Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Składniki do czarów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
hayt
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lip 03, 2005 16:51    Temat postu: SkÅ‚adniki do czarów Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie
Czy składniki do czarów znikają po rzuceniu czaru? Np. oczy bazyliszka składnik czaru unieruchomienie albo klepsydra ze sproszkowanymi diamentami w czarze negacja ataku?
Jestem bardzo ciekawy. Rozumiem że w czarze typu magiczna kula siarka się spala ale czy w świetlistym piorunie dezintegruje się kamerton?
Niektóre składniki są praktycznie nie do zdobycia i dlatego jestem taki ciekawy:)
Z góry dziękuję za odpowiedź:)
Powrót do góry
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Nie Lip 03, 2005 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkad pamiętam robiłem tak jak jest teraz w drugiej edycji.. składniki były w większości opcjonalne i zwiększały moc/skuteczność czaru, właśnie dlatego że są bezzsensowne, niepraktyczne, niedozdobycia (serce smoka gdzies tam nawet chyba było) w większości... i z tego co pamietam zeczywiscie sa zuzywane.. ale chyba nie wszystkie.. nigdy nie mialem duzo wspolonego z magia...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
hayt
Go¶æ





PostWys³any: Wto Lip 05, 2005 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem ciakawą rzecz w Realms of Sorcery na stronie 144
cytujÄ™:
Jeśli nie zostało stwierdzone inaczej w opisie czaru, składniki zużywają się w procesie rzucania czaru, chociaż oczywiście nie dotyczy to miejsc (potrzebnych do rzucenia czaru) takich jak zbiorniki wodne czy cmentarze.

Zarejestruj siÄ™. To nic nie kosztuje Wink
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group