Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ma艂e pytanie...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Sty 26, 2005 02:24    Temat postu: Ma艂e pytanie... Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Mam dru偶yne Elf--> chce byc druidem Elf--> Mag iluzjonista Elf-->Mag Elemental Cz艂owiek--> Szlachcic Krasnal-->niepamientam kto....
I wymysli艂em co艣 takiego 偶eby wprowadzi膰 im zabawe i tak mnie przekonali艣ci zeby ich troche pomutowac albo zamieni膰 w wilko艂aka albo wampirka a prosze o pomoc was w jednej sprawie jakie mo偶na mutacje im wymy艣li膰 bo mam pomys艂 jak to zrobi膰 zeby wsystko by艂o wporz膮dku.... Dru偶yna jest w Elfim lesie bo wylaz艂a z portalu z takiej wyspy... no i elfy poprosz膮 ich o przys艂uge za co daruj膮 zycie krasnalowi i krasnoludowi bend膮 musieli zniszczy膰 oboz grupy zwiadowczej skejwenow no i sobie zagalopuja sie scigaj膮c ich zejda w podziemia gdzie spotkaja wampira a w miedzy czasie szukania oakze sie ze przez portal przeszed艂 ich stary "przyjaciel" wilko艂aczek z ktorym walczyli no i ugryzie kolesia kroy bedzie chcia艂 byc druidem.... a wampirem zostanie cz艂owiek a reszte planuje potraktowac spaczeniem ale niemam pomys艂ow co im zrobi膰.... jakie mutacje.... jesli ktos ma pomys艂y prosze o pomoc....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Sty 26, 2005 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pocz膮tek zmiana koloru sk贸ry na jaki艣 niespotykany np krwi艣cie czerwony,fioletowy itd, no potem to dodatkowa r臋ka albo noga. Laughing R贸g nie koniecznie na g艂owie jak chcesz to nawet na ty艂ku moga go mie膰. Twisted Evil Trzecie oko te偶 wydaje si臋 dobrym pomys艂em np na stopie. Ogon jest 艣wietny laski cz臋sto na to lec膮 ale nie smoczy tylko jak bicz troch臋. Razz Skrzyd艂a ale nie daj膮ce mo偶liwo艣ci latania , takie ma艂e jak u kury. Na twoim miejscu wprowadza艂 bym mutacje bardzo powoli tzn: najpierw pojawia si臋 ma艂a naro艣l. Potem ta naro艣l ro艣nie przez kilka tygodni nawet miesi臋cy.Jak kto chce ale nie za szybko bo nie ma takiego efektu. Poza tym trzeba da膰 graczowi czas na zastanowienie si臋 czy chce mutacje czy nie. Jak nie chce to po to jest ten czas rozwoju mutacji 偶eby si臋 jej pozby艂 zanim si臋 rozwinie. Oczywi艣cie jak j膮 z艂apa艂 to za 艂atwo te偶 nie mo偶na pozwoli膰 na pozbycie si臋 jej. Nast臋pnym razem gracz pomy艣li zanim zrobi co艣 co mo偶e doprowadzi膰 go do mutacji. A jak chcesz zmutowac ca艂膮 dru偶yn臋 to nie wszystkich naraz bo to te偶 nie da po偶膮danego efektu. Twisted Evil W ka偶dym razie zastan贸w si臋 dwa razy zanim kogo艣 zmutujesz. Mutacje z reg贸艂y wi臋cej kosztuj膮 ni偶 daj膮. To nie takie proste jak si臋 wszystkim wydaje. Wink
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Sty 29, 2005 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi sie wydaje ze jesli chodzi o druzyne to najlepiej zmutowac wszystkich na raz.. Jeden szary prorok i po krzyku.. Gracze zwijaja sie z bolu w meczarniach.. Szczury takich nie dobijaja.. Zostawiaja ich swojemu losowi..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Sty 29, 2005 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak te偶 zrobi艂em ;] a mia艂em 艂atwiejsz膮 sprawe jeszcze gdy偶 zrobi艂em zedzie tak jak doradzi艂es....;] ze wszystkimi mutacjami i teraz weszli do miasta no i ten Elemental zacz膮艂 si臋 swieci膰 i ganiaj膮 go rycerze pantery ( zakon ktury sciga kolesi po spaczeniu ;] wilko艂aki wampiry itp oczywi艣ci enie odby艂o sie bez b贸rd w miescie ludzie boj膮 sie z domu wyj艣膰....;]
P.S a 偶eby by艂o ciekawiej trafili do miasta gdzie znajduje si臋 g艂uwna siedziba tego zakonu;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Sty 30, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam chcecie ale ja uwa偶am 偶e wi臋ksze napi臋cie i niepewno艣膰 mo偶na wprowadzi膰 jak mutuje si臋 postacie osobno. No ale ka偶dy ma sw贸j styl Wink
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pon Sty 31, 2005 13:41, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pantery to dobry motyw.. Moi sa na razie na jakis poludniowych krancach.. Ale moze kiedys trafia spowrotem na granice Imperium, lub Brettoni...
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Sty 31, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz wole te pantery , inkwizycje byle do艣c tych pirat贸 i statk贸w .... ju偶 mam do艣膰. Powiem ze od wszyskeigo da sie uciec nawet przed tymi panterami, a tak sie sklada ze obecnei moja droga prowadzi do bretonii ... do domu mego pana ... kt贸ry mieszka na przeciwko g艂ownej siedziby inkwizycji Twisted Evil . Najciemneij zawsze podlatarnia Smile
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Mar 23, 2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak mutowanie wszystkich naraz jest dobre dla zjednoczenia dru偶yny wi臋c te偶 macie po cz臋艣ci racje. Zmutowa艂em niewszystkich cz艂onk贸w dru偶yny i teraz z tych zmutowanych si臋 nabijajom. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec pochwal sie jeszcze co to za mutacje....
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group