eniem. By膰 mo偶e to tylko gra, a by膰 mo偶e naprawd臋 nie obawia si臋 艣mierci.. Tego nie wiesz..

Spogl膮da Ci przez rami臋 i zauwa偶a nadchodz膮cego Fila. Potem zn贸w przenosi spojrzenie na Ciebie, patrz膮c wyczekuj膮co...

--------------------------------------------------------------------------------------

Gatz, Grot, Lilian

Zapada zmierzch...

Okolica przestaje by膰 tak przyjazna jak za dnia...
Wicher wyje pomi臋dzy za艂omami urwisk i w膮woz贸w, szarpie li艣cie na drzewach i te le偶膮ce na ziemi. Powykr臋cane konary ca艂y czas sprawiaja wra偶enie jakby by艂y czym艣 innym..

---<-->---

Przekraczacie most - nie wiadomo ile ju偶 zasu min臋艂o - stracili艣cie jego poczucie - wiecie, 偶e jest ju偶 艣rodek nocy - niebo zachmurzone - gwiazd nie wida膰.

Lilian 艣pi po dawce narkotyku zaamplikowanej przez Gatza.

We dw贸ch niesiecie j膮 na noszach ciemn膮 drog膮, na kt贸rej ledwie wida膰 zarysy szlaku..

Nagle robi si臋 du偶o ja艣niej.. Spogl膮dacie w niebo..

Chwilowe przeja艣nienie ods艂oni艂o ksi臋偶yc.. Jest w pe艂ni.. Gdzie艣 w oddali rozlega si臋 upiorne wilcze wycie, gdzie艣 dalej odpowiada mu kolejne i kolejne...

Spogl膮dacie po sobie.. Co艣 ruszy艂o si臋 w krzakach po prawej stronie drogi.. Szarpn臋艂o si臋 i znieruchomia艂o..

_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Lis 26, 2005 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdrapuj臋 si臋 na ska艂e. Widz膮c czarnoksi臋偶nika ogarnia mnie niepok贸j, jednak nie reaguje. Stoj臋 i przys艂uchuje si臋 ich rozmowie. Mam nadzieje 偶e to nie 偶aden spisek.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Lis 26, 2005 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Nie ogl膮dam si臋 na podchodz膮cego elfa. Kontynuuj臋 rozmow臋>

- Twoja 艣mier膰 mo偶e by膰 przyjemna... mo偶esz tak偶e unikn膮膰 艣mierci. To zale偶y od tego co powiesz... Nie zale偶y ci chyba na bestii. Kompleksu broni艂e艣 w imi臋 czego艣 wynio艣lejszego. Bestia to zapewne kolejny stra偶nik. Tobie to i tak na nic. Dla ciebie jest teraz wa偶ne jak i czy wog贸le umrzesz... Zatem?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lis 26, 2005 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zatrzymujemy si臋. K艂adziemy Lilian na nosid艂ach ostro偶nie na ziemi臋. Opieram d艂o艅 o r臋kojmie miecza. Szepcze do Grota:>
-Masz lepszy wzrok w ciemno艣ci, widzisz tam co艣 w tych krzakach ?? Mo偶e da sie to zje艣膰?? Spr贸bujesz to z艂apa膰 czy ja mam to zrobi膰.? Musimy pami臋ta膰 , 偶eby si臋 nie rozdziela膰 zbytnio. Wi臋c bieganie za zwierzyn膮 po lesie w pojedynke odpada. No i jeden musi ca艂y czas pilnowa膰 elfki.
<Patrz臋 na Lilian z trosk膮 ,potem jeszcze na krzaki. Tu sie zatrzymamy na jakis czas. Uzbieramy kilka ga艂臋zi rozpalimy ogie艅 i odpoczniemy. Mo偶e jaka woda jest w pobli偶u.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Lis 27, 2005 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lilian, Gatz, Grot

Postawili艣cie nosze z Lilian na ziemi.. 艢pi bardzo niespokojnie.. Ca艂y czas si臋 wierci, przez co utrudnia wam niesienie...

Co艣 co poruszy艂o si臋 w krzakach znieruchomia艂o i ruch ten ju偶 si臋 nie powt贸rzy艂.. By膰 mo偶e ju偶 uciek艂o..

Grot - krasnoludy widz膮 dobrze w ciemnosci - ale zwykle lepiej w jaskiniach, niz na powierzchni. Teraz gdy ksi臋偶yc b臋d膮cy w pe艂ni jest ods艂oni臋ty nie widzisz znacznie lepiej od Gatza - wasze zmys艂y s膮 na tym samym poziomie.. By艂oby lepiej gdyby ponownie przys艂oni艂y go chmury...

Gatz - dos艂ownie chwile wcze艣niej przekroczyliscie most - ten na kt贸rym wymalowana by艂a krwawa linia i na s艂upach wisia艂y czerepy - teraz jak wracaliscie ju偶 ich nie zauwa偶yli艣cie - a mo偶e byliscie a偶 tak poch艂oni臋ci marszem...

Wilcze wycie gdzie艣 w oddali usta艂o.. Zn贸w rozlega si臋 cykanie nocnych 艣wierszczy i bzyczenie le艣nych owad贸w.. W lesie ze 艣ci贸艂ki podrywaj膮 si臋 pojedy艅cze 艣wietliki...

-------------------------------------------------------------------------------------

Hakkard, Filo

Filo podchodz膮c do rozmawiaj膮cych stajesz z boku z zamiarem przys艂uchiwania si臋 rozmowie..

Czarnoksi臋偶nik kontynuuje:

- Chyba nie m贸wisz powa偶nie.. <Spogl膮da na Ciebie z lekkim niedowierzaniem> Ty naprad臋 nie przyszed艂e艣 tutaj szuka膰 skarb贸w? Chodzi ci o besti臋?

