Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Karcianka zwana Pokemon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Karcianki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Pon Kwi 11, 2005 22:15    Temat postu: Karcianka zwana Pokemon Odpowiedz z cytatem

Graliście kiedykolwiek w Karty Pokemona, bo ja tak. Grałem talią składaną Wodno-Bezbarwną. Jeśli wy też graliście napiszcie jaką talią i z jakich kart składał się wasz deck. Moja taki anie była najlepsza ale i tak rozwałałem kumpli, a słaba była tylko dlatego, że nie miałem szczęścia do boosterów (czy jakoś tak). Wiem, że ten temat troche nie pasi do fantasy, ale próbuje rozruszać to forum. [/list]
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Kwi 11, 2005 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja grałem w pokemony i grałem Armia roślinnych pokemonów :] Najlepszą moją Kartą był taki wielki pokemon z olbrzymim kiwatem na grzbiecie a jak już gdzies pisałem wygrałem nawet kase grając w te karty;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Wto Kwi 12, 2005 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten potwór kieszonkowy (Pokemon => Pocket Monster => potwór kieszonkowy... wiedzieliście o tym?Smile) nazywa się Venosaur (albo jakoś tak się to pisze)... ja grałem taliami... wodno-psychiczną... ognisto trawiastą... psyhiczno-elektryczną... i różnymi ich kombinacjami... ale i tak do tej pory nic nie pobiło kombosa ułożonego na moich kartach trawiasto-ognisto-elektrycznej... Smile
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Pia Cze 10, 2005 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co jest panowie/panie nikt więcej nie grał w tzw. Poksy. Przecie to był hit sezonu choć krótko ale jednak było to na topie.
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Karcianki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group