Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Poszukiwany/Poszukiwana

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Arkamins
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 19 Kwi 2005
Posty: 18
Sk±d: Ledorian

PostWys³any: Czw Cze 16, 2005 16:13    Temat postu: Poszukiwany/Poszukiwana Odpowiedz z cytatem

Czarny Kruk poszukuje osoby, która dość dobrze zna się na grach fabularnych (rpg) i byłaby chętna do poprowadzenia kącika rpg w naszym piśmie. Bardzo mile będą widziane osoby, które mają już jakieś doświadczenie zarówno w w/w grach jak i w pisaniu. Preferujemy kontakt pod e-mail arkamins@poczta.fm, ale możemy się od razu skontaktować przez Gadu-Gadu (prosiłbym o wysłanie numeru jako prywatną wiadomość na tym forum).
_________________
Bierz miecz i hordÄ™ siecz!

Czarny Kruk!
www.ck.fantasyforever.org
Internetowe pismo o rpg i fantastyce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Altheriol



Do³±czy³: 29 Maj 2005
Posty: 4
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a

PostWys³any: Wto Cze 28, 2005 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgłosiłem się jako pierwszy! W zasadzie wielkiego doświaczenia nie mam i innych wymagań chyba specjalnie nie spełniam, ale nikt nie obrazi się jak napiszę przygodę czy tez artykuł. Zastanawiam się co ludzie tak naprawdę chcą... przemyśleń zdezelowanego MG, przygód, poradników czy czegoś jeszcze innego...
_________________
www.fantazyn.1k20.net
www.szranki.republika.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Czw Lip 14, 2005 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mile widziane długonogie,z wydatnym biustem...
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Nie Lip 17, 2005 15:15    Temat postu: Re: Poszukiwany/Poszukiwana Odpowiedz z cytatem

Arkamins napisa³:
Preferujemy kontakt ...
To ja juz bym na waszym miejscu sie nie pisal. Nie wiecie do czego zdolny jest Naczelny. Nieraz z jego biura slychac: "Oohhhh, uuuuu, to okrutne" "Nieeee, nie no co ty!" "Tak nie wolno" "Jak to? To chyba nie mozliwe". A pozniej wychodzi ci taki redaktor i oznajmia, ze mu Naczelny obcial wlasnie pensje Very Happy
Powrót do góry
Raganr (bez konta)
Go¶æ





PostWys³any: Czw Lip 21, 2005 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mogę spróbować. Co prawda nigdy kącika nie prowadziłem ale z RPG doświadczenie mam.
Prowadziłem w 5 systemach Warhammer i Warhammer 40k (taka sobie 200 str. nakładka na Warhammera), Wiedźmin: Gra Wyobraźni, Wampir: Maskarada i Fallout PnP. Najwięcej grałem i prowadziłem sesje w Wiedźmina i Fallouta... "Ciężke" nastroje średnio mi wychodzą Razz Od razu mówię, że nie lubię D&D.
Pisanie... fmmm przez kumpli i nauczycielkę od polskiego uznawany jestem za całkiem niezłego skrobacza.
Co zaś się tyczy współpracy z zinami itp. to jak dotychczas się nie udzielałem.
Ostatnio pracuje jako desinger w polskim projekcie MMORPG choć jak na razie nie rozgłaszamy światu o nas bo nie jesteśmy do końca pewni czy coś z tego wyjdzie i jesteśmy w stadium "raczkowania".

No chyba, że już kogoś macie...
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group