Przerywa na chwil臋 i rozgl膮da si臋 dooko艂a, potem chwyta si臋 pod brod臋 i spogl膮da na Ciebie..

- Chcesz si臋 z ni膮 zmierzy膰?.. Tak! - ty chcesz sie z ni膮 zmierzy膰! - ty przyszed艂e艣 tutaj szukaj膮c wyzwania - wiedz, 偶e dobrze trafi艂e艣!

Usmiecha si臋 paskudnie..

- Ale sp贸藕ni艂e艣 si臋.. Z ka偶d膮 chwila bestia ro艣nie w si艂臋.. Ka偶da ofiara w jej imieniu zwi臋ksza jej moc.. A im ofiara pot臋偶niejsza, tym bestia staje si臋 silniejsza..

Czarnoksi臋偶nik powoli wstaje..

- Ja tak偶e jestem ofiar膮.. Zabij mnie je艣li chcesz, ale wiedz, 偶e ka偶da pomniejsza wygrana oddala Ci臋 od ostatecznego zwyci臋stwa..

Czarnoksi臋偶nik lekko odwraca si臋 w stron臋 pobojowiska..

- Tyle istnie艅 dzi艣 po艣wi臋ci艂o swe istnienie, aby sta膰 si臋 jej cz臋艣ci膮..

Odraca si臋 spowrotem ku wam..

- Ale tylko ja jestem na tyle pot臋偶ny by ni膮 pokierowa膰!... <krzyczy> Tylko JA! I to tylko kwestia czasu, kiedy si臋 z ni膮 z艂膮cze - wi臋c je艣li chcesz przy艣pieszy膰 ten proces - zabij mnie! Wiedz, 偶e je艣li tego nie zrobisz to ja zabij臋 Was!

_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Lis 27, 2005 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<U艣miecham si臋 krzywo. Podrywam w艂贸czni臋 z ziemii i wbijam j膮 w pier艣 maga>

- Zatem powiedz jej, 偶e po ni膮 id臋...

<Wyrywam w艂贸czni臋. Patrz臋 jeszcze chwil臋 na starca>

- S艂ysza艂e艣 elfie. Bestia jest silna. Rytua艂y... ofiary... jest na pewno zwi膮zana z wiatrami chaosu. Zatem magia. Jest bardzo niebezpieczna elfie... i teraz mocno 偶a艂uj臋, 偶e pu艣ci艂em rycerza i krasnala w drog臋 powrotn膮...

<`Trzeba by艂o zabi膰 elfk臋. M贸g艂bym spr贸bowa膰 skontaktowa膰 si臋 z Duvanem, ale raczej si臋 nie uda. Ale trzeba spr贸bowa膰`>
<Odwracam si臋 do elfa>
- Przypilnujesz mnie przez dziesi臋膰 minut? Musz臋 si臋 przespa膰...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Nie Lis 27, 2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Budz臋 si臋 z niespokojnego snu i spogl膮dam na Gatza, a chwil臋 p贸藕niej Grota troch臋 nieprzytomnym wzrokiem. U艣miecham si臋 do niego i m贸wi臋.>

-Wiesz co Grocie? Kocham Ci臋...bo jeste艣 mi jak ojciec i jestem szcz臋艣liwa. <Spogl膮dam na Gatza.> A Ty jeste艣 taki s艂odki i kochany. Co ja bez Ciebie zrobi臋? 艁adny dzisiaj mamy dzie艅 taki pochmurny i jak pi臋knie co艣 gra. Czuj臋 si臋 tak lekko i b艂ogo jak jeszcze nigdy. Schud艂am Gatzie? Czy dobrze wygl膮dam? Tak mi dobrze, 偶e chcia艂abym pota艅czy膰. Co Ty na to? <U艣miecham si臋 do nich jeszcze raz.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Gru 04, 2005 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrze na Lilian. Sci膮gam he艂m i kl臋kam przy niej u艣miechajac si臋, ale w g艂臋bi martwie si臋 jak cholera>
-Tak ,wygl膮dasz 艣wietnie moja droga przyjaci贸艂ko. Ty te偶 jeste艣 kochana ale nie mo偶emy ta艅czy膰 bo...<Prze艂ykam ci臋偶ko 艣line> ... poniewa偶 to jest nieodpowiednie miejsce i czas , a my z Grotem jeste艣my zm臋czeni. Twoje nogi te偶 s膮 zm臋czone. Tyle biega艂a艣 i spacerowa艂a艣 , 偶e teraz si臋 zbuntowa艂y i chc膮 odpocz膮膰.
<Na Morra co za k艂amstwa, ale to dla jej dobra.>
-Wi臋c musisz sobie pole偶e膰 niestety..
-Grot - je艣li mo偶esz poszukaj jakiego艣 jedzenia i 藕r贸d艂a, a ja zostan臋 z Lilian. Chyba, 偶e chcesz 偶ebym to ja poszed艂 , a ty jej przypilnujesz??
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Wto Gru 06, 2005 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wyt臋rzam wzroki i kiedy dochodze do wniosku, 偶e i tak nic nie zobacze spogl膮dam w kiedunku budz膮cej si臋 Lilian a potem Gatza>

-Wybacz przyjacielu ale przez ten cholerny ksi臋rzyc nic nie widze.

<kiedy s艂ysze pro艣b臋 gatza odpowiadam na ni膮 twierdz膮co po czym ide na poszukiwanie jedzenia i jakiego艣 藕r贸d艂a, ale staram si臋 nie odej艣c zbyt daleko 偶eby si臋 nie zgubi膰>
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109
Strona 109 z 109

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group