Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przegi臋cia pa艂y w WH.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jak cz臋sto spotykacie si臋 z przegi臋ciami?
Cz臋sto
23%
 23%  [ 6 ]
Tak sobie
46%
 46%  [ 12 ]
Rzadko
26%
 26%  [ 7 ]
Nigdy
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich G硂s體 : 26

Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Cze 02, 2005 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je艣li to jest WH to ja jestem dziadek mr贸z. To chyba najwi臋ksze przegi臋cie o jakim s艂ysza艂em. 10000 pd?? Tyle to ja nigdy w 偶yciu nie widzia艂em. No dobra czteroosobowa dru偶yna tyle uzbiera艂a razem po ponad dw贸ch latach grania. Zawsze wiedzia艂em , 偶e najwi臋ksze kosmosy dzieci odstwiaj膮. Ja rozumiem heroic ale to ju偶 przechodzi ludzkie poj臋cie. Trzy smoki?? Ja w 偶yciu na sesji jednego widzia艂em. Jednego z daleka, nawet nie zbli偶y艂em si臋 na 100m , no mo偶e 100 by艂o ale nie bli偶ej. A p贸艂 godziny to jeden lepszy opis miejsca zajmuje a nie sesja. P贸艂 godziny mo偶na u mnie z kilkoma orkami walczy膰. Dzieci zmi艂ujcie si臋 nad nami. Rolling Eyes Ja rozumiem 偶e wyobra藕nia ale jaka z tego jest zabawa. Raz mo偶e dwa razy a potem wszystko jest nudne, wszystko za ma艂e , za s艂abe , za tanie. Nawet jak ja wymy艣li艂em system autorski to by艂 trudny jak cholera, chocia偶 mnie wydawa艂 si臋 prosty. Ale by艂o realistycznie.A podobno uchodze za cz艂owieka , kt贸ry "przepakowuje". Ludzie jakie艣 ograniczenia musz膮 by膰.!! Exclamation
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Pia Cze 03, 2005 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No c贸偶, ja tego nie widzia艂em. Znam to tylko z opowie艣ci, ale jestem w stanie w to uwierzy膰. Niekt贸rzy (zw艂aszcza m艂odzi) potrafi膮 takie rzeczy wymy艣li膰, 偶e... Przyk艂adowo:

Kiedy艣 prowadzi艂 nam m艂ody MG. Postanowi艂 najwidoczniej urozmaici膰 gr臋, gdy偶 Stary 艢wiat zosta艂 najechany (a mo偶e naleciany) przez Drapie偶nik贸w (Predator贸w, jak kto woli). Zdobyli艣my ich uznanie i obdarowali nas na koniec swoimi super zabawkami. Co ty na to Black?
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Cze 03, 2005 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze mo偶na znie艣膰 z zaci艣ni臋tymi z臋bami, je艣li przyj膮膰 , 偶e mo偶na ich by艂o uzna膰 za Slaan贸w. No i oczywi艣cie gracze nie powinni wiedzie膰 jak tych dar贸w u偶ywa膰. Na pocz膮tek mo偶e by kto艣 zgin膮艂 pr贸buj膮c. To jeszcze da si臋 prze艂kn膮膰. Osobi艣cie wcisn膮艂em Predatora w m贸j autorski system przysz艂o艣ciowy. Zastanawia mnie tylko jak wy zdobyli艣cie ich uznanie. Powinni was zar偶n膮膰 jak byd艂o. Ale mniejsza o to mo偶e mieli艣cie pot臋偶nego maga.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Cze 06, 2005 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kumpel zaprosil mnie na sesje ze swoimi kumplami,a 偶e dawno nie gralem jako BG to wzi膮艂em moja postac i ruszylem. Grajac trafilismy do lasu gdzie byli mroczni druidzi a ze zdeptano kwiatka a drwale wycinali las ci postanowili nas ubic. Kumpel grajacy krasnoludem cisnal w druida z odleglosci kilku metr贸w dwoma toporami. Rzuty mu wyszly ale........druid zrobil uniki!!Tego nie widzialem jeszcze. Po prostu omin膮艂 jak gdyby nic dwa topory (nie toporki do rzucania). Spoko druid bedacy neo i brucem lee w jednym
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Cze 06, 2005 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz to nie jest jeszcze takie straszne. Magia druidyczna i takie inne. Poza tym druidowi mo偶e wypad艂o 01 na unik. Wtedy nie ma si臋 co dziwi膰. Poza tym du偶ego topora 艂atwiej unikn膮膰 ni偶 toporka do rzucania.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Wto Cze 07, 2005 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo to, 偶臋 kto艣 rzusa toporem to zakrawa na przegi臋cie. Ludzie to nie jest W艂adca pier艣 ceni Pitera D偶eksona, tu nie ma le'golasa kt贸ry nabija orki na strza艂臋 a p贸偶niej ni膮 strzela i zabija 20 na raz, albo zje偶d偶a po schodach na tarczy jednocze艣nie strzelaj膮c... 10000 pdk贸w... ludzie nie macie umiaru?... sesja p贸艂 godziny? ja czasami id臋 tyle na sesje (np. do blacka)....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Wto Mar 21, 2006 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz gdy gra艂em u qmpla ten wymy艣li艂 nam ciekaw膮 historyjke.

