Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przetargi moderacyjne
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Wto Mar 01, 2005 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałbym "ok" ale dwie litery to spam... Więc i tak zaspamuje...

OK
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orth napisa³:
Wilq - Działy Główne Forum na razie pozostają bez moderatorów, tylko tematyczne dostają moda - ale gdy bede coś w tym kierunku zmieniał - będe pamietał o twoich aspiracjach


A nie lepiej było by orth stworzyć grupę moderatów którzy są obecnie i my byśmy kontrolowali główne działy forum Question Bo później moderatorów jest zbyt dużo.
Już niektórzy sobie olewają robote Evil or Very Mad nie będe ich wymieniał Mad
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak uważam/
paru moderatorów któży mają dostęp do wszystkich działów. działy ogólne są zaspamione i nikt tego nie kontroluje (Orth jak napisałeś w innym temacie masz za miekkie serce)

ja sobie nie olewam działu WFB (chociaż tak to wyglądać może) napisałem że dam coś o armiach a nie mam czasu nic napisać - sory ale za to macie makietki (niestety nie moje ale zawsze).... wiem wiem zaraz będzie post że to wcale nie o mnie chodziło....
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WilkoÅ‚ak napisa³:
też tak uważam/
paru moderatorów któży mają dostęp do wszystkich działów. działy ogólne są zaspamione i nikt tego nie kontroluje (Orth jak napisałeś w innym temacie masz za miekkie serce)

ja sobie nie olewam działu WFB (chociaż tak to wyglądać może) napisałem że dam coś o armiach a nie mam czasu nic napisać - sory ale za to macie makietki (niestety nie moje ale zawsze).... wiem wiem zaraz będzie post że to wcale nie o mnie chodziło....


Ależ szanowny Wilkołaku czy ja mówie że ty Question
Dobra powiem wprost kto jest modem a go nie widać już hoho kilka tygodni/miesięcy są to:
-Adek
-Gorigon
-Lesionix
-

Kolejne miejsca na tych którzy przychodzą biorą stanowiska i potem nie ma zostawiam jeszcze kilka myślników Exclamation
Jeżeli kogoś wymieniłem a jednak sie pokazuje to żałuje i serdecznie przepraszam, ale wybaczcie dawno was nie widziałem.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Pyza mówiłem o modach a nie o osobach które już zrezygnowały z tego forum...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pon Mar 21, 2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok skończyły się żarty, jest straszny syf na głównym dziale. Od dziś mianuję najbardziej zaufanych modów na stanowisko administracji działu ogólnego, działu sesji i działu problemów.
Będą nimi Wilkołak, Blackswordsman i Xarandil. Drżyjcie spamerzy!
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Sie 16, 2005 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spam czy nie spam-walić to. Smile

Orth? Czy dałoby się wsadzić mi Moda Warhammera 40.000? Sporo wiem o tym systemie, mógłbym coś wyjaśnić i odmienić wasz stosunek do niego. Tylko błagam o jedną rzecz-własny emblemat moda nad Avatarem. Taki ze spluwą w herbie. Twisted Evil Mogłoby się rozkręcić ten dział, mógłbym nawet przysyłać jakieś pliki czy coś. Poprostu kocham Wh40K i ktoś w końcu musi objawić światu co to jest i jak to się żre. Very Happy
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Czw Sie 18, 2005 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mawia zawsze mój znajomy poproszony o polanie kolejnej kolejki - "Twoje życzenie jest dla mnie marzeniem"
Masz mioda na 40K i dwa pistulety w emblemacie rangi. Pasi?
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group