Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
A ja mam pytanie o KRYTYKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Wrz 27, 2005 01:02    Temat postu: A ja mam pytanie o KRYTYKI Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi oczywiscie o ktytyk臋, a o trafienia (w tym krytyczne).
Zawsze zastanawialo mnie jak to dzia艂a.
Za艂o偶my, 偶e krasnolud wymachujacy dwurecznym toporem trafi艂 ch艂opca w korpus. 艢mier膰 nast膮pi艂aby prawie na miejscu. Si艂a krasnala + top贸r + kosci - niskie wt. i zyw chlopca = smierc.
Jednak gdyby ten krasnolud trafil z ta sama sila, w tego samego chlopca nie w korpus tylko w palca???
Jak to pogodzi膰 ???
Do tej pory po prostu mowilem, ze odpada reka, albo cos.... Ale ile mozna ???
Co Wy o tym sadzicie??
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Wrz 27, 2005 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowied藕 na twoje pytanie jest prosta. Je艣li krasnolud trafi w palec to nie b臋dzie to cios krytyczny, chyba , 偶e ch艂opiec jest ju偶 ci臋偶kio ranny to wtedy tak. Ale u ca艂kowicie zdrowej postaci utrata palca to tylko lekka rana. najpier najlepiej ustali膰 gdzie sie trafi艂o a potem za ile. A nastepnie trzeba ruszy膰 g艂ow膮 . NAwet jak ten krasnal walnie za 100 w ten palec to nie zrobi nic wi臋cej jak go obetnie. Zaraz kto艣 zakrzyczy : a co z reszt膮 obra偶e艅. A ja powiem wyparowa艂y w powietrzu. Jak ju偶 jest jakie艣 ultra trafienie czyli 09-01 to 艂eb odpada i koniec nie ma dyckusji. a jak kto艣 ledwo zachaczy przeciwnika w palec no to sorry ale ja nie za bijam za to. No chyba 偶e jest kto艣 tak hardkorowy ,偶e sytuacja wygl膮da nast臋puj膮co: Ch艂opiec wci膮ga te 100 w palec ( to 100 to przyk艂ad wi臋c niech mi tu nikt nie wylatuje 偶e co ja tu za obra偶enia wymy艣lam) no to mo偶emy zrobi膰 偶e palec odpad艂 ale d艂o艅 zachaczy艂a sie o ostrze topora , ch艂opaka poci膮gn膮艂 zamach krasnoluda i naprzyk艂ad urwa艂o ch艂opakowi rek臋 wyci膮gaj膮c jednocze艣nie na wierzch 偶ebra razem z jelitamu itd itp albo wpad艂 przez to g艂ow膮 na skaln膮 艣ciane i se j膮 roztrzaska艂 na drobno. Logika , logika i jeszcze raz logika.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Losiu888
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 05 Lip 2005
Posty: 32
Sk眃: Lublin

PostWys砤ny: Sro Wrz 28, 2005 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zwyklej walce, to chyba ilosc obrazen decyduje o szczegolowym miejscu trafienia.
mamy taka sytuacje. trafilismy wroga w reke rzucamy na obrazenia jezeli mielismy dobry rzut to cios trafil wysoko w ramie i tam wyrzadzil szkody. natomiast jesli zadajemy malo obrazen to cios musial wejsc w np. w ten palec i spowodowal tylko drasniecie.
w/g mnie takie rozwiazanie jest logiczniejsze
_________________
Niech Imperium sie modli.
Stary Swiat splynie krwia.
Ludzie nie dotrzega prawdy, nie poczuja dotyku skazy.
Ostatnie Dni nadchodza i zadne z Dzieci Sigmara nie zdola ich powsztrzymac.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
th3mon
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk眃: Ruda 艢l膮ska

PostWys砤ny: Wto Paz 18, 2005 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku pomocny jest podr臋cznik g艂贸wny. Je艣li gra si臋 mniej wi臋cej wed艂ug zasad z tej ksi膮偶ki, to w tym wypadku okre艣la si臋 miejsce trafienia, a potem korzysta z tabeli trafie艅 krytycznych i po sprawie. Potem tylko opisa膰 co si臋 sta艂o.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group