Wstaje rano z moim kompanem krasnoludem, patrzymy - nie ma broni (miecza dwur臋cznego, topora, miecza itp). Wychodzimy z namiotu, rozgl膮damy si臋. Nagle us艂yszeli艣my jakis szelest. Patrzymy - a tam rycerz spada z drzewa z TRZEMA NIED殴WIEDZIAMI W R臉KACH. W nied藕wiedzie by艂y powbijane nasze bronie...

Albo inna sesja, by艂 taki jeden motyw, 偶e aby si臋 uchroni膰 przed wampirami trzeba by艂o mie膰 przy sobie magiczny, 艣wiec膮cy kamie艅 z kt贸rego by艂 zrobiony most na rzece... Laughing

Jak sobie jak膮艣 zbite przypomne to napisze. Very Happy
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Czw Mar 23, 2006 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh... a spr贸bujcie pobi膰 przegi臋cie, kt贸re zrobi艂 MG na jednej z moich pierwszych sesji: po kilku przeszkodach i trupach przeciwnik贸w zdoby艂em zw贸j (akurat gra艂em magiem). Nieby艂oby w tym nic dziwnego gdyby nie to 偶e bylo tam zapisane zaklecie na przywo艂anie SMOKA... co te偶 zrobi艂em Twisted Evil i okaza艂o si臋, 偶臋 smok by艂 ca艂kowicie pos艂uszny... Jak to m贸wi膮: bierz jak daj膮 Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pia Maj 05, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobije to twoje przegi臋cie:

Przegi臋ciem s膮 nooby, kt贸re wyrywaj膮 sobie strza艂y z n贸g i innych ko艅czyn, szar偶uj膮ce z dna jaru w celu dotarcia do grupy goblin贸w, kt贸ra ich atakuje, przegi臋ciem s膮 ci, kt贸rzy chc膮 zagrac elfami - konicznie - napakowanymi i o czerwonych oczach! N00BY - to jest przegi臋cie!!! Gram od 6 lat i trafia mnie, gdy s艂ysz臋 deklaracj臋 typu - to ja se t膮 stzra艂臋 wyrywam, albo: "biegne dalej (noga z艂amana)"!!!
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo gdy na pocz膮tku gry gracz w karcie postaci wpisuje sobie "Kolor w艂os贸w: niebieski". Oczywi艣cie ma to by膰 kolor naturalny a nie farbowany. Widzieli艣cie kogo艣 kto ma naturalne niebieskie w艂osy?

Albo m贸j kumpel jak mistrzowa艂 zrobi艂 inteligentnego trolla (niezwyk艂e!), kt贸ry nawet potrafi艂 normalnie konwersowa膰 i mia艂 conajmniej 7 metr贸w wzrostu.

