Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Prolog-Kasr Partox
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> P艂omienie Zag艂ady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jeremiasz_Keppler
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk眃: Pd. Reiklandu

PostWys砤ny: Czw Lis 17, 2005 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wyjmuje pi艂omiecz>
-Co tu robi ten zielony goryl?! <wskazuje na orka i zaczynam isc w jego kierunku
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lis 17, 2005 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Pan kapitan wybaczy. Zupe艂nie zapomnia艂em , 偶e zapasowe ci臋偶sze bronie, kt贸re mieli艣my na sk艂adze, zabra艂o tydzie艅 temu inkwizytorium.
<My艣le sobie szkoda , 偶e sier偶ant nie z艂o偶y艂 wniosku o ci臋偶ki sprz臋t. Przecie偶 nasz oddzia艂 ma prawo do conajmniej dw贸ch sztuk broni ci臋偶kiej, je艣li z艂o偶y si臋 papiery, bo jedna jest obowi膮zkowo.>
<Witam siez Hansem i Ottem>
-Zobaczycie teraz ja si臋 wam zrewan偶uje posi艂kiem. Dokopiemy tylko tym Chaotykom i wracamy na ciep艂e udka z kurczaka.
<Spogl膮dam na te zbieranine. Co to ma by膰?? Niedobitki?? Dlaczego te oddzia艂y s膮 nieregularne?? A ilu tu m艂okos贸w. 艢mierdz膮 nowo艣ci膮 a偶 mnie sw臋dzi nos. Salutuje dow贸dcom i sier偶antom. Dobrze ,偶e wczoraj czy艣ci艂em wszystko i sprawdza艂em. >
-Uwa偶aj Markus. Zielone Goryle jak ma艂py. Ani si臋 obejrzysz ,a ju偶 s膮 na drzewie.
<Zaczynam si臋 cicho 艣mia膰 z tego co sam powiedzia艂em.Zagaduje do mego sier偶anta:>
-Sier偶ancie Yamato sp贸jrzcie. Wygl膮da na to , 偶e dzie艅 zacznie si臋 ciekawie.
<Ruchem g艂owy wskazuje mu Marcusa z mieczem, id膮cego w stron臋 "zielonego".>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Czw Lis 17, 2005 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodz臋i i 艂api臋 Marcusa za rami臋.>
- Jest nas ma艂o Krwawy Aniele... a to jest zwyk艂y najemnik, nie tra膰 na niego swej energii, b臋dziesz jej potrzebowa膰 na polu...

<Puszczam Marcusa. Odwracam si臋 do reszty zebranych. Podnosz臋 g艂os>

- Bo zaprawd臋 powiadam wam! Kto r臋k臋 pomocn膮 sw膮 d艂oni膮 wype艂niona pych膮 odrzuci, ten t膮 d艂o艅 utraci! Bo pycha jest z艂em, a z艂o ginie w starciu z wszechot臋偶nym dobrem, kt贸ego uosobieniem jest nasz wielki Ymperator. Zatem powiadam wam! Nie odrzucajcie pomcnej r臋ki, jakakolwiek by ona nie by艂a, bo mo偶e si臋 okaza膰 偶e zginiecie, gdy b臋dziecie potrzebowa膰 pomocy! Nie patrzcie dzisiaj kto kim jest, tylko kto gdzie jest. A ten kto z wami, nie jest przeciwko wam!
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Czw Lis 17, 2005 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<do druzyny>
-No ch艂opy za godzine walimy chaoz贸w po 艂bach
- Je艣li mi sie kt贸ry艣 odwa偶y nie zabi膰 chaoznika to mnie popamieta na zawsze
- A je艣l mi kt贸ry zginie to naprawde po 艣mierci bedzie mia艂 tak przejebane ze g艂owa ma艂a.

- A wiec co zrobicie z chaoznikami?!?!?!?!?!?!?!

<Czekam na okrzyk , poczym skanduje z nimi>

- Sprawdzcie ekwiunek czy wszystko macie.
<sam r贸wnie偶 przegl膮dam i zapalam cygaro>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Czw Lis 17, 2005 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Taa... Teraz sier偶ancina nas do walki zagrzewa... Zobaczymy kto d艂u偶ej po偶yje... Ja, czy on? Skanduje razem z reszt膮... I spogl膮dam krzywo na orka do kt贸rego idzie Krwawy Anio艂 ze sw膮 'pi艂膮'... Jak zielony zginie to przynajmniej b臋de mia艂 wi臋krz膮 pewno艣膰, 偶e w dupe kulki nie dostane... Albo mnie to prosie nie pogryzie...>
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jeremiasz_Keppler
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk眃: Pd. Reiklandu

