Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak wyglądała najlepsza sesja w waszym życiu??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
BlackRider
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk±d: Gorlice

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 19:59    Temat postu: Jak wyglÄ…daÅ‚a najlepsza sesja w waszym życiu?? Odpowiedz z cytatem

Chodzi tu o klimat, przygotowanie miejsca, ilość grzczy i oczywiście jej przebieg. Smile

Ostatnio zmieniony przez BlackRider dnia Wto Mar 15, 2005 18:16, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowego (złoto Smile ) a taka sesja jeszcze się nie odbyła...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam jakiejś szczególnej wspaniałej sesji, którą uważam za najlepszą. Jest wiele, z których mógłbym opowiadać mnóstwo rzeczy, które mi się bardzo podobały. Np. klimat, kiedy prowadziłem jednemu kumplowi Zamek Drachenfels (nie podlizuję się! Very Happy ), czyli taka atmosfera, którą rzadko udaje mi się osiągnąć. Aż się bał, co jest za rogiem. Miło to wspominam, niestety niezbyt często mi się to zdarza, za dużo się śmiejemy. Albo wysiłek, jaki włożyłem z kolegą elfem, gdy grałem, wysiłek, jaki włożyliśmy w wymyślenie pieśni na zawody, w których musieliśmy startować... Śmiechu też było sporo:)
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Mar 15, 2005 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza sesja niech pomyśle. Było kilka takich ale jedna była wyjatkowa. Przygotowania: Mały ciemny ciasny pokój tak że gracze muszą być bardzo blisko siebie. Nastrojowa muzyka(odpowiednia do prowadzonej przygody) świece i żadne inne źródło światła.
Uczestnicy: Mg , Gracz mężczyzna i gracz kobieta.
Klimat : Groza. Zawilgocone niezbadane podziemia zamku jednego z graczy.
System: Wampir Maskarada.
Przebiegu nie będę opisywał bo to moje wspomnienia. Jak bym je tu opowiedział to byście nie uwierzyli Wink a poza tym nie było by to już takie wyjątkowe wspomnienie Twisted Evil Zresztą musiał bym to skonsultować z pozostałą dwójką obecną na sesji.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Mar 15, 2005 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyl;i jednym słowem orgia w jakimś ciemnym tunelu - bądź na łożu madejowym Smile We dwóch na jednĄ.. U nas bywa raczej we trzech na jednEGO... ;P
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Wto Mar 15, 2005 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wryła mi się pamięć jedna taka sytuacje gdzie klimat był dosłownie namacalny, chodź nie graliśmy w jakimś szczególnym miejscu.
Grałem już wtedy od jakiś 6 miesięcy wraz z kumplem (on trochę wcześniej grał). Po ostatniej śmierci zrobiłem nową postać, która miała obsesje by dorwać i zabić pewnego zabójcę (związane była ona z historią postaci). I wyobraźcie sobie że spotkałem ją na samym początku gry ale okazało się że gra nią mój kolega! Shocked (znienawidziłem lekko mojego MG wówczas). Skończyło się na tym że przez około 30min gadaliśmy między sobą na zewnątrz jakiejś knajpy pośrodku pustyni. Rozmowa pomiędzy nami była taka napięta że w pokoju jeszcze trochę a nie dało by się wytrzymać. Gdy skończyliśmy (obyło się bez walki) wszyscy jednocześnie: Ja MG i kolega powiedzieliśmy "przerwa!", a potem przez kilkanaście minut oddychaliśmy głęboko by się uspokoić, nawet nasz MG był pod dużym wrażeniem (oj posypały się wówczas PD Twisted Evil )

Odbyło się to w systemie Neuroshima
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Maj 22, 2005 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja miałem mysle że jedną z lepszych sesji w swoim życiu jak ni enajlepszą.... ale nie była to sesja w WH tylko w wampira graliśmy od 23 do 6 rano.... grało nas 4 przy jednej świecy i zasłoniętej lampce..... zrobił się taki klimat ze nam przechodziły dreszcze po plecach ze strachu w pewnym momencie a wszyscy w takim skupieniu wsłychiwali się w to co mówi MG sesja była super ale gdy wzeszło słońce duża część klimatu wyparowała.... niestety..... ale sesja była SUPER!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group