Albo goblina co ma 9 atak贸w...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk眃: Loren

PostWys砤ny: Nie Maj 21, 2006 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czesto spotykam sie z przegieciami szczegolnie u niedoswiadczonych graczy ktorzy uwazaj ze sa neipokonani ^^
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Nie Cze 25, 2006 01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z najwikszym przegiciem to ja si obecnie stykam - MG daB naszemu dru|ynowemu elfowi miecz w kt贸rym uwiziona jest dusza pot|nego elfiego maga. Miecz potrafi normalnie rozmawiac ze swym dzier|ycielem, wykrywa magie na odleglosc i w dodatku strzela blyskawicami.

Podobno ten miecz ma jakies wady, ale na razie sie nie ujawnily...

To pasuje do He - Mana, a nie Warhammera!
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Pia Lip 28, 2006 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzimisce napisa:
Samo to, 偶臋 kto艣 rzusa toporem to zakrawa na przegi臋cie. Ludzie to nie jest W艂adca pier艣 ceni Pitera D偶eksona, tu nie ma le'golasa kt贸ry nabija orki na strza艂臋 a p贸偶niej ni膮 strzela i zabija 20 na raz, albo zje偶d偶a po schodach na tarczy jednocze艣nie strzelaj膮c... 10000 pdk贸w... ludzie nie macie umiaru?... sesja p贸艂 godziny? ja czasami id臋 tyle na sesje (np. do blacka)....


Ja widz臋, 偶e moja opowie艣膰 odbija si臋 tu szerokim echem. Chc臋 zauwa偶y膰, 偶e nie powinno si臋 myli膰 "przegi臋膰 pa艂y" z rzeczami niezwyk艂ymi. Akurat w ten unik przed toporami jestem w stanie uwierzy膰 (w艂a艣nie to 01 na kostkach). Ka偶dy MG na pewno mia艂 nie raz tak膮 sytuacj臋, 偶e kostka kaza艂a powiedzie膰 co艣 g艂upiego i tylko logika zabrania艂a.
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lip 28, 2006 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh... Co do niebieskich w艂os贸w to by艂 taki jeden co mia艂 je chyba naturalne. Zwany by艂 chyba "Astral", mia艂 stalow膮 pa艂臋 i by艂 z jakiego艣 hentaia... Ahem! Nie 偶ebym ogl膮da艂 czy co艣, moi ze艣wirowani kumple mi m贸wili. A 偶e pierwsza posta膰 jak膮 kiedykolwiek zrobi艂 nasz kumpel w艂a艣nie nazywa艂 si臋 Astral to si臋 z niego 艣miali艣my ostro... Very Happy

Wracaj膮c do tematu: ja czasem sram po gaciach jak podczas bitwy wyskoczy mi tu jaki艣 Bohater Chaosu z minimum 70 WW, nie m贸wi膮c ju偶 o 5 Pancerza i 7 Wt. 6 Si艂y (ma艂o!), Silny cios i dwur臋czna bro艅. No i oczywi艣cie minimum 30 呕w. No c贸偶, uroki drugiej edycji. Ale jest zajebi艣cie bo kogokolwiek by艣my nie spotkali, zawsze legnie trupem w ka艂u偶y krwi, po膰wiartowany, oboj臋tnie kim jest. Rozwalili艣my 艂膮cznie: dwa giganty, du偶o Krasnolud贸w Chaosu i Khornik贸w, r贸偶nego rodzaju bandzior贸w i sekciarzy, trzech napakowanych Bohater贸w Chaosu, sporo nieumar艂ych, nekrusa, wampira...

Ale wed艂ug mnie najwi臋ksze przegi臋cie to losowanie statystyk elfa. I same statystyki.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 07, 2008 23:49, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Sob Lip 29, 2006 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i w艂a艣nie. Autorzy systemu "przegi臋li pa艂臋". Zrobili ze "szpid偶astego" berserkera ju偶 na starcie, co sk艂ania dzieci do grania elfem jak cz艂owiekiem. Inne przegi臋cie to "Cienie nad Boegenhafen". No, mo偶na przyzwa膰 samego Tzeentha. To jest chyba przegi臋cie?
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group