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<gdy Ojciec Inkwizytor do mnie m贸wi to przestaje i艣膰 na orka i wy艂膮czam pi艂omiecz>
-Musisz mie膰 racje Ojcze <wbijam wzrok w ziemie> Wybacz mi moj膮 porywczo艣膰.
<wracam do oddzia艂u>
- synowie Sanguiniusa, dzi艣 nadszed艂 dzie艅, 偶eby艣cie udowodnili, 偶e jeste艣cie godni miania 偶o艂nierzy Imperatora. Drogi s膮 tylko dwie: zwyci臋stwo lub 艣mier膰 wraz jak najwi臋ksz膮 liczb膮 pokonanych wrog贸w. Ka偶a inna opcja skarze was na pot臋pienie i okrycie nies艂aw膮 naszego zakonu.
<oddalam si臋 w jakie艣 ustronne miejsce, uzbrajam otrzymane 艂adunki wybuchowe i chowam detonator do kieszeni>
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Marszcze brwi i wykrzywiam usta. No i nie b臋dzie zabawy na rozgrzewke. Inkwizytorzy wszystko zawsze psuj膮, niech go szlag. Troch臋 posmutnia艂em. Jeszcze raz sprawdzam iskrownik. Dobra ruszajmy ju偶. Godzina stania to godzina mniej opierdalania si臋. Wciskam papierocha w szpare he艂mu. Jak zwykle go nie odpalam. W ko艅cu jestem nie pal膮cy.U艣miecham si臋 sam do siebie.>
-Kapitanie jak nas pan podzieli, Sir?? Grupy po 5 czy wszyscy razem??Czy nasi skauci i rekruci zostaj膮 w bunkrze??
<Zastanawiam si臋 dlaczego czasem ci u g贸ry nie u偶yj膮 poprostu Holocaust Cannon i po wszystkim. Ale zawsze nasuwa mi sie jedna odpowied藕: 呕eby艣my my na dole mieli zabawe, a oni nie marnowali energii. Tylko ludzi szkoda. Wyobra偶am sobie nadchodz膮c膮 bitwe. Wszystko p艂onie lub dogasa, leje po artylerii i granatach. Porozrzucane cia艂a. B艂yski karabin贸w, krzyki, j臋ki , szcz臋k mieczy i topor贸w, Khorne berzerkers , biegn膮 na mnie , jeden dobiega i wali mnie w ryj ,a wtedy wszystko zaczyna p艂ona膰, oni ,ja, wszystko. Nie to ju偶 by艂o , to nie nadchodz膮ca bitwa, tylko przesz艂a.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GHORMAR/BILL/REDRAG/MARCUS

Oddzia艂y zostaj膮 zorganizowane. Wasza dru偶yna jest jedynym przedstawicielstwem Harrakoni Warhawks w tej operacyji.
Obecnie siedzicie sobie spokojnie i czekacie z reszt膮 偶o艂nierzy, po drugim 艣niadaniu, na sygna艂 do wymarszu... Wasz spok贸j przerywaj膮 warkoty silnik贸w pot臋偶nych czo艂g贸w i... kanonada artyleryjska. S艂ycha膰 krzyk Komisarza Cadia艅skiego:

-Napierdala膰 a偶 si臋 amuna sko艅czy! Przycisn膮膰 Slaaneshowc贸w i Khornit贸w do gleby! WSPARCIE PANCERNE! MIELi艢CIE BY膯 TU, KURWA WASZA MA膯, PI臉膯 MINUT TEMU! NAGANA DYSCYPLINARNA! I POMY艢LE膯 呕E JESTE艢CIE MOIMI RODAKAMI Z CADII! WSTYD!

Widzicie zbli偶aj膮ce si臋 oddzia艂y Salamander i Krwawych Anio艂贸w. Niestety, nie maj膮 du偶o ci臋偶kiego sprz臋tu, g艂贸wnie s膮 to ludzie od walki wr臋cz lub dru偶yny "p艂omienne".

JAN

Pushka zleca Ci zadanie:

-Bracie 呕izka! Masz do艂膮czy膰 do oddzia艂u os艂ony bunkra zaopatrzeniowego! B臋dziesz w szturmowej dru偶ynie Salamander z Kapitanem Tashino i sier偶antem Yamato! Ja i Jukov b臋dziemy w szturmie obecni, co nie zdarza si臋 cz臋sto, w elitarnym oddziale sztabowym.

<Janie, s艂yszysz rozmow臋 Tashino z jak膮艣 Salamandr膮... bratem Artemiderusem... widzisz ca艂e przygotowanie i wrzaw臋 artyleryjsk膮>

ARTEMDIERUS

Yamato posy艂a kr贸tki u艣miech, po czym zasiadacie do drugiego 艣niadania. Po organizacji, nast臋puj膮 przygotowania wsparcia pancernego i sotrza艂 artyleryjski. Podchodzi do Ciebie Kapitan Tashino.

