Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Kompleks Elfa
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Go舵






PostWys砤ny: Czw Paz 13, 2005 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi mili pa艅stwo, mo偶e popracujecie nad ortografi膮, bo si臋 cholerka czyta膰 nie da. Wink Proponuje wrzuca膰 tekst z postu do worda, i poprawi膰, to oznacza szacunek dla czytaj膮cych. Jeste艣cie Modami, dawajcie przyk艂ad.

呕eby nie robi膰 offtopu:

S膮 ludzie kt贸rzy graj膮 tylko jedn膮 ras膮, bo najlepiej si臋 z nimi uto偶samiaj膮.
Niekt贸rzy graj膮 krasnoludami, w 偶yciu maj膮 d艂ugie brody, maj膮 brzuszek i s膮 rubaszni, a inni s膮 dystyngowani, zwinni i szybcy i graj膮 w艂a艣nie elfami.
Istnieje pewien schemat wyboru ras i profesji, i znam ludzi kt贸rzy graj膮 ci臋gle ten sam "rytm".

Sam gram wi臋kszo艣ci膮 profesji i ras, bo warto wej艣膰 w r贸偶ne sk贸ry.

pozdrawiam
Kat么 Hiroyuki
Powr髏 do g髍y
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Paz 18, 2005 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, wkurzaj膮 mnie nie elfy, tylko gracze graj膮cy nimi. Ten ca艂y pic polega na statsach i na NICZYM wi臋cej. Chyba tylko dziewczyny albo krwawi rze藕nicy potrafi膮 wczu膰 si臋 w rol臋 w膮skodupych. Krasnoludy rz膮dz膮, tak jak i ludzie. Je艣li elfy to TYLKO Morskie, bo s膮 najbardziej podobne do ludzi, s膮 te偶 tolerancyjne.

Ach, 艁ysy, zajebiaszczy tekst, naprawd臋. Jestem z tob膮, niech Sigmar ci b艂ogos艂awi. Very Happy

Elfami powinno si臋 zabroni膰 gra膰, podobnie jak Chaosytami.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Leef
Go舵





PostWys砤ny: Sro Paz 19, 2005 07:58    Temat postu: Efiki... Odpowiedz z cytatem

C贸偶, mog臋 chyba powiedzie膰 za siebie, 偶e jako osoba graj膮ca elfami do艣膰 regularnie nie uciekam. Wi臋cej - wi臋kszo艣c moich postaci choruje na herioc g艂upot臋 i jest altruistami. Ucieczka dla postaci to nie rozwi膮zanie, a dla mnie jako gracza to po prostu nuuuudddaaaa!! Wink Po co艣 sie gra i ma PP, nie?

A osobie z syndromem elfa polecam II Edycj臋 WFRP... Elfy przestaj膮 by膰 ju偶 tam takie mocarne (maj ttlko dwie wy偶sze statystyki od cho膰by ludzi) ale mniejsz膮 mo偶艂iwosc wyboru umiej臋tno艣ci/zdolno艣ci. Very Happy
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Paz 19, 2005 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Valdis odczep sie od chaosyt贸w!! Ja uwa偶am 偶e mo偶na gra膰 ka偶dym czy to elfem czy to chaosem. To NG nusi oceni膰 czy kto艣 sie nadaje do grania tak膮 postaci膮. Dlatego jeden raz mo偶na pozwoli膰 gra膰 tak dla wybadania terenu a potem no c贸偶 oceni膰 jak to graczowi wysz艂o. Wtedy mo偶na zabroni膰 grania elfem itd. Ale tak jest , 偶e statystyki popychaj膮 ludzi do gry elfami. A jak kto艣 us艂yszy jeszcze 偶e mo偶e gra膰 bezczelnego wywy偶sza膰 si臋 itp to ju偶 mamy potem elfy z g艂upot膮 hericzn a na lewo i prawo.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Antares
Go舵





PostWys砤ny: Sro Paz 19, 2005 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie spotka艂em si臋 z kompleksem elfa. Jedyny elf w艣r贸d moich BG powsta艂 tydzie艅 tem i tylko dlatego, 偶e chcia艂 by膰 elfim 艂ucznikiem by strzela膰 ( najpierw mia艂 by膰 strzelaj膮cym 艂owc膮 nagr贸d ale kto艣 inny nim zosta艂 i nie pozwoli艂 na dr贸giego 艂owce k艂uc膮c si臋 a偶 ten ust膮pi艂 ). Szcze偶e m贸wi膮c gracz ten kompletnie nie umie by膰 elfem sam o tym wiedzia艂 wi臋c poprosi艂 o tekst o odgrywaniu go i po dok艂adnym przeanalizowaniu zapami臋ta艂 偶e powinien walczy膰 tylko w samoobronie z czego wynik艂y tylko k艂utnie z reszt膮 BG.
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group