-Bracie Artemiderusie! Da艂e艣 dow贸d odwagi w walkach z resztkami Tzeentchowc贸w i Nurglist贸w! Ale mam pewn膮 pro艣b臋... ma do nas do艂膮czy膰 Licencjonowany Inkwizytor w bitwie, jako m贸j doradca i wsparcie. I prosz臋... NIE! 呕膭DAM, aby艣 nie paln膮艂 jakiej艣 g艂upiej odzywki! Nie interesuje mnie 偶e to inkwizycja Ci臋 zdegradowa艂a! Je艣li pierdolniesz jakiego艣 teksta lub nawet krzywo si臋 spojrzysz, to urw臋 Ci jajca, rozumiesz Marine?!

<po chwili kontynuuje>

-Je艣li przyniesiesz z艂膮 s艂aw臋 grupie, upierdol臋 Ci臋 gorzej ni偶 Berzerkerzy Khorna na tym statku! ZROZUMIANO 呕O艁NIERZU? Teraz zapierdalaj po Brata Inkwizytora Jana 呕izk臋!

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Jak tu kurewsko nudno, ruszyliby艣my ju偶 cholera. Moi ch艂opcy sie znudz膮 tym i zasn膮 a co wtedy???? Wtedy przegramy .......U艣miecham si臋 do siebie i dalej pale cygaro>
<Patrze na Billa i Orka>
- No c贸偶 dobrze 偶e jeste艣cie lojalni tylko my艣le 偶e nie zrobicie jakiej艣 g艂upoty. Bo jak zrobicie to w艂asma mamusia was w piekle nie pozna, a jak wrucimy z tego mordobicia to stawiam zgrzewke czego艣......rozgrzewaj膮cego. Mam nadzieje ze wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Obym si臋 nie myli艂. Bo m贸j plan ko艅czy si臋 dobrze.

<Poklepuje ich po ramionach i podchodze do Gromma i Ogryn贸w aby doda膰 im otuchy>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrz臋 na prze艂o偶onego>
-Oczywi艣cie Bracie
<Odwracam si臋 i mrucz臋 do siebie>
- Na chwa艂臋 Ymperatora...

<Przys艂uchuj臋 si臋 rozmowie Tashino. Stoj臋 odwr贸cony do nich bokiem. U艣miecham si臋. Odpinam z plec贸w miecz i opuszaczam go przed sob膮. Da si臋 s艂ysze膰 chrz臋st ziemi pod 偶elaznymi okuciami jednej ze stron olbrzymiego miecza. R臋koje艣膰 opieram na sobie i wyjmuj臋 zza pasa nabijane metalowymi p艂ytami r臋kawice. Powoli je zak艂adam patrz膮c na wszystkich dooko艂a. Potem zarzucam miecz na rami臋 i sprawdzam miotacz.>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Po 艣niadanku wys艂uchuje uwa偶nie kapitana.>
-Zrozumia艂em , Sir. Zrobi臋 to ale tylko dla pana , sir. Nie dla niego, sir.
<Salutuje i ruszam pewnym krokiem w strone inkwizytora. My艣le sobie: By艂o kurwa tak 艣wietnie a偶 w ko艅cu przys艂ali kilku dupk贸w imieniem "inkwizytor".
Ale mo偶e b臋d臋 mia艂 szcz臋艣cie i szlag go trafi tak jak tego na Planecie Kopalni. Dlaczego do艂膮czyli go akurat do nas?? U艣miecham si臋 sam do siebie. Staje przed inkwizytorem wyprostowany. Salatuje mu. >
-Wielmo偶ny bracie Inkwizytorze Janie 呕i偶ka, mam zaszczyt poinformowa膰 wasz膮 osob臋 , 偶e b臋dzie ona walczy膰 razem z naszym oddzia艂em Salamanders , ramie w ramie. Pan kapitan prosi do siebie.
<Mierze go od st贸p do g艂贸w. Patrze na miecz i stwierdzam , 偶e jego eksponowanie jest zbyt prostackie. Czekam a偶 inkwizytor ruszy swoj膮 艣wietobliw膮 dupe i prowadze go do kapitana. >
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrz臋 na 偶o艂nierza spod kaptura.>

- Synu... nie obchodzi mnie, 偶e nie lubisz Oficjum, wa偶ne 偶e Oficjum kocha Ciebie i dba o to by膰 nie zszed艂 na z艂膮 drog臋. A je偶eli rzeczywi艣cie, tak jak kapitan m贸wi, wyrwie ci si臋 z艂e s艂owo o Inkwizycji... <U艣miecham si臋 do niego> Prowad藕 mnie do swojego dow贸dcy... i nie daj si臋 zabi膰 na polu bitwy. Jeszcze jedno... zanim mnie zaprowadzisz do kapitana. Powiedz mi 偶o艂nierzu, <zdejmuj臋 kaptur> za co艣 zosta艂 zdegradowany. Bo widzisz jestem ciekaw czym podpad艂e艣 艢wi臋temu Oficjum?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic


Ostatnio zmieniony przez Jaracz dnia Sob Lis 19, 2005 02:18, w ca硂禼i zmieniany 3 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Jeremiasz_Keppler
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk眃: Pd. Reiklandu

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, widze, 偶e dopiero teraz robi si臋 ciekawie, przybli偶am si臋 do rozmawiaj膮cych. W r臋ku ca艂y czas trzymam pi艂omiecz.
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lis 19, 2005 02:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Sram na tak膮 mi艂o艣膰. Wielu przez te wasze dyrdyma艂y niepotrzebnie zgin臋艂o.Zaciskam z臋by. Nie zdenerwujesz mnie pajacu.Nie martw sie nie zgin臋, nie tutaj i nie teraz. Wielu takich jak ty zdechnie przede mn膮. Najbardziej nienawidze tej waszej pewno艣ci siebie i nieomylno艣ci. Ale jak tylko pope艂nicie b艂膮d to zrzucacie to na kogo艣 innego. No zr贸b mi t臋 przyjemno艣膰. Zawsze chcia艂em w艂asnor臋cznie zabi膰 jednego z was, a teraz mog臋 w obronie w艂asnej. Nawet gdyby to by艂 m贸j koniec i tak warto. Kilku ju偶 zdech艂o bo im 藕le 偶yczy艂em, no i pope艂nili b艂膮d. Ty mo偶e te偶 go pope艂nisz. No zaatakuj mnie. Nieznacznie opieram d艂o艅 na r臋koje艣ci miecza. Palec drugiej d艂oni na zap艂onie miotacza. Staram si臋 aby ton mojego g艂osu by艂 jak najbardziej naturalny i opanowany.>
-Wasza ekscelencja wybaczy ale nie ma teraz na to czasu. To bardzo d艂uga i skomplikowana historia. Kapitan prosi. Grzechem <Podkre艣lam to s艂owo> by艂oby kaza膰 mu czeka膰. Tymbardziej , 偶e za chwil臋 szturm si臋 rozpocznie.
<Daje mu znak, 偶e powinien i艣膰 teraz za mn膮.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sob Lis 19, 2005 10:30, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Sob Lis 19, 2005 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zauwa偶aj膮c napi臋t膮 sytuacjeide w kierunku Inkwizytora i Salamandry>

- Witaj Ojcze, je艣li moge.......Czy by艂 by艣 艂askaw odm贸wi膰 modlitwe z moj膮 dru偶yn膮? S膮 tu sami i bardzo by im si臋 przyda艂o Twe wsparcie. A s艂owa otuchy o Ymperatorze napewno nape艂ni膮 ich dusze pote偶n膮 si艂膮 do walki.

<Gdy si臋 zgodzi i pujdzie do mojej dru偶yny, Mowie cicho do salamandry>

<Do Artemiderusa>
- Oj cz艂owieku z Inkwizycj膮 sie nie zadziera, nie wiem co Ci臋 tak膮 odwag膮 napawa ale tknij go a nie pocieszysz sie zyciem d艂ugo. To naprawde po偶膮dny cz艂ek i nie wa偶ne jaki mundur nosi nawet jakby byl szeregowym w innym odddziale to by艂 by dobrym 偶o艂nierzem. A teraz nam o takich chodzi. Wiec lepiej zaci艣nij zey a bedzie dobrze.
<U艣miecham sie przyja偶nie i cz臋stuje go cygarem, potem klepie go przyja偶nie i wracam do oddzia艂u>

<Je艣li Inkwizytor zdecyduje si臋 uda膰 gdzie艣 indziej staram si臋 zatrzyma膰 salamandre i z nim porozmawia膰>

<Je艣li nadal bedzie nieprzyjemna sytu艂acja i nie bed膮 si臋 chcieli rozej艣膰, proponuje cygaro Inkwizytorowi i zaczynam Ogrynow膮 gadke udaj膮c lekkiego przyg艂upa i prubuje za偶artowa膰 co艣 o najbli偶szej bitwie>

<Po sytuacji jak by si臋 ona nie zako艅czy艂a ide do swoich>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> P艂omienie Zag艂ady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Nast阷ny
Strona 7 z 21

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group